1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?

melegim

Yeni Üye
Üye
1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?
1 haftada 10 kilo 2 haftada 10 kilo verdiren diyet 2 1 verdiren diyet bir
mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor. Yalnız bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalısınız. Özel çorba

Malzemeler : 6 adet soğan, kereviz, lahana, biber, domates, patlıcan, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz Yapılışı : Bütün sebzeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pişirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kıvamına getirebilirsiniz.

1. gün
İstediğiniz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
İstediğiniz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
İstediğiniz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
300 gr. kırmızı et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
İstediğiniz kadar yağsız kırmızı et, özel çorba
7. gün
Esmer pirinç, istediğiniz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

Ce: 1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?

ben bunları yersem duba olurum beeee :D:D
paylaşımın için tşkler canım;)

kilo vermek

ben 6. qun patlayana kadar et yerimm.. zaten 88 kiloyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
zeynep torgut

slm bn 18 yaşında we155 kilodayım acaba nasıl zayıflayabilirim.lütfen bana yardım edermisiniz.nasıl zayıflayacağımı bilmiyorum.şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
....

ya bn 80 kiloyum bi diyet yapmaya karar verdm kendi çapımda sabhaları ılık su içiyorum yürüyoruum ve yemek yememeye çalışıyorum 1 gün hiç bişi yemedim sadece su içtim ve 4 dilim karpuz yedm başka bişi yemedim ve 78 kiloya düşmüüm diğer gün 1.5 kaşık pilav yeddm ve günde 8 9 bardak su içtim .. ve buqün bu diyeti yapmaya karar verdm arkadaşlar hepiz inş. zayflarız .. bn bu yıl lisse 1 e geçtm ve herkez yüzümü çok güzle buluyo... zayflarsan manken gbi kzı olursun diyolar .. arkadaşlr işe yarıyomu bu diyett??? gerçketne okul açılıncaya kadar 10 kilo vermek istiyorum ... çünkü sınıfımd açokkkkkkkkkkkkkk yaşıklı bi oğlan varrr :)

aslaaaaaaaaaaaaaaa denemeyin

ben bunu denedim 8 gün sıfır zorluk 4 kilo 804 diye satılan versiyonu var.
zamanında bir dünya da para bayıldım 130 tl civarında.
içinde çorba için toz karışım ve bu liste vardı. ve de şurup ve de bitkisel kapsül

sonuç:

7 günde 2 kilo verdim o da bu derece aç kalmanın sonucunda çok doğaldı..

son gün de devam etmedim. zaten küt diye geri alıyorsunuz normal beslenmenize dönünce, hatta eskisinden az da yeseniz bu listeden fazlasını yediğiniz an kilo alırsınız.

diyetisyen
diyetisyen
diyetisyen

çok ağır bi diyet insanın dengesini bozar bence 5 muz 4bardak süt sınırsız et çok sağlıklı değil kanımca sakın bu kilo almak isteyenler için olmasın:))

Geri