Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  10 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 10 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili meleklermiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 10 Mart Pazar Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz.  < Konu Resmi..>
  10 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu
  Bugün kendinizi daha güvende hissedeceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Sizin için güzel haberlerle dolu bir gün olabilir. Gerçekleştirmek istediklerinizi doğru bağlantılar kurarak elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki hareketli ve yorucu çalışma temposuna rağmen iyi bir performans sergileyeceksiniz. Kendi alanınızdan insanlarla iletişim halinde olmanız öğrenciyseniz ilgi alanınıza giren veya yeteneklerinizi geliştiren kolay anlayabileceğiniz konularla ilgilenmeniz ve okul hayatınızda beklenmedik ilerleme ve gelişmelere sebep olabilir. Özellikle kendinizle ilgili konularda daha atik ve girişken davvranışlarınız sayesinde üstlerinizin dikkatini çekecek ve görev ve sorumluluklarınızı kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. İşinizle ilgili bağlantı kurduğunuz yerlerden iş yerinizdeki durumumunuzu güçlendirici sonuçlar elde edebilirsiniz. Geçmiş günlerde yaşadığınız sıkıntıların biraz olsun hafiflediği bir dönemdesiniz.

  10 Mart 2013 Boğa Burcu Yorumu
  Para konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Bugün yapacağınız yatırımlar size tatlı kazançlar getirebilir. Ayrıca elinizdeki parayı değerlendirebileceğiniz çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirmek istiyorsanız elinizdeki verilerin çok iyi bir analizini yapmanız gerekebilir. Bu arada yatırım yaparken içinizden gelen sese kulak vermeyi de ihmal etmeyin. Finansal yönden çok şanslı ve başarılı bir dönemde olsanız bile kendi maddi kapasitenizin üzerine çıkmaktan kaçınmaya gayret edin. Unutmayın fazlası sonuçlarını ağır olarak ödeyeceğiniz bir kumar olabilir. İşyerinizdeki saygınlığınız artmaya devam edecek. Ancak sizden istenen bazı işler biraz canınızı sıkabilir bu işleri yapmanızın gereksiz ve zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz.

  10 Mart 2013 İkizler Burcu Yorumu
  İşinizdeki çalışma temponuzu güzel bir zaman ayarlaması yaparak daha verimli olabileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Bundan patronlarınız ve çevrenizdekilerde memnun olacaktır hem böylece sosyal ilişkilerinize kültürel ve sanatsal aktivitelerinize de daha çok zaman ayırabildiğinizi göreceksiniz. Son zamanlarda sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan koptunuz. Yakınlarınızdan birinin hastalığı bu dönemde kafanızı meşgul edebilir. Farklı uğraşılarla rahatlamaya çalışmanızı öneririz. Hem yorgunluğunuzu atabileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir tatil için kendinize zaman yaratmalısınız. Son günlerde formunuzu da ihmal ettiniz. Biraz daha dikkatli davransanız iyi olur. Bu dönemde yapacağınız sportif aktiviteler sizi fazla yormayacak egzersizler uzun bir süre formda kalmanızı sağlayacaktır.

  10 Mart 2013 Yengeç Burcu Yorumu
  Etrafınıza karşı son derece soğuk ve ilgisizsiniz. Bu durum daha çok kafanızın mesleğinizde yükselmek için yeni çareler aramakla meşgul olmasından kaynaklanıyor. Kısa sürede çok büyük paralar kazanabileceğiniz imkanları elde etmeyi hedefliyorsunuz. Ancak bu tür beklentileriniz için acele etmemenizde yarar var acele etseniz bile sonuç değişmeyecek. Çünkü yükselme planlarınızı gerçekleştirebilmeniz şu aralar pek mümkün gözükmüyor. Mahkeme ve benzeri hukuksal sorunlarınızı rahatlıkla halledip sonuca ulaştırabilirsiniz. Ancak bu sıralarda hukuksal işlerde yeni sorun yaşamamaya çalışın. Çalışma ortamınızda birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Bu aslında bir süredir düşündüğünüz bir değişiklik ama bugün yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

  10 Mart 2013 Aslan Burcu Yorumu
  Paranızı değerlendirmek isterseniz istediğiniz alanlarda düşünmeden yatırım yapabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda aşırıya kaçmamanız sizin iyiliğinize olacaktır. Unutmayın fazla açıldığınızda bütçenizi denkleştirmeniz çok uzun zaman alıyor. Sevdiğiniz insanlarla çok mutlu bir olayı paylaşabilirsiniz. Hayatınızı etkileyen önemli bir meseleyi kendi zeka ve kabiliyetinizle kolaylıkla çözümleyeceksiniz.Uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Ciddi ve güvenilir bir görünüm kazanıyorsunuz. Olgun bir insanla duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz. Sizden yaşlı bir kişinin destek ve yardımını alabilirsiniz. Sizin için oldukça zevkli ve neşeli bir dönem. Moraliniz de oldukça yüksek. Özellikle kadınsanız yeni bir erkekle tanışabilir ve bu erkekle ciddi güzel bir arkadaşlık ilişkisi geliştirebilirsiniz.

  10 Mart 2013 Başak Burcu Yorumu
  İşinizde çalışırken işleri biraz ağırdan alıp daha çok kendi kişisel ihtiaçlarınızı tatmin etmek istiyorsunuz. Yaratıcı ve sanatsal yönünüzü geliştirip hoş şeyler üretebilmeniz için elinize fırsatlar geçiyor. Yaptığınız işten dolayı kendinizi tatminsiz hissediyorsunuz ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz alanlarla daha çok ilgilenmeye başlıyorsunuz. Bugün asla paranızı değerlendirmek için yatırım yapmaya kalkışmayın çünkü doğru yatırımlar yapabilmeniz için uygun zamanda değilsiniz. Gerek çalışırken gerekse kendinizi geliştirmek için okuduğunuz dokümanlara veya benzeri yazılara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

  10 Mart 2013 Terazi Burcu Yorumu
  Bugün harcamalarınıza dikkat edin. Farkında olmadan bütçenizi aşabilirsiniz. İşinizle ilgili gireceğiniz bağlantılarda birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kurduğunuz ilişkiler veya yeni tanışacağınız kişiler ilerlemenizi sağlayacak fırsatlar yakalamanıza sebep olabilir. Bu dönemde alacağınız teklifleri de değerlendirmeye bakın. Kendinize olan güveniniz artacağı için çevrenizdeki insanlarla fikirlerinizi düşüncelerinizi açıklarken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bu zamana kadar yaptığınız çalışmaların meyvalarını artık toplamaya başlıyorsunuz. Dışarıda yaşadığınız sorunları evinize yansıtmamaya özen gösterin.

  10 Mart 2013 Akrep Burcu Yorumu
  Sizin için bugünün biraz gerilimli geçmesi mümkündür. Her şeyden önce bazı hayali şeyleri çok fazla ciddiye alarak gereksiz yorgunluklara katlanmanız ihtimali var. Yakın akrabalarınız kardeşleriniz ya da sevdiğiniz dostlarınızla gerilimli durumlara girebileceğiniz gibi yolculuklar için de olumlu bir dönemde değilsiniz. Maddi durumunuzda ise biraz ferahlama olabilir ve ilerisi için güzel olacağını umduğunuz gelişmeler ard arda görülebilir. Karşı cins ilişkilerinizde bazı karışıklıklara ve duygıısal incinmelere eğilimlisiniz fakat siz bir erkekseniz bu konularda daha şanslısınız. Erkekseniz kadınlarla genel olarak iyi anlaşacağınız bir dönemde oldugunuz için birisiyle bozuşuranız başkasıyla yakın ilişkiler içine girebilirsiniz.

  10 Mart 2013 Yay Burcu Yorumu
  Bugünün sizin için en şanslı yanı iş ve para konularıdır. Bu açılardan sizin için aşırı karlı bir gün olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapabilir parayla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün hayati enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız bugün önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özellikle çalışma hayatınızda sizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birlikleri kurabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Bazı duygusal patlamalara da açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir.

  10 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu
  Bugün şans oyunları ve şansa bağlı bütün konulardan uzak durmalısınız. Birtakım önemli ve ağırlıklı sosyal etkinliklerde bulunmanız mümkündür. Bazı kimselerle ki bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız kazanan taraf olabilirsiniz. Ani bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır. Fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüsmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

  10 Mart 2013 Kova Burcu Yorumu
  Eğer siz bir erkekseniz iş ilişkilerinizdeki önemli bir erkekle ya da siz öğrenim çağında bir erkekseniz okul çevresindeki bir erkekle anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu kimseden bazı zararlar görebilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir duygusal iliskiniz varsa bugün duygusal bağlılık içinde olduğunuz kimseyi gözden uzak tutmamalısınız. Bu yolculuklar kötü geçmemekle birlikte beklediklerinizi bulacağınız kadar da verimli olmayabilirler.

  10 Mart 2013 Balık Burcu Yorumu
  Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye girmek için açık ve uygun olduğunuz bir dönemdesiniz. İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Sevgiliniz varsa onunla daha romantik ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz her zamankinden daha hoş ve romantik olabilir. Eşinize olan sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. Zaman zaman asabi ve gerilimlere açık olabileceğiniz için ilişkinizin gidişatını biranda olumsuz bir şekilde etkileyebilirsiniz. Eğer beraber olduğunuz kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olursa da bu tür bir anlaşmazlığın daha çok sizden kaynaklanıyor olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çocuğunuz varsa onun varlığı sizi olumlu yönden etkileyecek. Astrolojik oluşumların üzerinizdeki kötü etkilerinden dolayı başınıza ani kazalar gelebilir. Bu nedenle araba kullanırken ya da spor yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işler aniden bozulabilir.


   
10 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  10 Mart 2010 Günlük BUrç Yorumları

  10 mart burcu 10 mart burç yorumları 10 Mart Çarşamba günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz....
 2. 10 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  10 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  10 mart burç yorumları 10 mart günlük burç yorumları 2011 günlük 2011 yorumu 10 Mart burç yorumlarınız karşınızda kızlar :tik: Sevgili Koç, İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz...
 3. 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, sağlıklı ve mutlu bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 17 Mart Pazar günlük burç yorumuzunu sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 4. 2 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  2 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  2 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 2 çart 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel pazar gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 2 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 3 mart 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...
 5. 30 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  30 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  30 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 mart günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güneşli güzel bir gün diliyor ve 30 Mart 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 30 mart 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu...

Sayfayı Paylaş