10 Kasım da okullar tatilmi?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
10 Kasım da okullar tatilmi?
Büyük önder Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım da saat 09:05 te adeta hayat durur ve tüm Türkiye atamızı saygı duruşu, şiirler ve sözlerle önderi için anma programları düzenler. Okullarda da öğrenciler bu anma törenlerinin yanısıra Atatürk'ün büstüne çiçekler bırakır.
Özellikle öğrenciler merak ederek araştırdığı bir soru olan "10 Kasım da okullar tatil mi, 10 Kasım okullar kapalı mı" sorusuna yanıt olarak milli eğitim bakanlığının açıklamış olduğu bilgiye göre 10 Kasım da okullar açık olacak ve öğrenciler okullarına gidecekler.
at1.jpg


10 KASIM SÖZLERİ VE ŞİİRLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

10 Kasım 2016 Perşembe, Atatürk'ün 79.cu ölüm yıldönümüdür. Kamu kuruluşların da, okullar da özel şirketler de kısacası tüm Türkiye, de Atamızı bir kez daha saygı, sevgi ve minnet ile anacağız.

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri de 10 Kasım da bankaların açık olup olmayacağı yönünde oluyor. İçiniz de tabiki bu soruya şaşıranlar olacaktır. Ama resmi tatillerin oldukça sık uygulandığı ülkemiz de biz de bazen hangi günlerin tatil olup olmadığını açıkcası karıştırabiliyor yada emin olamıyoruz. Merak edenler için hemen söyleyelim 10 Kasım da bankalar açık olacak.
 
Üst