10 günde 5 kilo zayıflamak için

laetitia

Yeni Üye
Üye
10 günde 5 kilo zayıflamak için
12 günde 5 kilo 6 öğünle zayıflama 10 günde zayıflama 10 5 kilo 15
meleklerim 10 günde 5 kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uyguluyoruz ve 5 kg fazlanız yok oluveriyor :)

10 günde 5 kilo verdiren diyet için notlar :
10 Günde 5 kilo verebilmek için çay, kahve ve şekersiz süt tüketilmelidir.
10 günde 5 kilo verdiren diyet bir yıl içerisinde en fazla 2 kez uygulanabilir.
Diyeti 3 kez uygulamak için 1 haftalık normal bir beslenme süreci geçirilmelidir.

10 günde 5 kilo verdiren diyette Uygulanacak Program
10 günde 5 kilo verdiren diyet 1. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, çay, 1 mevsim meyvesi,
Öğle öğünü : Şekersiz çay yada kahve, Bir parça ızgara veya haşlanmış et ve söğüş domates.
Akşam öğünü : Bir dilim kızarmış kepek ekmeği, bir adet meyve, yeşil salata, çay veya kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 2. Gün
Sabah öğünü : bir bardak greyfurt suyu veya 1 adet mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği.
Öğle öğünü : Domates, Haşlanmış ıspanak, kereviz salatası.
Akşam öğünü : İstediğiniz kadar meyve salatası, çay veya kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 3. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi, 1 çay yada kahve.
Öğle öğünü : Mevsim meyvesi, Izgara veya haşlama balık, çay yada kahve.
Akşam öğünü : Yağsız ve etsiz pişirilmiş kereviz yemeği, Söğüş domates, çay yada kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 4. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi, çay yada kahve.
Öğle öğünü : Bir parça yağsız / tuzsuz peynir veya 1 adet haşlanmış yumurta, az yağlı fasulye yemeği, 1 dilim kepek ekmeği, çay yada kahve. Akşam öğünü : Mevsim salatası, çiğ yeşil biber, çay yada kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 5. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi.
Öğle öğünü : Yağsız mevsim salatası, ızgara balık, çay veya kahve, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği.
Akşam öğünü : Haşlanmış ıspanak, yağsız ve tuzsuz beyaz peynir,çay veya kahve, 1 dilim kepek ekmeği.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 6. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi, çay yada kahve.
Öğle öğünü : çay veya kahve, mevsim meyveleri.
Akşam öğünü : Domates, yeşil salata, mevsim meyvesi, bir parça yağsız peynir, çay yada kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 7. Gün
Öğle öğünü : Domates, Izgara tavuk eti, havuç, ızgara tavuk eti, mevsim meyvesi, haşlanmış lahana, çay yada kahve.
Akşam öğünü : Haşlanmış lahana, yeşil salata, çay yada kahve, mevsim meyvesi.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 8. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi, çay yada kahve.
Öğle öğünü : Bir haşlanmış yumurta, haşlanmış lahana, çay yada kahve.
Akşam öğünü : Çay yada kahve, mevsim meyveleri.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 8. Gün
Sabah öğünü : 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, 1 adet mevsim meyvesi, çay yada kahve.
Öğle öğünü : Domates, ızgara yağsız et, çay veya kahve, haşlanmış lahana.
Akşam öğünü : Mevsim meyveleri, haşlanmış tuzsuz karnabahar, çay veya kahve.

10 günde 5 kilo verdiren diyet 9 Gün
Sabah öğünü : Çay yada kahve, 1 mevsim meyvesi.
Öğle öğünü : 1 mevsim meyvesi, haşlama veya ızgara yağsız balık, çay yada kahve.
Akşam öğünü : Mevsim meyveleri, yağsız kereviz yemeği, çay yada kahve, domates.

Onu yapma bunu yapma valla kiolar aldi basini gidiyor yuh yani 70 kg olmudum 1:58 boyumla valla acilen baslucam artik bu diyete baska catem kalmadi valla lopur lopur sallaniyor artik yaglarim en kotusude gece uyurken artik nefes alamiyorum hayatim boyunca hic bikini giyemedim artik giymek istiyorum ;-).:)..

Onu yapma bunu yapma valla kiolar aldi basini gidiyor yuh yani 70 kg olmudum 1:58 boyumla valla acilen baslucam artik bu diyete baska catem kalmadi valla lopur lopur sallaniyor artik yaglarim en kotusude gece uyurken artik nefes alamiyorum hayatim boyunca hic bikini giyemedim artik giymek istiyorum ;-).:)..

Derdin buyukmus. Umarim en kisa surede atarsin kilolari :tik: ama dr tavsiyesiyle bi diyet yapsan ilk once dr a gitsen daha iyi olur bence :)

Geri