gebe
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113

  10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  10 mayıs günlük burç yorumu, 10 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için huzur dolu bir gün diliyor ve 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Bugün çalışma programı ve detayların önem kazandığı projelerle meşgul olabilirsiniz. Dikkatiniz artıyor. Detaylar ve sorumluluklar konusunda daha verimli çalışabilirsiniz. Tabi artan dikkatiniz size hizmet eden kişileri biraz yorabilir. Ancak titizliğiniz iş alanında yeni yaklaşımlar geliştirmenizi sağlayabilir. Zor meselelere rahatça çözüm bulacaksınız.

  Her konuda planlar yaptığınız veya planlı hareket etmek istediğiniz günlerdesiniz, ama planların umulan şekilde ilerlememesi ihtimaline karşı da bir yedek plan yapmakta fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Bugün son derece canlı ve ilham verici bir enerjiniz olacak. Özellikle orijinal yaklaşımlar gerektiren alanlarda öne çıkabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Görüşmeleriniz ise oldukça hatırda kalıcı olabilir. Sözleriniz hedeflerinize ulaşmada size çok yardımcı olabilir. Gün içinde arkadaşlarla güzel vakit geçirme imkanınız olacak.

  Yaratıcılık gerektiren veya üretkenliğe dikkat edilmesi gereken konularda planlar yapabileceğiniz, notlar alma gereği duyabileceğiniz bir gün.


  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Gün içinde ailevi konular öne çıkabilir. Uzun zamandır çözülememiş sorunlara memnun edici çözümler bulabilirsiniz. Şüphesiz bunun için bazı görüşmeler yapmanız gerekebilir. Sezgilerinize güvenin. Şaşırtıcı şekilde rahat ilerleyeceksiniz. Mimarlık ve dekorasyon konularında farklı ve kalıcı çalışmalar yapabilirsiniz.

  Merkür'ün burcunuza geçişi kendinizi göstermeniz ve ifade etmeniz için ekstra kuvvet oluşturacak. Mikrofonu ele alma zamanı!


  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Bugün anlaşmalar ve iletişim temaları öne çıkıyor. Alacağınız haberler sizin için yeni kapılar açabilir. Özellikle ticaret ve eğitim konularında başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişim kanallarında olumlu ancak oldukça yoğun zamanlar olabilir. Kardeşlerle ilgili haberler ve gelişmeler yaşanabilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulabilir.

  Karşınızdaki kişilerin ruh durumları sizi de çok etkiliyor. Bu kişilerin ruhsal durumlarına göre tepkiler verebilirsiniz. İç sesinizle boğuşmaktan vazgeçmeli ve yaşananların geçici olduğunu hatırlamalısınız.


  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Olaylara bakış açınız değişiyor. Bugün meseleleri daha yenilikçi şekilde ele alabilirsiniz. Özellikle maddi ve manevi kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Maddi açıdan sizi rahatlatacak farklı bir sektördeki iş olanaklarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu fikriniz yakın çevreniz tarafından destek görebilir.

  Elinizden geldiğince büyük düşünmelisiniz. Herşeyin daha fazlasını elde edebileceğiniz senaryoların içindesiniz veya içine girmek üzeresiniz.


  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Enerjiniz yükseliyor. Kendinize ait ertelediğiniz konular öne çıkabilir. Enerjinizi ve dikkatinizi kendiniz için kullanmalısınız. Sağlığınızla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Doktor kontrollerine gitmek ve tavsiyelerine uymak size iyi gelecek. Beslenme ve spor aktiviteleri konusunda hareketlilik gözüküyor. Tabi kendinizi iyi hissettirecek harcamalarınız olabilir.

  Kendinizi göstermenizi veya belli konularda atılım yapmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yararınıza olan alternatiflere yoğunlaşmanızda fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Gizli saklı meseleler garip bir şekilde karşınıza çıkacak. Olayları açığa çıkarmakla pek ilgilenmeyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın kim olduklarını öğrenmekle de vakit kaybetmiyorsunuz. Öylesine farklı ve sonuca götüren bir yol seçeceksiniz ki herkes hayretler içinde kalakalacak. Çizginizi bozmayıp kendiniz için en iyi yolu seçeceksiniz. Tebrikler.

  Sınırlarınızı genişletmenizi, ününüzü büyütmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşmak üzeresiniz. Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte fayda var.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Bugün etrafınız epey kalabalık olabilir. Görüşme trafiğiniz oldukça yoğun gözüküyor. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli zamanlar olabilir. Yeni tanışmalar ve yeni ortamlara girebilirsiniz. İş açısından güzel gelişmeler yaşanabilir. En önemlisi de işten gelen paralar konusu olacak. Hem iş hem de sosyal anlamda keyifli bir gündesiniz.

  Olayların akışına göre belli bir hızı koruyarak ilerleme zamanı! Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda pişmanlıklarla vakit geçirmek, vakit kaybı anlamına gelebilir.


  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  İş ve işe dair tanınırlık konularında kalıcı adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. İş açısından önemli bir gruba sunum yapmanız gerekebilir. Toplantılarınız oldukça başarılı geçebilir. Hedeflerinize ulaşmak için tarzınızı değiştirebilirsiniz. Yeni anlaşmalarla işteki konumunuzu sağlama alabilirsiniz. Başarılı olmak adına önemli fırsatlar var.

  Size yakın kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, sizleri bir arada nelerin tuttuğu veya hangi konularda anlaştığınız üzerine kafa yorabilirsiniz.


  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Zihinsel açıdan büyük bir yenilenme yaşayabilirsiniz. Olayları kavrayışınızı bütünüyle değiştirecek tanışmalar olabilir. Eğitim ve uzmanlaşma konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Yurtdışı ve medya alanlarında da hızlı gelişmeler farklı fırsatlar yaratabilir. Sizi geliştirecek ve özgür hissettirecek deneyimlere daha açık olacaksınız.

  Size önem veren, yanınızda olmak isteyen, sizinle konuşmak veya sizi hissetmek için çaba gösteren kişiler olabilir. Bu koşullarda bir taraftan düşüncelerinizi tartarken sabırlı olmanızda fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Bugün yatırım ve ortaklar konuları gündeminizi meşgul edebilir. Finans meselelerinde farklı bir yol izlemeye karar verebilirsiniz. Ortak paralara dair görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni yaklaşımınız sizin oldukça faydalı olabilir. Kararlı olun ve ani gelişmelere karşı sakinliğinizi koruyun. Gün içinde bankada yapılacak ufak işleriniz olabilir.

  Aşk hayatınızı ilgilendiren veya kendinizi ifade etmek istediğiniz konular gündemde ön planda. Ancak, evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren alanlarda yararınıza gelişmeler yaşanabilir. Bu alanlara da zaman ayırmak gerekiyor.


  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Hayatınızdaki pürüzlü konuları çözüme kavuşturabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi maddi ve manevi olarak etkileyen anlaşmazlıkları gidermek için uygun enerjiler söz konusu. Süregelen davalar ya da pürüzlü sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler var. Ayrıca beraberliğinizle ilgili beklentileriniz değişebilir. Yeni bakış açınız sizi oldukça rahatlatacak.

  Evinizi, ailenizi, evcil hayvanlarınızı ve sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu olaylar yaşanabilir. Ancak, altından kalkabileceğinizden fazla işe talip olmamaya çalışmalısınız.

   
10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek isteyen...
 2. 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç youmları 25 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Koç Birine ‘katlandığını’ düşünüyorsan ve zaman zaman dayanılmaz derecede sıkıldığını, bunaldığını hissediyorsan sebeplerini incelemelisin. Bilinmeyenden korkman mı sebep ya da...
 3. 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  3 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor ve 3 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 03 Mayıs 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 4. 24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 24 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 24 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart – 19 Nisan) Gün boyunca etrafınızdaki iletişim ve trafik artacak....
 5. 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  31 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 mayıs cumartesi burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu diliyor ve 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün yenileyici enerjiler sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz. Ev ya da...

Sayfayı Paylaş