Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  10 mayıs 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan Yakın bir arkadaşınızdan yaşantınıza dair son derece mühim tavsiyeler alabilirsiniz. Çevrenizdekilerin güvenini kazanıyor, sunduğunuz pratik çözümlerle takdir topluyorsunuz. Son zamanlarda olumsuz gelişmeler yaşadığınız aşk hayatınız ise toparlanma sürecine giriyor.


  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Bir anda hiç ummadığınız, önceden tahmin etmediğiniz sorumluluklar alabilirsiniz bugün. Tabii bu durum karşınıza türlü fırsatların da çıkmasını sağlayabilir. Aşk yaşamınıza dair bazı endişe ve sıkıntılarınızdan arınmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Kendinizi fiziksel anlamda oldukça iyi hissediyor olmalısınız. Yepyeni maceralara atılmak, yeni yerler görmek veya basit anlamda sadece sapor yapıyor olmak bile ruhunuza iyi gelebilir. Moral seviyeniz gün içinde giderek yükselecek.


  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Maddi durumunuzun daha da iyileşmesini sağlayacak, uzun dönemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Enerji seviyeniz geçtiğimiz günlere göre daha yüksek. Gün içerisinde yapacağınız ufak çaplı toplantılarda kendinize ve karşınızdakilere karşı daha dürüst olmayı denemelisiniz.


  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Yoğun bir günle karşı karşıyasınız. Bu yüzden sabah saatlerinden itibaren kendinizi iyi programlamalısınız. Yoksa üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleriniz bile aksayabilir. Akşam saatlerinde yatağa geç gitmemeye çalışmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Uzun zamandır görmediğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Günün stresinden ve üzerinizdeki baskıdan biraz olsun kurtulmak, moralinizi yükseltecek.


  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Yaratıcılığınızın yüksek olduğu, tanışacağınız insanlar üzerinde etki bırakabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içerisinde bazı can sıkıcı mevzularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama unutmayın, bunlar geçici ve genel moral seviyenizi olumsuz anlamda etkilememeli.


  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  İşi olmayan akrep'ler yeni bir iş teklifi, halihazırda işi olanlar ise daha yüksek bir makam için teklif alabilir. Sizin için önemli olanın 'mutluluğunuz' olduğunu karar verme aşamasında hatırlayın. Aşk hayatınız yeniden hareketlenmeye başlıyor.


  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Sevdiğiniz kişinin size gösterdiği yoğun ilgi, hoşunuza gidecek ve enerjinizin artmasına, hayata çok daha pozitif bakmanıza neden olacak. Kısa yolculuklara çıkmanız, önemli kişilerle buluşmanız gerekebilir.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  İş hayatınıza odaklanmış, kariyer meselelerini önemser durumdasınız. Zamanınızın çoğunu işe harcıyor ve bu yüzden sevdiğiniz kişiyi ihmal ediyor olabilirsiniz. Bugün, özellikle de akşam saatlerinde bu dengeyi kurmaya özen göstermeye çalışın.  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat


  Uzun zamandır görmediğiniz, güvenilir bir dostunuzla yapacağınız bir konuşma, yeniden ümitlenmenizi sağlayabilir. Bir konuda çaba sarfetmek, uğraş vermek ve başarılı olmak istiyorsunuz. İçinizdeki bu arzu ve ihtirasları kaybetmemelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart


  Hiç ummadığınız bir yerden maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Hırslı ve idealist tavırlarınız hem arkadaş hem de aile çevrenizde takdir topluyor. Akşam saatlerinizi kendinize ayırmalısınız. Hoşlanacağınızı düşündüğünüz kültürel bir faaliyet, iyi seçim olabilir.   
  Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
10 mayıs 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Mayıs Burç Yorumları

  10 Mayıs Burç Yorumları

  10 mayıs burcu 10 mayıs hangi burç ne burcu burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan Hafta sonu sosyal hayatın ve arkadaşlarınla ilişkilerin farklı bir renge bürünebilir. Değişik ve yeni paylaşımlar açığa çıkabilir. Mars'ın Aslan burcuna geçmesi senin silkelenmeni ve uyanmanı sağlayabilir. Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici...
 2. 10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs burcu Yeni bir haftaya başladığımız 10 Mayıs günü burcunuz size neler diyor kızlar buyrun 10 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınızı okuyun :tik: Koç Burcu Günlük Yorumu Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Günlük Burçlar...
 3. 10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  mayıs 2011 burc yorumları 10 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 10 Mayıs Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay’ın bulunduğu konum, birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmenize neden olacak. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi...
 4. 15 Mayıs Burç Yorumları 2012 meraklılarına

  15 Mayıs Burç Yorumları 2012 meraklılarına

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya http://www.meleklermekani.com/burclar/39749-astroloji-sozlugu.html nde neler var bilmek istemezmisiniz bu terimler ne anlama geliyor .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş ve para...
 5. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...

Sayfayı Paylaş