Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Evett melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 1 Kasım burç yorumlarınız :dil::dil:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Haftanın son günü öncelikleriniz değişmekte. Bugün ve yarın parasal konulara ve birikimlerinize yeniden göz atmanız gerekecek. Bu alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle ortaklıklardan gelebilecek destekler sizi rahat kılabilir. Ancak parasal anlaşmalarda aşırı iyimser olmamalısınız. Kazançlarınızı artırmak için birikim odaklı planlar yapabilmelisiniz

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Artık Ay burcunuzda dolanırken, yeniliklere çok daha açıksınız. Dikkat çekici adımlar ve güven veren planlarla ilerleyebileceksiniz. Kendinizle doğrudan ilişkili konularda ise destek alabileceksiniz. Ayrıca iş hayatına dair sorumluluklar bugünlerde sizi oldukça meşgul edecek. Bu dönemde işle ilgili yeni gelişmeler ve daha fazla paylaşım gerektiren konular öne çıkmakta.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Biraz temkinli olmanız gereken şartlar altındasınız. Kendinizi huzursuz edici konulardan uzak tutmalı ve aceleci olmamalısınız. Zira, ilerleyen saatlerde kafanızı karıştıran düşünceler öne çıkabilir. Belki başkalarının etkisi ile gereksiz korkular yaşayabilirsiniz. Bugün geçmişle ilgili konular da dikkat çekici olacak. Duygusal alanda gerginlikten kaçınmanızda yarar var.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  İş hayatının getirdiği maddi olanaklarla güven kazanmaktasınız. Bu sayede ileriye dönük planlarınız hız verebilirisiniz. Ancak bazı endişeleri artık bırakmanız gerekiyor. Bugün arkadaşlılar adına yapabileceğiniz pek çok şey olacak. Paylaşımlarınızdan keyif almak ve sosyal hayatınız öncelik vermek sizi mutlu kılacaktır. İyimser olmamanız için sebep yok.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Dayanıklı ve sabırlı olmanız gereken bir gün söz konusu. İş hayatı önemli ve öncelikli olmakta. Kendinizi kararlı bir şekilde ortaya koymalısınız. Zira düşünceleriniz ve planlarınız üstlerden destek görecektir. İşle ilgili değişebilecek koşullara ise iyimser bakmalısınız. Yeni görevler konusunda işbirliği içinde olmak size çok şey kazandıracak.


  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Hemen ilgilenmeniz gereken pek çok şey öne çıkmakta. Öncelikle yurtdışı bağlantılı konularınıza yönelme ve sağlam planlar yapmak önem kazanıyor. Sizi iyimser kılan yeni gelişmeler de olabilir. Eğitsel konuların hayatınıza katabileceği fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni ilgi alanları ise kişisel gelişiminiz açısından önemli görünmekte.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Ortaklaşa konularda temkinli hareket ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Bu alanda kişisel olarak çok şey yapacaksınız. Öncelikle başkalarından destek almakta başarılı olabilirsiniz. Borç alacak konularınızın getirdiği yükleri ise dikkatle izlemeye devem etmeniz gerek. Artık kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmanız gereken bir sürece ilerlemeye başladınız.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Karşıt burcunuzdan geçen Ay sizi hareketli kılmakta. İlişkiler ve ortaklıklara odaklı olmanız gereken gelişmeler var. Öncelikle değişikliklere açık olmalı ve ortaklıklarınızda yön değişikliği aramalısınız. Bu alanda esnek olmanız size çok şey katabilir. Ancak maddi konularda dikkatli olmalı ve risk almamalısınız. İkili ilişkilerde ise bazı fedakarlıklar yapmanız gerekecek.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Bazı detaylar ve zaman alan uğraşlar sizi meşgul etmeye başlıyor. Somut işler çıkarmak ve sonuç almak zorundasınız. Zira biriken işlerin getirdiği sorunlar sizi uğraştıracaktır. Beraber çalıştığınız kişilerle ortak hareket etmek ise çözüm olabilir. Aynı zamanda yeni teknikler deneyerek hızlı ilerleyebilirsiniz. İş ortamında fedakarlıklar yapmaktan kaçınmamalısınız.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Size pek çok konuda keyif veren konularla ilgilisiniz. Dışadönük enerjilerle yaratıcılık gerektiren konulara yönelebilirsiniz. Bu alanda daha somut ve dikkat çeken çalışmalarınızı öne çıkaracaksınız. Sevdiklerinizle bir arada olmak ise ayrı bir keyif konusu. Bugünlerde hayatın güzel yanlarını yaşamaya bakmalı ve motivasyonunuzu korumalısınız.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  İş hayatı ve ailevi konular dikkatiniz vermeniz gereken alanlar olacak. En önemli başlık elinizdeki kaynaklar ve toprağa ait meseleler olarak görünmekte. Bu alanda dengeli olmanızda yarar var. Anne ile ilgili uğraşlarınız ise biraz zorluklar getirebilir. İş hayatınızda sizi gergin kılan gelişmeleri ise daha sabırlı karşılamanız gerektiğini unutmamalısınız.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Son derece aktif bir gün sizi beklemekte. Kısa yolculuklar dikkat çekerken, zihinsel meşguliyetleriniz artabilir. Kendinizi toparlamalı ve eğitim konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu alanda somut kararlar almanız gerekebilir. Yakın çevre ile olan ilişkileriniz ise olumlu görünüyor. Bu günlerde duygularınızı yapıcı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Yorumlar için teşekkürler canım :)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler iyi ve güzzeeell bigün
   
1 Kasım Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yeni bir ay yeni bir haftanın ilk burç yorumu bayanlar :tik: Sevgili Koç, Maddi durum düzelecek. Gezegenleriniz etkisiz ama genel olarak, size yücegönüllülük ve ihtiraslar veriyorlar. Bu ara bir abartma huyu ortayaçıkabilir. Veya duygularınızı benliğinizden ayırmakta güçlük çekebilirsiniz.İnatçı ve dikkafalı olabilirsiniz eğer idealistseniz bunu açıklamaktazorlanmayacaksınız. Övünmek ve...
 2. 1 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 1 kasım salı Günü Günlük Burç Yorumları 1 kasım burç yorumları 1 kasım 2011 günlük burç yorumları 1 kasım 2011 burç yorumu 1 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kasım ayının ilk gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 1 Kasım 2011 Salı gününe ait günlük burç yorumlarını...
 3. 3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 kasım perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 3 kasım burç yorumları 3 kasım 2011 günlük burç yorumları 3 kasım 2011 burç yorumu 3 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Kasım Perşembe gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz 3 Kasım Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler....
 4. 4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 4 kasım cuma Günü Günlük Burç Yorumları 4 kasım burç yorumları 4 kasım 2011 günlük burç yorumları 4 kasım 2011 burç yorumu 4 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 4 Kasım cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız karşınızda melekler. Sevgili Koç, Memnuniyetsiz bir yapıda olmanız ve her şeyin sizi...
 5. 1 kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 kasım 2013 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 kasım günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün gönlünüzce geçmesini diliyor ve 1 kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz... 1 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı...

Sayfayı Paylaş