10 dakikalık süper bakım

CaRaMio

Yeni Üye
Üye
10 dakikalık süper bakım
evde-cilt-bakim-001-5890.jpg
farkı fark eden farklı insanlardır...

Cilt bakımı çok fazla zaman almamalı. Çok vakit alan herşey, insanlara zor ve uygulanamaz gibi gelir. Cilt bakımında da aynı şey geçerlidir. Az zamanda harikalar yaratmak hiç te zor değil. Cildimiz sadece yıllar karşısında değil, yoğun iş temposu ve stresle de yaşlanır ve yıpranır. eğer siz de yorgun ve yığranmış bir cilt istemiyorsanız 10 dakika ayırmanız yeterli olacaktır. Nasıl mı?

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 kaşık bal,
* 1 Kaşık limon suyu,
* Yeteri kadar süt

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Porselen bir kabın içine, bal ve limonu koyup, karıştırın. Maskenin kıvamını bozmayacak kadar, süt ilave edin. Hazırlamış olduğunuz maskeyi, göz ve dudak çevresi hariç, yüzünüze ve boynunuza sürün. 10 dak. bekledikten sonra, nemli bir sünger yardımıyla, maskeyi cildinizden temizleyin. Cildinizdeki ışıltıya, siz de inanamayacaksınız..

Cevap: 10 dakikalık süper bakım

bende denerim bunu hemen:)

Cimcimecim, kesin krem gibi olmalidir. yani yüzüne sürünce, sip sip damlamayacak :)

Emegine saglik. paylasim icin tskler abla :)

Cevap: 10 dakikalık süper bakım

peki kıvamı nasıl olcak tam anlayamadım orayı

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 kaşık bal,
* 1 Kaşık limon suyu,
* Yeteri kadar süt

Ölçüler bunlar olduğu için ölçüden şaşmasan çıkan kıvam olacak olan kıvamdır diye tahmin ettim ben :D:D

Güzellik uzmanı birinden bu tavsiyeler alınmış ise bence ben ve hepimiz kesinlik le uymalı uygulamalıyız:) Güzellik herşeyden öncedir çünkü :D:D

Emeğine ve ellerine sağlık canım süperdi :)

süper bişey bu ya hem yapması kolay hem malzemeler kolay bulunuyo (hatta dolabı aç al:D ) hem de sonuç güzel çok teşekkürler paylaşım için

Geri