1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  10 mayıs 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan Yakın bir arkadaşınızdan yaşantınıza dair son derece mühim tavsiyeler alabilirsiniz. Çevrenizdekilerin güvenini kazanıyor, sunduğunuz pratik çözümlerle takdir topluyorsunuz. Son zamanlarda olumsuz gelişmeler yaşadığınız aşk hayatınız ise toparlanma sürecine giriyor.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bir anda hiç ummadığınız, önceden tahmin etmediğiniz sorumluluklar alabilirsiniz bugün. Tabii bu durum karşınıza türlü fırsatların da çıkmasını sağlayabilir. Aşk yaşamınıza dair bazı endişe ve sıkıntılarınızdan arınmalısınız.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Kendinizi fiziksel anlamda oldukça iyi hissediyor olmalısınız. Yepyeni maceralara atılmak, yeni yerler görmek veya basit anlamda sadece sapor yapıyor olmak bile ruhunuza iyi gelebilir. Moral seviyeniz gün içinde giderek yükselecek.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Maddi durumunuzun daha da iyileşmesini sağlayacak, uzun dönemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Enerji seviyeniz geçtiğimiz günlere göre daha yüksek. Gün içerisinde yapacağınız ufak çaplı toplantılarda kendinize ve karşınızdakilere karşı daha dürüst olmayı denemelisiniz.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Yoğun bir günle karşı karşıyasınız. Bu yüzden sabah saatlerinden itibaren kendinizi iyi programlamalısınız. Yoksa üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleriniz bile aksayabilir. Akşam saatlerinde yatağa geç gitmemeye çalışmalısınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Uzun zamandır görmediğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Günün stresinden ve üzerinizdeki baskıdan biraz olsun kurtulmak, moralinizi yükseltecek.


  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Yaratıcılığınızın yüksek olduğu, tanışacağınız insanlar üzerinde etki bırakabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içerisinde bazı can sıkıcı mevzularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama unutmayın, bunlar geçici ve genel moral seviyenizi olumsuz anlamda etkilememeli.


  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  İşi olmayan akrep'ler yeni bir iş teklifi, halihazırda işi olanlar ise daha yüksek bir makam için teklif alabilir. Sizin için önemli olanın 'mutluluğunuz' olduğunu karar verme aşamasında hatırlayın. Aşk hayatınız yeniden hareketlenmeye başlıyor.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Sevdiğiniz kişinin size gösterdiği yoğun ilgi, hoşunuza gidecek ve enerjinizin artmasına, hayata çok daha pozitif bakmanıza neden olacak. Kısa yolculuklara çıkmanız, önemli kişilerle buluşmanız gerekebilir.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  İş hayatınıza odaklanmış, kariyer meselelerini önemser durumdasınız. Zamanınızın çoğunu işe harcıyor ve bu yüzden sevdiğiniz kişiyi ihmal ediyor olabilirsiniz. Bugün, özellikle de akşam saatlerinde bu dengeyi kurmaya özen göstermeye çalışın.  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Uzun zamandır görmediğiniz, güvenilir bir dostunuzla yapacağınız bir konuşma, yeniden ümitlenmenizi sağlayabilir. Bir konuda çaba sarfetmek, uğraş vermek ve başarılı olmak istiyorsunuz. İçinizdeki bu arzu ve ihtirasları kaybetmemelisiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  Hiç ummadığınız bir yerden maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Hırslı ve idealist tavırlarınız hem arkadaş hem de aile çevrenizde takdir topluyor. Akşam saatlerinizi kendinize ayırmalısınız. Hoşlanacağınızı düşündüğünüz kültürel bir faaliyet, iyi seçim olabilir.


   
  Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
10 mayıs 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Mayıs Burç Yorumları

  10 Mayıs Burç Yorumları

  10 mayıs burcu 10 mayıs hangi burç ne burcu burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan Hafta sonu sosyal hayatın ve arkadaşlarınla ilişkilerin farklı bir renge bürünebilir. Değişik ve yeni paylaşımlar açığa çıkabilir. Mars'ın Aslan burcuna geçmesi senin silkelenmeni ve uyanmanı sağlayabilir. Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici...
 2. 10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs burcu Yeni bir haftaya başladığımız 10 Mayıs günü burcunuz size neler diyor kızlar buyrun 10 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınızı okuyun :tik: Koç Burcu Günlük Yorumu Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Günlük Burçlar...
 3. 10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  mayıs 2011 burc yorumları 10 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 10 Mayıs Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay’ın bulunduğu konum, birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmenize neden olacak. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi...
 4. 12 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  12 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  21 Mart -20 Nisan Sizin için aşk hayatınızda mutluluğu yakalamanın sırrı sadece edilen yeminlerden değil, karşınızdaki kişinin duygularını gösterecek somut delillerden geçiyor. Bugün, tam sizin beklentilerinize uygun bir gün olabilir. Uzun süredir etrafınızda olan biri duygularını ifade edecek bir şeyler yapabilir. 21 Nisan -21 Mayıs Bugün büyük bir ruhsal değişim geçirebilirsiniz. Sizden...
 5. 14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  21 Mart -20 Nisan Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir.Bu neşe ve moralle işlerinize dört elle sarılabilir, karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz. Maddi konularda da şanslısınız. Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş