1 Haftalık Gebelikte Beta Hcg Değerleri Ne Orandadır

N

Nurçin55

Forum Okuru
Beta hcg 23.3 cikti ama 2 gün sonra tekrar gelin dedi doktor hamile miyim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Nurçin55' Alıntı:
Beta hcg 23.3 cikti ama 2 gün sonra tekrar gelin dedi doktor hamile miyim

Selamlar, ilk bulgulara göre şüphe var bu belirtiye göre hamilesiniz. İki gün sonra testi sizden doktorunuz bir kez daha isteyecek ve sonuca bakacak. Siz testi yaptırdığınızda sonuç 40 ve üstü ise size bir hafta ya da bir zaman daha verecek sonra gelin diye de bize göre hamilesiniz hayırlı olsun :D:D

T

Tgba

Forum Okuru
Adetime 2 gün var .hcg 13.76 çıktı hamile miyim?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tgba' Alıntı:
Adetime 2 gün var .hcg 13.76 çıktı hamile miyim?

Bu sonuca göre hamilelik başlangıcınız var gibi iki gün sonra bu hcg testini yenileyip sonucu bir kez daha yazabilir misiniz ?

H

Hasrettsn

Forum Okuru
Merhaba bugün test yaptırdık aşırı kasik ağrısıyla hastaneye gittim test yaptılar ve beta hcg 0.50 cikti adetine daha 10 gün var hamilemiyim acaba?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hasrettsn' Alıntı:
Merhaba bugün test yaptırdık aşırı kasik ağrısıyla hastaneye gittim test yaptılar ve beta hcg 0.50 cikti adetine daha 10 gün var hamilemiyim acaba?

Hcg değeriniz gebelik lehine değil, yani hamile değilsiniz. Adetinizde gecikme olursa hcg testini tekrar yapın. Test çok erken bir zamanda yapılmış.

A

Aryaaaaaaa

Forum Okuru
Merhaba son adet tarihim 27 Ocak 2019 8 Mart’ta idrar testi yaptım iki çizgi çıktı daha sonra doktor kese görünmüyor dedi kan testim 133 çıktı bi sıkıntı varmıdır?