1 sınıftaykennnnnnn

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
1 sınıftaykennnnnnn
kızlar sanırım tam sırası bu itirafın..

ilk okul 1. sınıftayım sınıfımızda çok tatlı masmavi gözlü bir delikanlı:d (ayyhh ozmnlar benim delikanlımdı o minicikk küçük bey .. ) ve ben o delikanlıya sırılsıklam aşık belen...
herneyse birgün gittim defterine tamda ödevini yaptıgı yere seni seviyorum yazdım amakim oldugumu sölemem utanırım diede ekledim bu arada ben cok şeker sewerım ve özkan tenefuste hep bana şeker alırdı yazdıgım yazıyada ainen su cümleleri ekledim tabı hatırladıgım kadarıyla seni seviyorum çünkü şekeride cok sevıyorum ve sen bana hep kendı paranla şeker alıyosun:D ne aptalca yada cocukca:D

asıl ıtıraf sımdı başlıoo sorsanıza noldu sora die özkannn defterde ödevin tam ortasına kırmızı kalemle yazılmıs olan yazıyı görünce beni dövdüüüüüüü :S:S:shootout::shootout: hıhhh :S

duygusuz ruhsuz insan nolcaqq:p

gecenlerde yolda karsılaştık ne o benı tanıyabıldı nede ben onu kuzenı sayesınde bırbırımızın kım oldugunu ogrendık ve başladık el sıkısınca gulmeye ılk dedıgı cumle benım küçük aşkım nasılmış bakalım:p çok utandım çok...... ( sen koşarsın şimdi peşimde hıhh cıkcak acısı cıkcakkkk)

sevmesini bilmeyen gözler aglamasınıda bilmez

hep öyledir küçük ken sümüklü büyüdü adam oldu degil mi boş işler insan ilk bastan tanıştıgımıza memnun oldum falan der cart tacak konuya girilmez saf çoçuk herhalde lezir etmiş kendini

he walla kızlar ya duygusuz ruhsuz nolcaq... ama ozmn cok utanmıştım şimdi geriye baktımmı gülebiliyorum tatlı bir hatıra kalmış bana :)

YANLIZ KIZLAR ERKEKLERDEN DAHA CABUK OLGUNALSIYOR HEM 1 CI SINIFTAN ERKEK COCUK NE ANLAR SENIN ANLADIGINDAN SAHSEN BEN DE ANLAMIYORDUM :d BIZDE ZAMANINDA O ERKEK GIBI YAPTIK TABI EL KALDIRMADIK AMA TERS CEVIRDIK SIMDI BIZ KOSUYORUZ O KIZALRIN ARKASINDAN :d

Geri