1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  1 mayıs burcu
  Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik:
  Koç Burcu

  Birlikteliğinizde konuşulan sözler biraz kırıcı olabilir. İkinizin arasında geçenleri dışarıya yansıtmak ve karşınızdakilerin fikirlerinin etkisinde kalmak huzursuz bir hafta geçirmenize neden olabilir. Para konularında aldatılmaya açıksınız.İşinizde beklemediğiniz bir kıskançlıkla karşılaşabilirsiniz ama ailenizden destek alabilirsiniz. İnatçılık baş ağrısı yapabilir.
  Boğa Burcu
  Sevgideki yönlendirici hisleriniz yanlış olabilir. Zorlayıcı ve aldatıcı duygularınız olabilir. Gelişen olaylardan emin olamayacağınız için ne yapmak istediğiniz ve nasıl davranacağınızı bilemeyebilirsiniz.Maddi konularda hazırlıksız olursanız sıkılabilirsiniz. Ulaşılmaz planlar yaparsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Boğazınızı korumalısınız.
  İkizler Burcu
  Aşk problemlerinizi abartmaktan kaçınmalısınız.Vurdum duymaz davranışlarınızdan kaynaklanacak terslikler arkadaşlarınız tarafından büyütülebilir ve sizi kızdıracak tenkitlerle karşıla bilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.Maddi destekler ve sürpriz gelişmeler sevindirici. Sağlıklı bir hafta içindesiniz
  Yengeç Burcu
  Aşk için seçtiğiniz yolda,gerçekler ve ciddi karalar zamanı.Mantığınızın duygularınızı yönlendireceği bu hafta içinde olayların gelişimine hakim olabilir,sevdiğinize sahip çıkabilirsiniz.Yetkili kişilerle olumlu bağlantılarınız var. Sorumluluk gerektiren işleri yapabilir, altından kalkabilirsiniz. Uykusuz kalmamalısınız.Yorgunluk yapabilir.
  Aslan Burcu
  Duygularınızdaki dinginlik huzur verici. Sevdiğiniz kişiyle paylaştığınız güzellikler içinizdeki sakinlik sizi gıdısı okşanan bir kedi yapıyor. Bu mutluluğun keyfini çıkartmalı, yaşadığınız güzellikleri içinize sindirmelisiniz.Gezilerle bağlantılı işlerinizde aksamalar ve rötarlar olabilir. Beklemek yararınıza acele etmelisiniz. Ağır kaldırmamalısınız. Beliniz ağrıyabilir.
  Başak Burcu
  Aşkın tadını çıkarttığınız dönem içinde olmalısınız. Sevdiğiniz kişiyle bağlantılı kutlamalar yapabilir, bu sevinci arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer hala kalbiniz boşsa geziye çıkmalısınız. Vergi ya da geçmişten kalan bazı ödemeleriniz çıkabilir. Parasal işlemlerinizde tartışmalar olabilir dikkatli olmalısınız. Mideniz hassas olabilir.
  Terazi Burcu
  Sevdiğinizin davranışlarını yanlış anlayabilir ve olayları gereğinden fazla abartabilirsiniz. Nezaketsiz olursanız karşılığında da kırıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Biraz sabırlı olmalı ve beklentilerinizin üstüne gitmemelisiniz.İş kapasiteniz Marsla birlikte artıyor ama çok iş yaptım diye böbürlenirseniz yanlış anlaşılabilir, tepki görebilirsiniz. Alerjik hassaslığınız olabilir.
  Akrep Burcu
  Aşk enerjiniz ve **** gücünüz yükseliyor. Rekabet ve arayış hırsınız fazlalaşabilir. Seksüel enerji artışınız romantik duygularınız bastırabilir. Bu enerjiyi olumlu yönlendirmek için spor yapabilirsiniz.Her şeyin en iyisini yapmak istiyorsunuz ama detaycılığınız abartıya kaçabilir ve birlikte çalıştığınız kişileri sıkabilirsiniz. Barsaklarınız hassaslaşabilir.
  Yay Burcu
  Geçmişte kalmış bir kişi duygularınız etkileyecek davranışları kafanızı karıştırabilir ama sizin daima ileriye bakan ve geri dönüşü sevmeyen yapınız ağır basabilir. Karşınıza çıkan kişiyi tekrar geçmişe gömebilirsiniz. İş konularını herkesle konuşmamak yararınıza. Etki altında kalabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz. Yağlı yiyecekler dokunabilir.
  Oğlak Burcu
  Kalbinizin sesini dinlemeyip aşkta arayışlara girmek hata yapmanıza neden olabilir. Aldatıcı duyguların etkisindesiniz. Önemli kararlarınızı vermek için bu hafta sonunu beklemeniz yararınıza olabilir.Satış işlemlerinde başarılı olacağınız bir dönem başlıyor. Karşınızdakilerin doğrusunu kabul etmek şansınızı çoğaltabilir. Sağlıklı bir hafta içindesiniz.
  Kova Burcu
  Duygularınız ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Aşkın sizi çağırdığı yöne gitmek isteyebilir ve aşkı doya doya yaşamayı düşleyebilirsiniz. Hayat sizin ve vereceğiniz kararlar sizin. İçinizden geldiği gibi yaşamalısınız. Dostlarınızın desteği ile oluşacak iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.Yaşlı kişilerden yardım görebilirsiniz. Dişi kovalar genital organlarda hassaslık yaşayabilirler.
  Balık Burcu
  Mars sizinle. Aşk arayışlarınızda sezginizi arttırıyor ve iç güdülerinizi doğru kullanmanızı sağlıyor. Ama çok baskıcı ya da çok koruyucu olma isteminizi ayarlamanız gerekli. Karşınızdaki kişiyi şaşırtabilirsiniz.Parasal beklentileriniz gecikebilir.Yabancı uyruklu kişilerle olabilecek bağlantılarınız olumlu Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Başınız korumalısınız.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cok güzelll *
   
1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Durmadan çalışmanız, üretmeniz gereken bir durumunuz var. Sabahtan çok programlı olmadığınız takdirde, akşamın geç saatlerine kadar ofiste kalmak zorunda kalabilirsiniz. Bazen o kadar detaylara takılıyorsunuz ki, sevdiğiniz insanı kolaylıkla incittiğinizin farkına bile varmıyorsunuz. Onun sizi sevmesi yeterince önemli değil mi? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs...
 2. 1 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 ocak burç yorumları Yeni yılın ilk burç yorumları melekler... Herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 1 Ocak 2010 günlük burç yorumlarına geçiyorum :ehi: Sevgili Koç, Bugün oldukça dengeli bir ruh haline sahipsiniz. Olumlu kararlar verebilir, kararsız kaldığınız konularda bilginizi çoğaltarak karar verebilirsiniz. Yeni başlangıçlara ve yeni fikirlere de açıksınız. Bununla beraber eğer...
 3. 1 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın ve haftanın ilk gününde sizi neler bekliyor burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız 1 şubat 2010 günlük burç yorumlarınızı okumalısınız melekler :tik: Koç Siz son derece çekici ve cazipsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizi kıskandırmamaya gayret edin. Biriken enerjinizi açığa çıkarmayacak olursanız, bu durum gerilim yaratabilir. Enerjiniz sizin için uzun vadede...
 4. 1 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  1 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik: 1 nisan koc burcu yorumları İlişkinizin kendi ritminde gelişmesine izin verin. Yaşam boyu süren ilişkilerin çabuk başlamadığını unutmayınız. Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek göreceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı...
 5. 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve mutlu bir gün diliyor, 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 01 Mayıs 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş