1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

1 Gunlugune kadin oldugunuzu dusunun..

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

http://vdo.mynet.com/video/38254

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 1 Gunlugune kadin oldugunuzu dusunun..
    paylasim icin tskler canim...

1 Gunlugune kadin oldugunuzu dusunun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

. İlk defa mı duyuyorsunuz? Ben de birkaç ay önce duydum, Alfa kadın terimini. Önce yeni vizyona girecek bir bilim kurgu filminin adı sandım ama değilmiş. Alfa kadın modern toplumlarda yaşayan kadınlara verilen isimmiş. Ama yoookkk, öyle hemen havaya girip iyi o zaman ben de Alfa kadınıyım diye dolaşamayacağız. Niye mi? Öncelikle Alfa kadını zorlu ve çetin bir iş yaşamının içinde olacakmış....
  2. kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12. Güldür, 13. Zeka oyunları yap, 14. Müzik dinlet, 15. Teşvik et, 16. Teskin et, 17. Affet,...
  3. Hamile oldugunu ögrendi,1 saat sonra dogum yapti

Hamile oldugunu ögrendi,1 saat sonra dogum yapti

hamile olduğunu anlamayanlar İzmir Buca’da karın ağrısı ve gaz şikâyetiyle hastaneye giden 35 yaşındaki Arzu Kurt, 35 haftalık hamile olduğunu öğrendi. Doğum yapmak üzere olduğu anlaşılan ve ameliyathaneye alınan Kurt, 1 saat sonra 2 kilo 600 gramağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. HASTANEYE MOTOSİKLETLE GİTTİ Geçen hafta karın ağrısı nedeniyle doktora giden Kurt, ağrı kesici iğne...
  4. Kadın adamı çok seviyor//du.,

Kadın adamı çok seviyor//du.,

Kadın adamı çok seviyordu... Yemyeşil ovalarını verdi adama Yaşam fışkıran. "Beni seviyor musun?" "Evet" dedi adam... Güneşini, ayını verdi kadın Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına... "Beni seviyor musun?" "Tabi" dedi adam... Kadın çağladı Gürül gürül akan pınarını verdi adama. "Beni seviyor musun?" "Elbette"...

Sayfayı Paylaş