1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.175
  Beğenilen Mesajlar:
  1.676
  Ödül Puanları:
  113

  1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.
  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bahar aylarını yaşadığımız bu güzel Mayıs gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  [​IMG]


  Koç Burcu
  Bugünlerde, bazı finansal anlaşmalar ya da yatırım fırsatları üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Kazançlı çıkabilmek için, biraz daha fazla çaba göstermenizde fayda var.Çalışmadan kazanç olmaz. Hedeflerinize ulaşabilmek için, yeterli ve verimli şekilde çalışın. Sonuca odaklanın ve pes etmeyin.

  Boğa Burcu
  Partneriniz ya da yakın arkadaşlarınızdan biriyle sık sık tartışıyor olabilirsiniz. Haklı olduğunuza inandığınız bazı konularda yanlış düşünüyor olma ihtimaliniz yüksek.Çatışmaları çözebilmek ve ortak bir noktada buluşabilmek için, önce önyargılarınızdan ve kibirinizden kurtulun.

  İkizler Burcu
  Bugün, vücudunuzu ve zihninizi dinleyip ihtiyaçlarınızı belirleyerek, o yönde adımlar atmanız için ideal bir gün.Vücudunuzun ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyebilmek için, önce rahatlamanız ve düşüncelerinizden arınmanız şart.

  Yengeç Burcu
  Yaratıcı çalışmalarınıza farklı bir gözle bakmak isteyebilirsiniz. Değişiklik yaparken zorlandığınız noktalar olsa da, çabalarınızın karşılığını alacaksınız.İstediğiniz sonuçları alabilmek için ne kadar çok çalışmanız gerekirse gereksin, hedefinize ulaşabilmek için çaba göstermekten vazgeçmeyin.Farklı bakış açıları ve yöntemler geliştirerek, adım adım zafere ilerleyin.

  Aslan Burcu
  Bugünlerde, özel hayat ve iş hayatınız arasındaki dengesizlik sabrınızı zorlayabilir.Bilinçli bir yaklaşım, orta yolu bulmanıza yardımcı olabilir.Çalışma sürenizi kısaltmak ve kısa sürede daha çok işinizi bitirebilmek için, daha verimli çalışmanın yollarını keşfedin. Böylece, özel hayatınıza da daha çok vakit ayırabilirsiniz.

  Başak Burcu
  İşlerinizden birinin teslim süresi yaklaşıyor olabilir. Biraz araştırma yapmak işinize yarayabilir, ancak kararlı ve verimli çalışmanız kaydıyla.Daha verimli çalışabilmek için, çalışmanızı kolaylaştıracak belirli alışkanlıklar edinmeniz şart.

  Terazi Burcu
  Uzun vadeli finansal planlarınızı gözden geçirmek için uygun bir zaman. Kazancınızı arttırmak için ihtiyacınız olan şeyleri belirlemek isteyebilirsiniz.Birikim yapmak, maddi durumunuzu iyileştirmenize, kazancınızı arttırmak kadar fayda sağlar. Doğru bir bütçe planlaması yaparak, birikimlerinizi arttırın.

  Akrep Burcu
  Bugün, herhangi bir diyaloğa girerken önyargılarınızdan kurtulmak yararınıza olabilir. Nazik ve açık fikirli olmanızda fayda var.Önyargılı olmak, yaşam tarzınızı ve bakış açınızı kısıtlayarak, yeni deneyimler edinmenize engel olur. Önyargılarınızdan kurtulun.

  Yay Burcu
  Bugünlerde, özellikle sağlıklı bir yaşam sürmek konusundaki çabalarınız sonuç vermeye başlayabilir. Kararlı olmanızda ve çabalarınızı sürdürmenizde fayda var.Sağlıklı olabilmek için, sağlıklı bir yaşam tarzı edinmeniz ve bunu sürdürülebilir hale getirmeniz şart.

  Oğlak Burcu
  Son dakikada yapacağınız değişiklikler, işinize katkıda bulunabileceği gibi, problem de çıkarabilir. Yapmanız gereken şeyler için gerekli vakti ayırmaktan çekinmeyin.Yapmanız gereken işleri son dakikaya bırakmak üzerinizde baskı oluşturacağından, hata yapmanıza neden olabilir. Ancak kısa bir zamanınız varsa, daha verimli çalışmanın yollarını keşfedin.

  Kova Burcu
  Hafta sonunda beklediğinizden daha fazla çalışmanız gerekebilir. Bu durum planlarınızı aksatsa da, dengeyi yakalamakta zorlanmayacaksınız.Hafta sonu, yapmanız gerekenler ve planlarınız için yeterli değilse; erken kalkarak işlerinizi bitirmeyi deneyin. Böylece planlarınız için daha fazla vaktiniz olacaktır.

  Balık Burcu
  Topluluk içinde konuşmak konusunda kendinize güveniyor olabilirsiniz. Dikkatli çalışarak planlarınızın aksamamasına özen gösterirseniz, zafer sizin olacak.Topluluk karşısında konuşurken, beden dilinizi kendinizi daha iyi ve güçlü hissetmenize yardımcı olacak şekilde kullanmanız yararınıza olacaktır.

   
1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 mayıs günlük burç yorumu 8 mayıs 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün eçirmeniz dileğiyle 8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 8 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s....
 2. 15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 15 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hayal ettiğiniz igbi bir gün geçirmeniz dileğiyle 15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Gökyüzü, enerjisi yüksek keyifli bir Pazar gününü müjdeliyor sizlere. Aşk hayatınızda romantik anlar yaşayabilir, yaşamınıza renk katacak, sizi maddi manevi...
 3. 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Bazı negatifliklerin etkisi etrafınızdaki insanlarla iletişimde olmanızı engelliyor ve bazı planları ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor...
 4. 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 7 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimize ve sayın misafirlerimize sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyor, 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 07 Mayıs 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 5. 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güneşli cıvıl cıvıl bir gün diliyor ve 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 14 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş