Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  1 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 temmuz 2014 burç yorumları


  Sevgili meleklerimi ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün olmasını diliyor, 1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  1 Temmuz 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu
  Her zaman, maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Bugün, sezgilerinizden yola çıkacak ve çevrenizle sıcak ilişkiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili açılımlar sağlamak için gerekli motivasyona sahipsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

  1 Temmuz 2014 Salı BOĞA Burcu Yorumu
  Ay burcunuzda ilerliyor. Dış görünüşünüze önem vermeyi arzuluyorsunuz. Bugün, geleneksel yapınızı aşabilirsiniz. Uzun süredir kendinizle ilgili köklü değişimlere ihtiyacınız var. Aldığınız birtakım yeni kararları yaşama geçirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her türlü isteğinizi karşı tarafa yansıtmalı ve net olmalısınız.

  1 Temmuz 2014 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
  Bugün, sezgisel yetenekleriniz ve algılama gücünüz çok yüksek. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Uzak yollarla ilgili, temel beklentileriniz gündeme gelebilir ve beklediğiniz şeylere kavuşabilirsiniz. Kişisel eğitiminiz için gerekli bağlantıları kurmalısınız. Çünkü, iyi niyetli davranışlarınız size başarı getirecek.

  1 Temmuz 2014 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
  Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken problemleri asgariye indirmeye çalışmalısınız.

  1 Temmuz 2014 Salı ASLAN Burcu Yorumu
  Bugün, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Ay, tepe evinizi etkiliyor. Hedeflerinize doğru yol almanız, siz mutlu etse de, isteklerinizde çoğulluk olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Üstlerinize karşı saygılı olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için, daha fazla beklemeyin. Bağırsak problemleriniz olabilir.

  1 Temmuz 2014 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
  Karşı tarafın düşüncelerine saygı gösterebilirsiniz fakat, radikal kararlar almak için uygun bir gün değil. Sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken durumlar var. Özellikle, maddi konularda kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz ve gereken verilerin çevrenizde oluşmasından yanasınız. Öfkenizi yenmeye çalışın.

  1 Temmuz 2014 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
  Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalamıyor ve duygusal anlamda onları irdeliyorsunuz. Düşünceleriniz kendinize saklamakla kazançlarınızı daha da arttırabilirsiniz. Kuvvetli ön sezileriniz var ve kendinizle ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ele aldığınız konuları sessizce incelemeli sonra fikirlerinizi söylemelisiniz.

  1 Temmuz 2014 Salı AKREP Burcu Yorumu
  Venüs ve Merkür tepe evinizde ilerliyor. İlişkilerinizde güçlü bağlara önem veriyorsunuz. Bugün, görüşeceğiniz kişileri etkileme konusunda oldukça başarılı bir performans çizeceksiniz. Kendinize aşırı güveniyor ve karşınızdaki kişiye de istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Olayların arkasında durabilen güçlü bir kişiliğiniz var.

  1 Temmuz 2014 Salı YAY Burcu Yorumu
  Sıra dışı düşünceler içinde hareket etmekten hoşlanıyorsunuz ve bugün, parasal konularda ilginç fikirler geliştireceksiniz. Başlangıç yapacağınız işlerin öncelikle size kazandıracağı avantajlarını düşünmeli ve kararınızı sonradan vermelisiniz. Kişisel olaylarınız adına yapacağınız yollardan karlı çıkacaksınız. Sabırlı olmayı bilmelisiniz.

  1 Temmuz 2014 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
  Bugün, mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için, güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız.

  1 Temmuz 2014 Salı KOVA Burcu Yorumu
  Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden sağlam ve yapıcı bir davranış şekli beklerken, sizin de aynı duygular içinde olmanız, ilişkinizi olumlu bir döneme getiriyor. Sindirim sistemi bozuklukları gündeme gelecek.

  1 Temmuz 2014 Salı BALIK Burcu Yorumu
  Bugün, kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek ve düşüncelerinize belli bir disiplin getireceksiniz. Partnerinizden daha mantıklı olmasını bekleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, onun sizinle tartışmasını gerektirecek olaylardan sakınmalısınız.
   
1 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  1 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.İşte PaSikA farkıyla size özel burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün partnerlik evinizde dolaşacak ve dikkatiniz temelde yakın ilişkilerinizde olacak. Bireyselliği bir kenara bırakıp başkalarıyla ortak hareket etmeniz çok yararlı olabilir. Yakın ilişkilerinizde iletişim hoş bir şekilde öne çıkıyor. Partnerinizle aranızdaki maddi...
 2. 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 nisan günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir hafta diliyor ve 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 1 Nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
 3. 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz günlük burç yorumu, 8 temmuz 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir gün olmasını diliyor, 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bugün bazı kızgınlıklarınızı açığa çıkartmanız ve kötü bir patlama yapmanız olasıdır. Hiçbir konuda taviz verici davranmanıza...
 4. 15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 15 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz, aydınlık ve huzurlu bir gün dileklerimizle, 15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan yayınlıyoruz.... Koç (21 Mart – 19 Nisan) : Gökyüzü bugün çocuk sahibi koçların iletişimde yaşayacağı zorluklara işaret etmekte. Fikir ayrılıkları...
 5. 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 22 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...

Sayfayı Paylaş