:( 1 senenin acısı :(

seni değil ailesini tercih etti çok pişman olacak

Bilmiyorm ya ama o beni gercekten sevdı buna ınanıyorum herseyden once bırbırımıze 1 senemızı verdık bız acısıyla tatlısıyla:( ısteyerek ayrılmadık yanı aglaya aglaya ayrıldı yanımdan o gözyasları gozumun onunden gitmıyo hiç allah kımseye yasatmasın bu acıyı:(

Bilmiyorum yaa ama o benı gercekten sevdi buna inanıyorum.Nede olsa 1 yılımızı verdık bırbırımıze acısıyla tatlısıyla::( yani bız isteyerek ayrılmadık o gün hıc gözumun onunden gitmıyo aglaya aglaya ayrıldk aglamak kolay deıl erkek için bana göre... Ama ailesini ve benı bi arada yürütemedi:( acısınıda ben çekiyorum. Allah kımseye bu acıyı yasatmasın melekler:(

aramiza hosgeldin...yasadigin kolay degil ama o sana senn verdigin degeri vermemis.seni bir kalemde silip atan bir insan icin daha fazla gozyasi dokup kendini yipratmaya degmez.artik kendine yeni bir sayfa edinmelisin.ise onu dusunmemekle basla.surekli onun hakkinda konusurak dusunerek tazeleniyorsun.kendini faliyetler edin.belki bu arada yeni insanlarla tanisirsin ve unutmana yardimci olabilirler.

onlarıda deniyorum unutmak ıcın herseyı yapıyorum ama unutmak için bıseyler yapmaya calısırken bile insan hatırlıyo çok kotu durumdayım anlıcagınız:( 3 ay oldu tam atlatcam derken her gecen gun hersey yenılenıyo artık ne yapcaımıda bılmıyorm hata yapmaktanda korkuyorum:( Aynı seylerı yasamaktan asktan korkuyorm

Geri