Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  1 mayıs burcu
  Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik:

  Koç Burcu

  Birlikteliğinizde konuşulan sözler biraz kırıcı olabilir. İkinizin arasında geçenleri dışarıya yansıtmak ve karşınızdakilerin fikirlerinin etkisinde kalmak huzursuz bir hafta geçirmenize neden olabilir. Para konularında aldatılmaya açıksınız.İşinizde beklemediğiniz bir kıskançlıkla karşılaşabilirsiniz ama ailenizden destek alabilirsiniz. İnatçılık baş ağrısı yapabilir.
  Boğa Burcu
  Sevgideki yönlendirici hisleriniz yanlış olabilir. Zorlayıcı ve aldatıcı duygularınız olabilir. Gelişen olaylardan emin olamayacağınız için ne yapmak istediğiniz ve nasıl davranacağınızı bilemeyebilirsiniz.Maddi konularda hazırlıksız olursanız sıkılabilirsiniz. Ulaşılmaz planlar yaparsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Boğazınızı korumalısınız.
  İkizler Burcu
  Aşk problemlerinizi abartmaktan kaçınmalısınız.Vurdum duymaz davranışlarınızdan kaynaklanacak terslikler arkadaşlarınız tarafından büyütülebilir ve sizi kızdıracak tenkitlerle karşıla bilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.Maddi destekler ve sürpriz gelişmeler sevindirici. Sağlıklı bir hafta içindesiniz

  Yengeç Burcu Aşk için seçtiğiniz yolda,gerçekler ve ciddi karalar zamanı.Mantığınızın duygularınızı yönlendireceği bu hafta içinde olayların gelişimine hakim olabilir,sevdiğinize sahip çıkabilirsiniz.Yetkili kişilerle olumlu bağlantılarınız var. Sorumluluk gerektiren işleri yapabilir, altından kalkabilirsiniz. Uykusuz kalmamalısınız.Yorgunluk yapabilir.
  Aslan Burcu
  Duygularınızdaki dinginlik huzur verici. Sevdiğiniz kişiyle paylaştığınız güzellikler içinizdeki sakinlik sizi gıdısı okşanan bir kedi yapıyor. Bu mutluluğun keyfini çıkartmalı, yaşadığınız güzellikleri içinize sindirmelisiniz.Gezilerle bağlantılı işlerinizde aksamalar ve rötarlar olabilir. Beklemek yararınıza acele etmelisiniz. Ağır kaldırmamalısınız. Beliniz ağrıyabilir.
  Başak Burcu
  Aşkın tadını çıkarttığınız dönem içinde olmalısınız. Sevdiğiniz kişiyle bağlantılı kutlamalar yapabilir, bu sevinci arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer hala kalbiniz boşsa geziye çıkmalısınız. Vergi ya da geçmişten kalan bazı ödemeleriniz çıkabilir. Parasal işlemlerinizde tartışmalar olabilir dikkatli olmalısınız. Mideniz hassas olabilir.
  Terazi Burcu
  Sevdiğinizin davranışlarını yanlış anlayabilir ve olayları gereğinden fazla abartabilirsiniz. Nezaketsiz olursanız karşılığında da kırıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Biraz sabırlı olmalı ve beklentilerinizin üstüne gitmemelisiniz.İş kapasiteniz Marsla birlikte artıyor ama çok iş yaptım diye böbürlenirseniz yanlış anlaşılabilir, tepki görebilirsiniz. Alerjik hassaslığınız olabilir.
  Akrep Burcu
  Aşk enerjiniz ve **** gücünüz yükseliyor. Rekabet ve arayış hırsınız fazlalaşabilir. Seksüel enerji artışınız romantik duygularınız bastırabilir. Bu enerjiyi olumlu yönlendirmek için spor yapabilirsiniz.Her şeyin en iyisini yapmak istiyorsunuz ama detaycılığınız abartıya kaçabilir ve birlikte çalıştığınız kişileri sıkabilirsiniz. Barsaklarınız hassaslaşabilir.
  Yay Burcu
  Geçmişte kalmış bir kişi duygularınız etkileyecek davranışları kafanızı karıştırabilir ama sizin daima ileriye bakan ve geri dönüşü sevmeyen yapınız ağır basabilir. Karşınıza çıkan kişiyi tekrar geçmişe gömebilirsiniz. İş konularını herkesle konuşmamak yararınıza. Etki altında kalabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz. Yağlı yiyecekler dokunabilir.
  Oğlak Burcu
  Kalbinizin sesini dinlemeyip aşkta arayışlara girmek hata yapmanıza neden olabilir. Aldatıcı duyguların etkisindesiniz. Önemli kararlarınızı vermek için bu hafta sonunu beklemeniz yararınıza olabilir.Satış işlemlerinde başarılı olacağınız bir dönem başlıyor. Karşınızdakilerin doğrusunu kabul etmek şansınızı çoğaltabilir. Sağlıklı bir hafta içindesiniz.
  Kova Burcu
  Duygularınız ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Aşkın sizi çağırdığı yöne gitmek isteyebilir ve aşkı doya doya yaşamayı düşleyebilirsiniz. Hayat sizin ve vereceğiniz kararlar sizin. İçinizden geldiği gibi yaşamalısınız. Dostlarınızın desteği ile oluşacak iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.Yaşlı kişilerden yardım görebilirsiniz. Dişi kovalar genital organlarda hassaslık yaşayabilirler.
  Balık Burcu
  Mars sizinle. Aşk arayışlarınızda sezginizi arttırıyor ve iç güdülerinizi doğru kullanmanızı sağlıyor. Ama çok baskıcı ya da çok koruyucu olma isteminizi ayarlamanız gerekli. Karşınızdaki kişiyi şaşırtabilirsiniz.Parasal beklentileriniz gecikebilir.Yabancı uyruklu kişilerle olabilecek bağlantılarınız olumlu Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Başınız korumalısınız.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cok güzelll *
   
1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Durmadan çalışmanız, üretmeniz gereken bir durumunuz var. Sabahtan çok programlı olmadığınız takdirde, akşamın geç saatlerine kadar ofiste kalmak zorunda kalabilirsiniz. Bazen o kadar detaylara takılıyorsunuz ki, sevdiğiniz insanı kolaylıkla incittiğinizin farkına bile varmıyorsunuz. Onun sizi sevmesi yeterince önemli değil mi? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs...
 2. 9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz,...
 3. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 4. 23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Mayıs Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :pasi::pasi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bugün iyi bir gününüzdesiniz. Her şey planladığınız gibi gidiyor. Bu güzel günün içinde aşk ilişkinize dikkat etmelisiniz. Güzel günün güzelliklerine fazla kapılmamalı, sevgilinizi kıskandırmamalısınız. İş yaşamınızdaki kronik sorun...
 5. 25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 25 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :fırtına: Sevgili Koç, Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi...

Sayfayı Paylaş