Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Koç
  10. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Maddi konuların gündemde olduğu bir gün daha. Sahip olduklarınızı nasıl değerlendirdiğiniz, bu şekilde doğru kazancı elde edip edemediğinizi düşünebilirsiniz. Menkul ve gayrimenkuller ve özellikle de kişisel kazançlarınız üzerine ciddi ve olumlu haberler alabilirsiniz.

  Boğa
  10. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Gün genelinde mutlu ve neşeli haliniz devam edebilir. İş yerinizde bu olumlu enerjinizden dolayı sizi çekemeyenler ve hatta kıskançlık duyanlar olabilir. Kendinizle ilgili konuları ön plana çıkarabilir, yakınlarınızdan imajınız da dahil olmak üzere kendi hakkınızda fikir alışverişine girebilirsiniz.


  İkizler
  10. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Sizin için karamsar endişe verici ve hatta bazı konularda olayların kontrolünün elinizden kayıp gidebileceği bir gün olabilir. Kendinizi karamsarlığın eline bırakmazsanız yakın bir arkadaş sayesinde moraliniz tekrar eski haline gelebilir. Endişeli dönem sona eriyor olabilir.

  Yengeç
  10. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Eski arkadaşlıklar ve dostluklar üzerine ciddi ciddi düşünebilir, bazı hayatınızdan çıkarmış olduğunuz eski kişileri yeniden hayatınıza sokma konusunda düşünebilirsiniz. Arkadaşlık ve sosyal hayat konusunda oldukça aktif ve aynı şekilde şanslı olduğunuz bir döneme girdiniz.


  Aslan
  10. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  İş hayatınız ve gelecek hedeflerinizle ilgili tatsızlıkların devam ettiği bir gün daha. İşvereniniz veya sizin için otorite konumunda olan kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilir, elinizdeki proje için daha iyi çözüm alternatiflerine sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Her türlü çatışmadan uzak durmanız, sakin kalmaya özen göstermeniz, çok önemli.


  Başak
  10. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Eğitim konuları yine ön planda olabilir, fakat kararsızlığınız yüzünden bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yurtdışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeme gelebilir, gelişmeler sizi de birinci dereceden yakınlarınızı da çok şaşırtabilir. Özellikle işinizi ilgilendiren konularda artık ciddi kararlar alma ve uygulama zamanı.

  Terazi
  10. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Finans ve ortaklaşa kazanımlarınızın önemli olmaya devam edeceği bir gündesiniz. Bundan faydalanmak için yatırımlarınızı karlı yerlere yapmalısınız. Unuttuğunuz bir kredi ya da vergi borcu karşınıza çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Başkalarından beklediğiniz desteklerle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama bu konuda kendinizi eleştirmeniz oldukça yersiz.


  Akrep
  10. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  İkili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün geçireceksiniz. Ortaklıklar konusunda da yeni anlaşmalar yapabilir ya da mevcut şartları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızı çok iyi ifade edemediğiniz için anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Sakin olmak acele etmemek ve gerilimlerden uzak kalmak çok önemli.


  Yay
  10. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Günlük işlerden dolayı sıkılmış, kendinizi rutine bağlamış halde bulabilirsiniz. İç sıkıntınızı sportif faaliyetlerle geçirebilir, bunu yaparken yakın bildiğiniz arkadaşlarınızı davet ederek sosyalleşebilirsiniz. Ancak en önemlisi sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendinizi aşırı yorgunluktan uzak tutmanız.


  Oğlak
  10. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 OcakBirebir mutluluğunuzu etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler aşk hayatınız, ya da çocuklar ile ilgili olabilir. Sevdiğiniz kişiyle beraber akşam saatlerinde ortak bir program yapabilir, ilişkinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Küçük şakalar, sizi ilgi çekici kılabilir.


  Kova
  10. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Ailenizle ilgili meseleler devam ediyor olabilir. Eskiye ait kapalı kalmış bazı aile sırları ortaya çıkabilir, birden fazla aile üyesini doğrudan etkileyebilir. Her türlü dedikodudan uzak durmanız aile ilişkinizin sağlığı açısından çok önemli. Aile büyüklerine sabır göstermeye devam.


  Balık
  10. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart

  Olumlu etkilerin sizi beklediği neşeli ve iletişimin merkeze oturacağı güzel bir gün. Oldukça hareketli bir gün geçirmeniz mümkün. Akşam saatlerinde özellikle yoğun bir telefon trafiği içerisinde kalabilir, sizi çok şaşırtacak ama aynı zamanda da çok mutlu edecek haberler


   
 2. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Başak 10. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Eğitim konuları yine ön planda olabilir, fakat kararsızlığınız yüzünden bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yurtdışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeme gelebilir, gelişmeler sizi de birinci dereceden yakınlarınızı da çok şaşırtabilir. Özellikle işinizi ilgilendiren konularda artık ciddi kararlar alma ve uygulama zamanı.

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımmm tesekkürlerr
   
10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız....
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran ne burcu 18 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız buyrunuz melişler :yahoo::yahoo: 21 Mart - 20 Nisan Sevdiğinizden uzun zamandır beklediğiniz haber gelecek ve duygularınızda bir anda karmaşa yaşayacaksınız. Dikkatinizi ve düşünce gücünüzü zorluyorsunuz. Sevgili Boğa, Sevdiğinize karşı biraz hoş görülü olmalısınız. Katılacağı bir davete birlikte gideceksiniz. Onunla...
 4. 21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tasu::tasu: Koç 21. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan İkili ilişkilerinizde karışıklıklar bitiyor. Karşı tarafı daha iyi anlayacak, gereksiz, yersiz endişelerinizi bir kenara bırakarak gerginliklere son vereceksiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir, beyin...
 5. 25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız bayanlar :sigara: Koç 25. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Enerjik ve neşeli haliniz halen devam ediyor olabilir. Neşeniz ve pozitif enerjiniz ile çevrenizdeki insanlara da ümit aşılamanız olası. Planlamadığınız bir yolculuğa çıkmak, yeni birinin hayatınıza girmesi gibi olasılıklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla birlikte zaman geçirmeniz, ortak...

Sayfayı Paylaş