Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bazı teknik aksaklıklardan dolayı bugün burç yorumlarımızı biraz geç ekliyorum arkadaşlar olsun zararın neresinden dönülürse kardır değilmi :D Buyrun ozaman 10 Aralık Burç Yorumlarınız :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, Ay bugün partnerlik evinizde dolaşacak ve dikkatiniz temelde yakın ilişkilerinizde olacak. Bireyselliği bir kenara bırakıp başkalarıyla ortak hareket etmeniz çok yararlı olabilir. Yakın ilişkilerinizde iletişim hoş bir şekilde öne çıkıyor. Partnerinizle aranızdaki maddi konular ön plana çıkabilir. .

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay bugün iş evinizde ve sizi de yoğun bir gün bekliyor. Görev duygunuz ağır basıyor ve ayrıca yapacak pek çok işiniz olabilir. Öğleden sonra işler sizi biraz bunaltsa bile bu etki uzun sürmeyecek ve günün geri kalanında işlerinizi keyifle yapacaksınız. İş ortamınızda kadınlarla olan ilişkiniz ön planda.

  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay bugün aşk, eğlence ve yaratıcılıkla ilgili beşinci evinizde ve genelde olumlu açılar yapıyor. Sabah erken saatlerde kısa süreli gergin bir etki var ama bu da sizi motive edecek ve dinamizm verecek. Aklınız hayatın eğlenceli yönlerine odaklanacak ve ayrıca sanat ve yaratıcılıkla ilgili işlerde yol alacaksınız.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Ay bugün yuvanızı ve anne babanızla ilişkilerinizi yöneten dördüncü evinizde. Sabah saatlerinde evle ilgili uzun vadeli planlarınızda sürpriz bir gelişme olabilir ya da sıradışı bir çözüm bulabilirsiniz. Genelde aileye ve eve odaklandığınız bir gün. Ay’ın enerjisiyle evinizde kalabalık bir ortam olabilir.

  Aslan
  Sevgili Aslan, hareketli bir gün sizi bekliyor. Ay’ın bugünkü yerleşimi sağa sola koşuşturacağınız ve çalan telefonlardan başınızı kaşıyamayacağınız bir ortam getiriyor. Başkalarıyla sürekli haberleşme içinde olacaksınız. Ancak başkalarına bağımlı olduğunuz maddi konularda kısa süreli bir gerilim yaşayabilirsiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay bugün para evinizde olacak ve maddi konularda hareketlilik yaşayacaksınız. Partnerinizle ya da yakın bir ilişkinizde parayla ilgili bir konuda farklı görüşlerde olacaksınız, yüzeye çıkmayan bu gerilim uzun sürmeyecek. Hem kendiniz için rahat bir şekilde para harcayabilir, hem de yakın çevrenize yardımcı olabilirsiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, burcunuzdaki Ay ile birlikte zaten avantajlısınız ilave olarak bugünkü hoş açılarla tüm kapılar sizin için ardına kadar açılabilir. Beklemediğiniz bir iş ya da görev sizi harekete geçirecek. Duygularınızın farkında olacak ve kendinizi ifade edebileceksiniz. Burcunuzdaki Ay’ın enerjisinden dolayı iyi duygular içinde olacaksınız.

  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay bugün on ikinci evinizde turlayacak ve kendi kendinize yeteceğiniz ve yalnızlıktan büyük zevk alacağınız duygular getirecek. Bu etkiler altında tek başınıza çalışmak çok verimli olabilir. Ay’ın konumundan dolayı iç dünyanızda denge ve mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ancak kalabalıklar dikkatinizi dağıtabilir.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay bugün arkadaşlık ve gruplar evinizde olacak. Sabah saatlerinde arkadaşlarınız/programlarınız ve evdeki sorumluluklarınız çatışabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla konuşacak pek çok şeyiniz var gibi görünüyor; burcunuzdaki Yay duygularınızı dile getirmeniz için sizi motive ediyor. Akşam kalabalık ortamlarda iyi vakit geçirebilirsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay bugün yine kariyer ve başarı evinizde olduğundan hayattaki yüksek hedefleriniz ve kariyeriniz, özel hayatınızdan önce gelebilir. Başkalarının sizden beklentileri olacak ve ayrıca dikkatlerde üzerinizde olacak. Bulunduğunuz ortamlarda lider pozisyonunda olacaksınız.

  Kova
  Sevgili Kova, Ay’ın konumu dikkatinizi günlük detaylardan daha büyük düşüncelere çevirmeniz için motive ediyor. Uzun vadeli planlar yapın. Maddi koşulların ve sıradan detayların hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin. Eve ait konuların bazı uzun vadeli hedeflerinize engel olduğunu düşünebilirsiniz.

  Balık
  Sevgili Balık, sabah saatlerinde başkasına bağımlı olduğunu maddi bir konu sizi biraz gerginleştirebilir ve aynı zamanda çözüm bulmaya zorlayabilir. Bugün genelde para konularına odaklanacaksınız gibi görünüyor. Başkalarıyla paylaştığınız maddi konularla yani sekizinci evle ilgili para konularında gelişmeler olabilir.


   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Ay bugün para evinizde olacak ve maddi konularda hareketlilik yaşayacaksınız. Partnerinizle ya da yakın bir ilişkinizde parayla ilgili bir konuda farklı görüşlerde olacaksınız, yüzeye çıkmayan bu gerilim uzun sürmeyecek. Hem kendiniz için rahat bir şekilde para harcayabilir, hem de yakın çevrenize yardımcı olabilirsiniz.


  sağolasın pasimmmmmm
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ovvv güzel bir güne benziyorr :)))
   
10 Aralık Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Aralık Günlük Burç Yorumları

  10 Aralık Günlük Burç Yorumları

  10 aralık burç yorumları 10 aralık burç Koc:Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz....
 2. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 3. 28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Aralık 2010 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin...
 4. 10 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  10 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  10 aralık günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 10 aralık 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün olmasını diliyor, 10 Aralık 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 10 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu Aşk bu günlerde ne yazık ki sizin için sıkıntıdan başka anlam taşımıyor! Herhalde bugünlerde...
 5. 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 21 aralık 2013 günlük burç yorumu, 21 aralık günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir haftasonu diliyor, 21 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 21 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hissetseniz, belli bir performans kaybınız var ve çevreniz...

Sayfayı Paylaş