1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meraba arkadaşlar hamileliğinde 6. Haftaya kadar hiç bi şekilde belirti hissetmeyen var miii ? Yani illa belirti olur mu mesela regl gününü 10 gün geçince illa belirti olur mu?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bünyeden bünyeye değişen bir durumdur bu yani kimi anne adayları ilk haftalarda belirtiler yaşarken kimi anne adayları da hamileliği boyunca hiçbir belirti yaşamayabiliyorlar. Ancak en erken belirtiler 5.haftadan sonra hissedilmeye başlanır.

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun

İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun

Gebelik İlk Hafta Belli Olur mu Hamilelik İlk Haftalarda Belli Olur mu Anne olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gebelik ilk hafta belli olur mu sorusunun cevabını bu konumuzda açıklayacağız. Ancak öncelikle söylememiz gereken bu konuda stres yapmamanız, sakin olmanızdır. Zira gebe kalmayı zorlaştırıcı nedenler içinde stres te yer alır diyoruz ve hamilelik ilk...
  2. Adette gecikme kaç gün olur?

Adette gecikme kaç gün olur?

adet neden gecikir,mens neden geçikir,adetin gecikme nedenleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet kaç gün gecikebilir, adetin 7 gün gecikmesi normal olarak kabul edilebilir. Adet döneminin 7 gün sonra başlaması gibi, 7 gün önce görülmesi de normaldir. Adet akıntısının 2-7 gün arasında olması da normal kabul edilir. hamilelik dışında, hastalıklardan, stresten, düzenli alınan ilaçlardan,...
  3. adet gecikmeden hamilelik  belirtisi yaşayanlar

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  4. Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Merhaba.. Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu...
  5. İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

Arkadaşlarım ilişkiden sonra 7 gün yada 8 9 belkide 19 gün sonra test yapsam hamile kalıp kalmadığımı anlar mıyım. Tam olarak gebelik testini kaçıncı gün yapmam gerekiyor. İlişkiyi mi sayıyoruz tam olarak ne yapıyoruz bana yardımcı olun lütfen. Sizleri beğenerek takip ediyorum banada cevap vereceğinizi umuyorum özellikle Beyza arkadaşımı çok seviyorum çok bilgili tşklr.

Sayfayı Paylaş