10 Kasım ile ilgili anma resimleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
10 Kasım ile ilgili anma resimleri
10 kasım resimleri, Atatürkü anma resimleri, 10 kasım ile ilgili şiirler, 10 kasım anma şiirleri ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz

Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1038 tarihin de dolmabahçe sarayın da ve saat 09:05 da hayata gözlerini yumdu. Her sene 10 Kasım tarihin de yurt genelinde tüm okullar ve resmi kurumlar da Atatürk'ü anma etkinleri düzenlenerek atamızı saygıyla anarız.

10 Kasım etkinliklerimiz konumuzu tıklayarak anasınıfı etkinlik örneklerine göz atabilirsiniz.

10 Kasım da farklı etkinlikler düzenlenerek Atatürk'ü anarız. 10 Kasım ile ilgili şiirler okunur, saygı duruşun da bulunulur, bayraklar yarıya indirilir ve tam öldüğü saatte sirenler çalınır.

Siz de sevgili atamızı 10 kasım tarihin de anmak için resimli 10 kasım sözleri arıyorsanız sizler için paylaştığımız anma resimlerini sosyal paylaşım ağların da ve profiliniz de paylaşarak ona olan minnetinizi göstermiş olursunuz.


5.jpg
10-kasım.png
10-kasim-ataturk-1-001.jpg
10-kasim-sozleri-3.jpg
at1.jpg
ataturk3.jpg
B2AjPFKIMAATi3n.jpg
CizEEycXEAEzDff.jpg
original.jpg


Bu konular da ilginizi çekebilir

10 kasım ile ilgili şiirler

Atatürk ile ilgili söylenmiş 10 kasım sözleri
 
S

safiye soylu 23

Yeni Üye
Üye
Paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.Her yıl geleneksel olarak Ankar4ada bulunmakta olan Turuncu Tatto & Pıercıng' e gelip Atamızın imza ve bayrağımızın figürünü kalıcı yada geçici dövmesini 7 ve 10 Kasım arasındaki tarihlerde ücretsiz yaptırabilirsiniz.
Meşrutiyet Cad, Konur 1 Sok. 15/3 Kızılay/ANKARA
 
Üst