1 Yaş doğum günü için hazırlık örnekleri

1 Yaş doğum günü için hazırlık örnekleri
1 yaş doğumgünü, bir yaş doğum günü süsleri, bir yaş doğum günü hazırlıkları, bir yaş doğum günü pastaları ile ilgili bilgiler sizlerle.

Son zamanlar da özel günlerden biri olan doğum günü için oldukça gösterişli ve geniş çaptan oluşan bir hazırlıktan oluşan konseptler düzenleniyor. Yaş kaç olursa olsun doğum günleri her zaman için kişilerin özel bir günü olmuştur. Özellikle bir yaşına girecek olan dünyanın en kıymetlisi bebeğinizin ilk doğum günü için çok daha özel bir şekil de hazırlık yapmaya çalışır ve herşeyin kusursuz olması adına çaba sarfedersiniz.

Bir yaş doğum günü için kimisi bu işi organizasyon şirketlerine vererek aslın da büyük bir yükten kurtuluyor. Çünkü onlar sizin adınıza parti için gereken tüm malzemeleri ve süslemeleri tedarik ederek düzenliyorlar. Hatta tam bir konsept isterseniz doğum günü için palyaçodan doğum günü pastasına kadar sizin için sağlıyorlar. Siz sadece doğum günü için konsept hakkın da düşüncelerinizi belirtiyorsunuz ve gerisi onlara kalıyor.

Tabi bunun yanın da bu işi organizayon şirketine bırakmadan kendi halledenler de var. Onları gerçekten tebrik ediyorum çünkü marifetli ellerden öyle harikalar yaratıyorlar ki hayran olmamak mümkün değil;)


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg


Bebeğiniz bir yaşına girdiği ilk doğum günü gerçekten çok özeldir.Bu özel günü temaları ile birlikte doğum gününe taşıyan parti süsleri ile zenginleştirebilirsiniz. Piyasa da parti malzemeleri satan mağazalardan bir yaş doğum günü için farklı temalı ürünler alabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için birbirinden farklı doğum günü masa süsleri, hazırları ve dekorasyonla ilgili herşeyi sizler için paylaştık. Siz de beğendiğiniz 1 yaş doğum günü konseptlerinden esinlenerek bebeğinizin ilk doğum günü için tercih edebilirsiniz.

Bu arada kız çocuk doğumgünü masa süsleme örnekleri konumuza göz atmanızı da tavsiye ederiz.
 
Üst