gebe
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.304
  Beğenilen Mesajlar:
  754
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  10 mayıs 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan Yakın bir arkadaşınızdan yaşantınıza dair son derece mühim tavsiyeler alabilirsiniz. Çevrenizdekilerin güvenini kazanıyor, sunduğunuz pratik çözümlerle takdir topluyorsunuz. Son zamanlarda olumsuz gelişmeler yaşadığınız aşk hayatınız ise toparlanma sürecine giriyor.


  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bir anda hiç ummadığınız, önceden tahmin etmediğiniz sorumluluklar alabilirsiniz bugün. Tabii bu durum karşınıza türlü fırsatların da çıkmasını sağlayabilir. Aşk yaşamınıza dair bazı endişe ve sıkıntılarınızdan arınmalısınız.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran  Kendinizi fiziksel anlamda oldukça iyi hissediyor olmalısınız. Yepyeni maceralara atılmak, yeni yerler görmek veya basit anlamda sadece sapor yapıyor olmak bile ruhunuza iyi gelebilir. Moral seviyeniz gün içinde giderek yükselecek.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Maddi durumunuzun daha da iyileşmesini sağlayacak, uzun dönemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Enerji seviyeniz geçtiğimiz günlere göre daha yüksek. Gün içerisinde yapacağınız ufak çaplı toplantılarda kendinize ve karşınızdakilere karşı daha dürüst olmayı denemelisiniz.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Yoğun bir günle karşı karşıyasınız. Bu yüzden sabah saatlerinden itibaren kendinizi iyi programlamalısınız. Yoksa üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleriniz bile aksayabilir. Akşam saatlerinde yatağa geç gitmemeye çalışmalısınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Uzun zamandır görmediğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Günün stresinden ve üzerinizdeki baskıdan biraz olsun kurtulmak, moralinizi yükseltecek.


  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Yaratıcılığınızın yüksek olduğu, tanışacağınız insanlar üzerinde etki bırakabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içerisinde bazı can sıkıcı mevzularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama unutmayın, bunlar geçici ve genel moral seviyenizi olumsuz anlamda etkilememeli.


  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  İşi olmayan akrep'ler yeni bir iş teklifi, halihazırda işi olanlar ise daha yüksek bir makam için teklif alabilir. Sizin için önemli olanın 'mutluluğunuz' olduğunu karar verme aşamasında hatırlayın. Aşk hayatınız yeniden hareketlenmeye başlıyor.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Sevdiğiniz kişinin size gösterdiği yoğun ilgi, hoşunuza gidecek ve enerjinizin artmasına, hayata çok daha pozitif bakmanıza neden olacak. Kısa yolculuklara çıkmanız, önemli kişilerle buluşmanız gerekebilir.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  İş hayatınıza odaklanmış, kariyer meselelerini önemser durumdasınız. Zamanınızın çoğunu işe harcıyor ve bu yüzden sevdiğiniz kişiyi ihmal ediyor olabilirsiniz. Bugün, özellikle de akşam saatlerinde bu dengeyi kurmaya özen göstermeye çalışın.  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Uzun zamandır görmediğiniz, güvenilir bir dostunuzla yapacağınız bir konuşma, yeniden ümitlenmenizi sağlayabilir. Bir konuda çaba sarfetmek, uğraş vermek ve başarılı olmak istiyorsunuz. İçinizdeki bu arzu ve ihtirasları kaybetmemelisiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  Hiç ummadığınız bir yerden maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Hırslı ve idealist tavırlarınız hem arkadaş hem de aile çevrenizde takdir topluyor. Akşam saatlerinizi kendinize ayırmalısınız. Hoşlanacağınızı düşündüğünüz kültürel bir faaliyet, iyi seçim olabilir.


   
  Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
10 mayıs 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Mayıs Burç Yorumları

  10 Mayıs Burç Yorumları

  10 mayıs burcu 10 mayıs hangi burç ne burcu burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan Hafta sonu sosyal hayatın ve arkadaşlarınla ilişkilerin farklı bir renge bürünebilir. Değişik ve yeni paylaşımlar açığa çıkabilir. Mars'ın Aslan burcuna geçmesi senin silkelenmeni ve uyanmanı sağlayabilir. Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici...
 2. 3 Mayıs 2012 burç yorumları

  3 Mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün maddi açıdan şansız bir gününüzdesiniz. Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Eğer dikkatsiz davranırsanız zarar edebilirsiniz. Ortak işlerde özellikle sizin bazı hatalı kararlarınız nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize gelince. Hoşça vakit geçireceğiniz güzel şeyler paylaşabileceğiniz ortamlarda...
 3. 5 Mayıs 2012 burç yorumları

  5 Mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Günün ilk yarısında biraz dikkatli davranmanız gerekebilir.İş konularındaki sorunlar, size yakın olan kimselerin telaş ve huzursuzlukları ya da iş arkadaşlarınızın bazı yanlış tutumları yüzünden gereğinden fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Dost olarak kabul ettiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı tavır aldığını görerek üzülebilirsiniz. Onunla...
 4. 9 mayıs 2012 burç yorumları

  9 mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart -20 Nisan Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gittiği bir gün. İlişkinizin tam da istediğiniz boyutta. Bu da kendinizi çok daha yi hissetmenizi sağlıyor. İş hayatınızda beklediğiniz o mucize bugün gerçekleşebilir 21 Nisan -21 Mayıs Hayatınızda her şey yolundaymış gibi davranıyor olsanız da aslında bu sizin için bir kaçış. Özellikle iş yerinizde yaşadığınız sıkıntılar, siz bu şekilde...
 5. 17 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  17 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Şu günleri dinlenerek ve güç toplayarak geçirmek sizin için en önemli şey...

Sayfayı Paylaş