1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  1 Haziran 2012 Burç Yorumları...Hanımla Buyrun Gelin...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de dışarıdad birçok yeni insanla karşılaşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu sabah alacağınız bir haber sizi sevindirerek enerji yükleyecek ve gününüzün çok neşeli geçmesini sağlayacak. Size yöneltilen eleştirileri çok fazla ciddiye almayın. Çevrenizde çok fazla kıskanç kişilerin olduğunu aklınızdan çıkartmayın ve buna göre hareket edin.Bu günlerde alabileceğiniz haberler yapmayı düşündüğünüz değişikliklerde etkili olabilir.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Genelde olayların içine fazla düşünmeden dalıyorsunuz ama bugün biraz telaşa kapılabilirsiniz. Moralinizi fazla bozmayın sakin olursanız sorunların üstesinden gelebilirseniz. Evdeyseniz ve de yerinizde duramıyor, kıpır kıpırsanız biraz hareketsiz kalmakta fayda var. Bugün bir iş görüşmesi yapıyorsanız biraz dikkatli olun, tahriklere kapılmayın. Akıllı davranırsanız olayları lehinize çevirebilirsiniz.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün meydana gelebilecek olaylar sizi duygusal bir karmaşanın içine sokabilir ve aklınızı biraz karıştırabilir.Karar vermek için hiç acele etmeyin ve duygularınızı iyice tartın. Kişiliğinizde ve bazen de dış görüntünüzde gerilimler yaşasanız bile bunları kolayca halledebilecek güçtesiniz. Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız. Çevrenize kırıcı davranışlarda bulunmaktan kaçının. Dış faktörlere karşı duyarlı olmanız nedeniyle beden ve ruh sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceksiniz bu yüzden içinizden gelen sese kulak verin.Yapacağınız kişisel çalışmalar sizin için verimli olacak. Katılacağınız davetlerde iyi bir etki uyandırabilir çevrenizdeki insanların sempatisini kazanabilirsiniz. İş konularındaki başarılarınız devam ederken, parasal konularla ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz ve ikili ilişkilerinizde başarılı olabileceğiniz bir gün. Eğer karşı cinsten birisiyle sorununuz varsa bunları çözmek için uygun bir zamanı kollayın.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün dost ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler son derece güçlü olacak.Beraber olduğunuz insanla aranızdaki ilişkiler giderek olumlu yönde gelişiyor. Ufak tefek sorunlar karşısında hemen umutsuzluğa kapılıp moralinizi bozmayın. Duygularınızı içtenlikle açıklayabilir, fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz.Kendinize uygun yatırımlar yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntınız varsa, bu sıkıntılarınız bugün biraz düzelebilir. Arkadaşlarınızın hoşlanacağınızı düşünerek yaptığı davranışlara ters tepki göstermeyin.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Yeteneklisiniz ancak biraz daha kendinize güvenmeniz gerekiyor. Becerilerinizi ön plana çıkartıp güven duygusunu da yakalarsanız daha başarılı projelere imza atabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız bile dikkatli ve kararlı davranacaksınız. Uzun süredir kafanızı meşgul eden bir konuda da bazı sert kararlar alıp kararsızlığınızı yenmelisiniz. Dalgınlığınızın ve kararsızlığınızın ilişkilerinize yansımamasına ve sizi zor durumlara sokmamasına dikkat edin.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Değerli terazi. Çevrenizdeki şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gündesiniz.Sakin ve anlayışlı bir tutum içinde olacaksınız. Sizin bu davranış tarzınız çevrenizdeki insanları çok etkileyecek. Daha fazla sorumluluk gerektiren başka görevler üstlenebilir ve hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlerde planlı davranmalı ve birlikte hareket ettiğiniz insanların da sizinle uyum içinde çalışmalarını sağlamalısınız.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Son derece hereketli ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Esprili ve neşeli tavrınız çevrenizdeki insanlara da olumlu bir şekilde yansıyacak. Başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Karar vermekte zorlandığınız olayın gelişmesini beklemekte fayda var.Bugün önemli ya da başarılı bir insan size ortaklık ya da benzeri bir şey teklif edebilir. Eğer siz bir erkek akrepseniz aşk ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler meydana gelebilir.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün duyacağınız bazı haberler keyfinizi kaçırabilir ve sizi huzursuz yapabilir.Olayları fazla büyütmeyin. Çevrenizde sizi seven kişilerin desteği ve sıcak ilgisi sizi rahatlatacak ve olumlu düşünmenize yardımcı olacak. Dikkatinizi çalışmalarınıza yoğunlaştırın. Olumsuz ve karamsar duygulardan uzak durun. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla programlar yaparsanız güçlükleri daha çabuk atlatırsınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Mali açıdan uzun süredir devam eden sorunlarınıza bugün bir çözüm bulabilirsiniz.Uzaklardan gelen bir haber parasal konulardaki sıkıntılarınızı hafifletebilir. Elde edeceğiniz önemli miktardaki parayı iyi değerlendirin. Yapacağınız yatırımlar konusunda doğru karar verebilirseniz, sahip olduğunuz parayı katlayabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle ortaya çıkan huysuz halinizi üzerinizden atın. Kırdığınız çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızın gönüllerini alın.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Çevrenizdekilerin düşüncelerine aldırmadan harekete geçebilirsiniz. Size yapılan önerileri iyice düşünüp, süzgeçten geçirmelisiniz. Kaybettiğiniz sandığınız bir anda moralinizi tekrar yakalayıp durumu kurtarmanız olasıdır.İş konusunda çevrenizdeki kişiler tarafından yanlız bırakılabilir, tüm işi üstlenmek zorunda kalabilirsiniz.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün işyerinizdeki bir arkadaşınız sizin sinirlendirebilir.Canınızı fazla sıkmayın ve kafanızı fazla takmayın. Arkadaşınızı suçlarken bütün suçun onda olmayabileceğini sizde de biraz hata olabileceğini düşünün. İş yerinizde oldu bittiye getirerek, üzerinize artı sorumluluklar yükleyebilirler. Siz bir kadın balıksanız, yeni tanıştığınız kişilerin yapacağı tekliflere şüpheyle yaklaşmalısınız.
   
  Son düzenleme: 4 Haziran 2012
1 Haziran 2012 Burç Yorumları...Hanımla Buyrun Gelin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Haziran Günlük Burç Yorumları

  1 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme olacak. Işinizin en verimli dönemindesiniz....
 2. 1 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 haziran burcu Yeni ayın ilk günü burcunuzdaki gelişmeler nelermiş bakalım melekler :yumurta: Sevgili Koç, Bugün, çevrenizle ilşkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Ani ve atak davranışlar size uymuyan bir ilişkinin, içine sürükleyebilir. Yüksek enerjinizin verdiği yanlış beraberlikleri daha sonra düzeltemeyebilirsiniz. Duygusal gerilimli kavgalardan uzak kalmayı...
 3. 1 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 haziran burç yorumları, günlük burç yorumları, burçlar hakkında detaylı bilgiler Yeni ayın ilk gününe ait burç yorumları melekler... Sevgili Koç, Bugün maddesel konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla veya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal ve toplumsal yaşantınızla ilgili kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün....
 4. 4 Haziran 2012 Burç Yorumları Haydi Buyrun Gelin....

  4 Haziran 2012 Burç Yorumları Haydi Buyrun Gelin....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi...
 5. 12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı...

Sayfayı Paylaş