1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç
  10. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Maddi konuların gündemde olduğu bir gün daha. Sahip olduklarınızı nasıl değerlendirdiğiniz, bu şekilde doğru kazancı elde edip edemediğinizi düşünebilirsiniz. Menkul ve gayrimenkuller ve özellikle de kişisel kazançlarınız üzerine ciddi ve olumlu haberler alabilirsiniz.

  Boğa
  10. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Gün genelinde mutlu ve neşeli haliniz devam edebilir. İş yerinizde bu olumlu enerjinizden dolayı sizi çekemeyenler ve hatta kıskançlık duyanlar olabilir. Kendinizle ilgili konuları ön plana çıkarabilir, yakınlarınızdan imajınız da dahil olmak üzere kendi hakkınızda fikir alışverişine girebilirsiniz.


  İkizler
  10. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Sizin için karamsar endişe verici ve hatta bazı konularda olayların kontrolünün elinizden kayıp gidebileceği bir gün olabilir. Kendinizi karamsarlığın eline bırakmazsanız yakın bir arkadaş sayesinde moraliniz tekrar eski haline gelebilir. Endişeli dönem sona eriyor olabilir.

  Yengeç
  10. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Eski arkadaşlıklar ve dostluklar üzerine ciddi ciddi düşünebilir, bazı hayatınızdan çıkarmış olduğunuz eski kişileri yeniden hayatınıza sokma konusunda düşünebilirsiniz. Arkadaşlık ve sosyal hayat konusunda oldukça aktif ve aynı şekilde şanslı olduğunuz bir döneme girdiniz.


  Aslan
  10. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  İş hayatınız ve gelecek hedeflerinizle ilgili tatsızlıkların devam ettiği bir gün daha. İşvereniniz veya sizin için otorite konumunda olan kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilir, elinizdeki proje için daha iyi çözüm alternatiflerine sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Her türlü çatışmadan uzak durmanız, sakin kalmaya özen göstermeniz, çok önemli.


  Başak
  10. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Eğitim konuları yine ön planda olabilir, fakat kararsızlığınız yüzünden bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yurtdışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeme gelebilir, gelişmeler sizi de birinci dereceden yakınlarınızı da çok şaşırtabilir. Özellikle işinizi ilgilendiren konularda artık ciddi kararlar alma ve uygulama zamanı.

  Terazi
  10. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Finans ve ortaklaşa kazanımlarınızın önemli olmaya devam edeceği bir gündesiniz. Bundan faydalanmak için yatırımlarınızı karlı yerlere yapmalısınız. Unuttuğunuz bir kredi ya da vergi borcu karşınıza çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Başkalarından beklediğiniz desteklerle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama bu konuda kendinizi eleştirmeniz oldukça yersiz.


  Akrep
  10. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  İkili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün geçireceksiniz. Ortaklıklar konusunda da yeni anlaşmalar yapabilir ya da mevcut şartları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızı çok iyi ifade edemediğiniz için anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Sakin olmak acele etmemek ve gerilimlerden uzak kalmak çok önemli.


  Yay
  10. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Günlük işlerden dolayı sıkılmış, kendinizi rutine bağlamış halde bulabilirsiniz. İç sıkıntınızı sportif faaliyetlerle geçirebilir, bunu yaparken yakın bildiğiniz arkadaşlarınızı davet ederek sosyalleşebilirsiniz. Ancak en önemlisi sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendinizi aşırı yorgunluktan uzak tutmanız.


  Oğlak
  10. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 OcakBirebir mutluluğunuzu etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler aşk hayatınız, ya da çocuklar ile ilgili olabilir. Sevdiğiniz kişiyle beraber akşam saatlerinde ortak bir program yapabilir, ilişkinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Küçük şakalar, sizi ilgi çekici kılabilir.


  Kova
  10. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Ailenizle ilgili meseleler devam ediyor olabilir. Eskiye ait kapalı kalmış bazı aile sırları ortaya çıkabilir, birden fazla aile üyesini doğrudan etkileyebilir. Her türlü dedikodudan uzak durmanız aile ilişkinizin sağlığı açısından çok önemli. Aile büyüklerine sabır göstermeye devam.


  Balık
  10. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart

  Olumlu etkilerin sizi beklediği neşeli ve iletişimin merkeze oturacağı güzel bir gün. Oldukça hareketli bir gün geçirmeniz mümkün. Akşam saatlerinde özellikle yoğun bir telefon trafiği içerisinde kalabilir, sizi çok şaşırtacak ama aynı zamanda da çok mutlu edecek haberler   
 2. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.629
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Başak
  10. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Eğitim konuları yine ön planda olabilir, fakat kararsızlığınız yüzünden bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yurtdışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeme gelebilir, gelişmeler sizi de birinci dereceden yakınlarınızı da çok şaşırtabilir. Özellikle işinizi ilgilendiren konularda artık ciddi kararlar alma ve uygulama zamanı.
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımmm tesekkürlerr
   
10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız....
 2. 10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 10 şubat 10 şubat burç yorumları Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 10 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç Bugün duygularınız kabarabilir ve tepkilerinizi denetlemekte zorlanabilirsiniz. Fakat moralinizi fazla bozmayacaksınız. Çünkü sevdiklerinizin ve aile büyüklerinizin yakın ilgisi gerilimli duygulardan kurtulmanızı sağlayacak. Akşama doğru dostlarınız ve...
 3. 10 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  10 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  10 mart burcu 10 mart burç yorumları 10 Mart Çarşamba günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz....
 4. 10 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Nisan Cumartesi gününe günlük burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan İddialı biri olduğunuz doğru, ama bununla çelişen etkilenmeler içindesiniz. Yeniden elekten geçireceğiniz ilişkiler, sizi tamamen kendi inisiyatifinizle davranmaya yöneltebilir. Önümüzdeki günler içinde iş konularında sıkışmalar ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sizi...
 5. 10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs burcu Yeni bir haftaya başladığımız 10 Mayıs günü burcunuz size neler diyor kızlar buyrun 10 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınızı okuyun :tik: Koç Burcu Günlük Yorumu Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Günlük Burçlar...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş