Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Duygusal etkilenmelerin yoğunlaşacağı bir gün. Genellikle duyarlı olduğunuz konulara şu günlerde gardınız almanız yararlı olacak. Sizi yanlış değerlendirmeye eğilimli insanlara kendinizi anlatma çabalarınız pek verim getirecek gibi görünmüyor. Akraba ilişkilerinde içe kapanık biriyle yakınlaşmalarınız söz konusu, ona katkılarınız olabilir. Zamansız, yersiz çıkışlar sizi haklı duruma getirmiyor. İlişkinizi birçok şeyi gözden çıkartmış duygularla sürdüremezsiniz. Duygularınız tarafından yapıcı tavırlara yönlendirildiğinizi inkar edemezsiniz. Mesleki değerleri el üstünde tutuyorsunuz. Mesleki donanımınız üst düzeylerde. Köktenci çözümlemeler bazı tepkileri getirebilir. İş yaşamınızda sabrınızla elde edebileceğiniz birçok kazanım var.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)


  Zevkli olduğu kadar zor bir yolu seçtiğinizin farkındasınız. Bu yüzden de sabırla davranacak yol arkadaşları gerekiyor size. Dostlarınızla uzun vadeli bir planın hazırlığı içindesiniz. Bu hazırlık hepinizi heyecanlandırıyor. Siz içlerinden bazılarının sizi yarı yolda bırakacağı endişesini taşıyorsunuz. En kısa zamanda bu endişelerinizi onlarla paylaşmalısınız. Sancılarınızın nedeni onu hala unutamamış olmanız değil, haksızlığa uğradığınızı düşünmeniz. Geride bıraktığınız beraberliğin sancıları kaybedilenden çok, kaybetme duygusuyla alakalı. İş yoğunluğunuzu sizinle paylaşmaya hazır iş arkadaşlarınız var. Hep birlikte üstesinden gelebilirsiniz. Yarından itibaren tatil sonrasının klasik durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

  --------------------------------------------------------------------------------

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Akşam saatlerinde, kalabalık bir konuk ağırlayacağınız haberi size kısa bir kaygı yaşatabilir. Ama gelenlerle birlikte olma isteğiniz ağır basacak. Bugün içinizdeki sebebini bulamadığınız garip coşku çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. İyi tanıyanlarınızın sizinle ilgili böyle yorumları var. Hızla bir beraberliği yaşama yolunda adımlar atıyorsunuz. Kişiliklerinizin uyuştuğunu biliyor, ama koşulların tam hazır olmadığını düşünüyorsunuz. Dostlarınız sizin iç dünyanızı iyi tanımıyor olabilirler, coşkunuzun kaynağı burası gibi. Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 22 Temmuz)

  Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Onunla paylaşmak istemediğiniz, daha doğrusu paylaşmayı göze alamadığınız sorunun tek taraflı olarak altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günler sorunu ikinci ortağına açma yoluna gidebilirsiniz. Sizi şaşırttığı kadar da sevindiren haberler alacaksınız. Sevinciniz, haberin size olması gerekenden çok geç ulaşmış olmasına duyacağınız tepkiyi azaltacak. Bazı girişimleriniz birileri tarafından baltalanıyor olabilir.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Aslan Burcu
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)

  Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız. Bunu kendini beğenmişlik sınırlarına da taşırmıyorsunuz. Sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünmemiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Karşı konulmaz bir aşka doğru hızla ilerliyorsunuz. Kendinizi karışık bir duygu yumağı içinde bulabilirsiniz. Hiç alışık olmadığınız bu durum sizi yorabilir, incitebilir. Uyarılar oldukça objektif. Bu günlerde yeni şeyler öğrenmek için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Akşama doğru yapacağınız program üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olacak. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş değişikliğini kalabalık bir grupla kutlayabilirsiniz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek. Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Yeni yaşadığınız ilişki ise ayaklarınızı yerden kesiyor. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor aksine bundan biraz da mahcup oluyor. Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Çarpıcı bir zaman girdabına hızla giriyorsunuz.Size bir takım konularda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)

  Son günlerdeki karmaşıklığınız, tatilin sosyal zenginliği ve yıkıcı masrafları arasındaki gelgitlerinizden olabilir. Görünürde sevindirici haberler var, ama kuşkuculuğunuz haberlerin bir kısmını endişeli karşılamanıza yol açacak. Beyninizdeki içtenlik, yapmacıklık tartışmalarında doğru sonuçlara varmanız ek mümkün görünmüyor. Tartışmaları yaşadığınız alan sağduyuya çok uygun görünmüyor. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafında daha samimi olduğu şeklindeki kararlılığı uzlaşmayı güçleştiriyor. Duyguların sorgulanabileceği zorlama bir sürece girmek üzeresiniz. Şansınız açık, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Neyse ki karşınızda emeğinizin hakkını veren ilişkiler var. Basamakları bir, bir tırmanıyorsunuz.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)

  Sizi büyük bir sevinç bekliyor. Sevincin büyük olmasında hayat felsefenizdeki değişiklerin de etkisi olabilir. Tatilde yaşadığınız bir olayın etkisini hala üzerinizden atamamış görünüyorsunuz. Tanık olduğunuz çarpıcı durum, belli fasılalarını beğenmediğiniz yaşamınızın değerini anlamanıza neden olmuş gibi. Bugünlerde şaşkınlıklara hazırlıklı olun. Biraz fazla kolayca tanımladığınız uyumsuzluk sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, ama bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Gündelik sorunların etkileyemeyeceği bir aşk istiyorsunuz. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle sürekli hedef büyültüyorsunuz. Boyun eğen kişiliklerden çok baş kaldıran kişiliklere omuz vermeniz, birtakım kazanımları getirebilir.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)

  Bugünlerde tanıştırılacağınız kişileri ilginç bulup onlarla dostluk kurmak isteyeceksiniz. Bu yakınlaşmaların altında çok insani çıkarlar yatıyor. Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlar taşımıyorsunuz. Ama yakınlarınızın, son zamanlarda en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düşünceleri var. Zor biri imajı size denk düşmüyor. Birlikte çağırılacağınız bir arkadaş topluluğunda aranızdaki küçük gerginliği yok edebilirsiniz. Gün içinde yaşanan alakasız problemlerin ilişkinizi etkilememesine gayret sarf etmelisiniz. Harcamalarınızı kısıtlamanız gereken bir gündesiniz. Sağlık ve eğitim ile ilgili bazı masraflarınız olabilir. Alışverişlerden bir süre daha uzak durmanız gerekecek.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  Ev içinde bazı yenilikler, bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak. Hayata karşı çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz, sizde sürekli olarak yenilik yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz, iletişim kurmada yararlı bir malzeme. Fakat yeniliğe kapalı olduğunuz yanlarınızı gizlememelisiniz. Onun sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İlişkiniz adına beslediğiniz korkular ne kadar gerçekçi ? Bunu doğru saptamanız gerekiyor. Geçmişte yapmış olduğunuz yatırımların meyvelerini bugün toplayacaksınız. Para konularında temkinli davranmanız bütçenizi dengeleyebiliyor.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden kapınızı çalabilir. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunu bilmeniz, sizi yumuşatmayacak gibi.Çevrenizdekilerin kural dışı biri olduğunuz konusundaki görüşleri tam yerine oturmuyor. Yadsıdığınız genel kurallar içinde bağlı olduklarınız gözden kaçmıyor. Arkadaşça baktığınız bir ilişkide size beslenen değişik duygular var. Bir süre sonra gizli tutulamaz hale gelebilir, hazırlıklı olmalısınız. Doyumlu ilişkiniz, çevrenizdeki size yönelik duygusal oluşumları görmenizi engelliyor. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var. Deneyimin her zaman yetmediğinin farkındasınız. Yeni gelişmelere ayak uydurabilmeniz için biraz daha kolektif çalışmanız gerekebilir.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)

  Bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini, bir süre önce yaşadığınız bir ayrılığa bağlamanız anlaşılır bir şey. Bu duyguya kendinizi alıştırabilir, üzüntünüzün yerini tatlı bir özlemle değiştirebilirsiniz Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Aşk enerjiniz büyük bir trafoya bağlı gibi.. Son ilişkiniz bir süre daha süreceğe benziyor. Uzun zamandır sizi kimsenin etkilemediği kadar etkilenmiş görünüyorsunuz. Eski iş arkadaşlarınızın umutsuzlukları devam ediyor. Sizin zamanında yaptığınız değişikliği gıptayla izliyorlar. Cesaretiniz her zamanki gibi sizi kazançlı çıkartmış görünüyor.   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: 1 Nisan Günlük Burç Yorumları
  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 22 Temmuz)

  Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Onunla paylaşmak istemediğiniz, daha doğrusu paylaşmayı göze alamadığınız sorunun tek taraflı olarak altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günler sorunu ikinci ortağına açma yoluna gidebilirsiniz. Sizi şaşırttığı kadar da sevindiren haberler alacaksınız. Sevinciniz, haberin size olması gerekenden çok geç ulaşmış olmasına duyacağınız tepkiyi azaltacak. Bazı girişimleriniz birileri tarafından baltalanıyor olabilir.

  emeğine sağlık canım :kiss:

   
 3. gülenyüz

  gülenyüz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2009
  Mesajlar:
  83
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 1 Nisan Günlük Burç Yorumları


  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Akşam saatlerinde, kalabalık bir konuk ağırlayacağınız haberi size kısa bir kaygı yaşatabilir. Ama gelenlerle birlikte olma isteğiniz ağır basacak. Bugün içinizdeki sebebini bulamadığınız garip coşku çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. İyi tanıyanlarınızın sizinle ilgili böyle yorumları var. Hızla bir beraberliği yaşama yolunda adımlar atıyorsunuz. Kişiliklerinizin uyuştuğunu biliyor, ama koşulların tam hazır olmadığını düşünüyorsunuz. Dostlarınız sizin iç dünyanızı iyi tanımıyor olabilirler, coşkunuzun kaynağı burası gibi. Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.


  GerÇektende olanlar bunlar saol astrologum şekerim yazan ellerine saglık:D
   
1 Nisan Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  1 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik: 1 nisan koc burcu yorumları İlişkinizin kendi ritminde gelişmesine izin verin. Yaşam boyu süren ilişkilerin çabuk başlamadığını unutmayınız. Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek göreceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı...
 2. 1 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 nisan burç yorumları 1 nisan 2011 burç yorumları 2011 04 Yeni ayın ilk günü haftanın son iş günü 1 Nisan 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler.... Sevgili Koç, Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Merkür burcunuzda geri giderken olabilecek sorunları önleme için, küçük molalar vermeli ve her...
 3. 1 Nisan Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  1 Nisan Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 1 Nisan Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde yepyeni ve mutluluk verici bir hafta geçirmenizi diliyor ve 1 Nisan Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını aktarıyoruz.. 1 nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Haftaya sosyal ortamlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz aktif olarak...
 4. 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve 8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... KOÇ Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz....
 5. 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 nisan günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir hafta diliyor ve 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 1 Nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...

Sayfayı Paylaş