Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın son günü 10 Ocak Pazar günü burcunuzla ilgili gelişmeleri okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekitoşlarım :pasi:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Ortak imkanlar olabilir Hafta sonunda duygusal beraberlikler ve sizi etkileyebilecek değişiklikler var. Beraberliklerinizde daha esnek olmaya bakın. Yoğun bir duygusal paylaşım içerisinde olabilirsiniz. Ortaklaşa konular hedefleriniz açısından da önem taşıyor olabilir. Bu dönemde işe ait uğraşlar, kimi zaman kısıtlamalar var ancak hırslısınız. Duygusal enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya bakmalı, ortak noktalar üzerinde uzlaşıcı olmalısınız. Hafta sonunda duygusal yenilenme içerisindesiniz, öfkenize de hakim olun

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Daha hassasınız Hafta sonunda karşıt burcunuz Akrep?te ilerleyen Ay kontrolunuz dışındaki konuların söz konusu olduğunu göstermekte. Kendinizi güvende hissetmek pek kolay olmayabilir ancak başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey de var. Eskilere takılmamalı, daha açık ve esnek olmaya bakmalısınız. Bugünlerde anlaşmalar, sözleşmeler de söz konusu olabilir. Ancak acele etmemeli ve belki de eldeki koşulları yeniden gözden geçirmelisiniz. Hayata esnek bakabileceğiniz olanakları değerlendirin.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Sabır gerek Bugünlerde çok rahat olamayabilirsiniz, daha farklı bir bakış açısı geliştirmeniz gerekiyor olabilir. Duygularınızdan tam olarak emin olamamanın yanında, gerçekleştirmek için çok çaba sarfetmeniz gereken koşullar var. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı ve sizi duygusal açıdan yıpratan koşullara dikkat etmelisiniz. Eğer bir şeyler üzerinde çalışıyorsanız, çok iyi odaklanabilirsiniz. Ancak kendinizi yıpratmamalısınız. Bu dönemde parasal konuların getirdiği anlaşmaları, bağları gözden geçireceksiniz.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Daha istikrarlısınız Bugünlerde duygularınızı yeteri kadar rahat ortaya koyamamaktan şikayet ediyor olabilirsiniz. Ailevi konular, hassasiyet içeren gelişmeler yakın beraberliklerinizi test etmekte. Daha objektif ve soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Neyse ki hafta sonunda size yaratıcılık ve cesaret getiren fırsatlar da var. Keyif veren konulara, çocuklarla ilgili uğraşlara da zaman ayırabilirsiniz. Genel olarak bu dönemde yakın beraberliklerde daha gerçekçi olmak ve aşırı duygusallıktan uzak durmalısınız.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Israrcı olunmamalı Bu dönemde burcunuzda geri giden Mars pek çok konuda tam istediğiniz gibi ilerleyemediğinizi anlatıyor. Sabırlı olmalı, aşırı ısrarcı davranmamalısınız. Keskin sirke küpüne zarar olduğu için, içinizdeki öfkeyi daha yapıcı yönde kullanmaya bakmalısınız. Hafta sonunda ailevi konular ister istemez gündeminize gelebilir. Ev için de yapabilecek çok şeyiniz olabilirsiniz. Elinizdeki imkanları seferber edeceksiniz. Bugünlerde üzerinde çalışmanız, hazırlanmanız gereken işler de olabilir

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Zihinsel konsantrasyon Hafta sonunda düşüncelerinizi konsantre edebileceğiniz, zekanızı daha verimli kullanabileceğiniz fırsatları değerlendirmelisiniz. Bir konu üzerine odaklanmak, okumak, araştırma yapmak açısından uygun koşullar var. Gizli kalan şeylerin de farkına varabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşler de hayatınıza yenilenme getirebilir. Hafta sonunda hareket ve ziyaret içinde olacaksınız. Ancak düşüncelerinizi olumsuz şeyler üzerine değil, kendinizi yenileyebilecek imkanlar üzerine odaklayın.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Harcamalara dur deyin Bugünlerde önceliği olan işlere ve sorumluluklarınıza odaklısınız. Ailevi işler, yerleşime ait konular sürekli gündeminize geliyor. Daha ciddi adımlar atabileceğiniz koşullar var. Ancak bir yandan da maddi koşullarınız üzerinde düşünmek ve harekete geçmek zorunda hissedebilirsiniz. Ortaklaşa paralar, eşin ya da ortağınızın maddi konuları yüzünden siz de boş durmayacaksınız. Elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmaya bakmalı, gereksiz masraflardan uzak durmaya bakmalısınız.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Kendinize zaman ayırın Hafta sonunda dikkat çekecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Burcunuzdaki Ay düşünce ve planlarınızın değişebileceğini anlatıyor. Öncelikleriniz de değişebilir. Bugünlerde yakın çevreniz, kardeşler açısından daha hareketli ve meşgul geçiyor olabilir. Sezgilerinizi de kullanabileceksiniz. Hafta sonunda pozitif düşüncelere odaklanmalı ve sizi duygusal açıdan yoran konulardan uzakta kalmaya bakmalısınız. Tek başına yapabileceğiniz çok şey var. Biraz da kendinize zaman ayırın.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Akışta kalın Hafta sonunda beklentilerinizi gözden geçirmeniz yararlı olacak. Bazı bitişler ve sonlanmalar da söz konusu olabilir. Oysa yapabileceğiniz çok şey var. Elinizdeki kaynakları, yeteneklerinizi daha verimli hale getirebilir. Ancak duygusal alanda olumsuz kalıplardan, alışkanlıklardan sıyrılmaya bakmalısınız. Kimi zaman eskiyen şeyleri bitirmek acı verici olsa da, önününüze yeni kapılar açabilir. Bugünlerde gerçekçi bir bakış açısı sağladığınız tüm konularda daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Hedeflerinizi yeniliyorsunuz Bu dönemde burcunuzda ilerleyen gezegenler kişisel açıdan çok şey yapabileceğinizi, yenilikler içinde olduğunuzu gösteriyor. Kendinize güveniyorsunuz. Hafta sonunda hedeflerinizi gözden geçirebilir, gerekli hissediyorsanız, daha farklı hareket edebilirsiniz. Arkadaşlar, gruplar da hedefleriniz üzerinde etkin olabilir. Duygusal açıdan ilgilenebileceğiniz kişiler, gruplar olabilir. Bugünlerde yapabilecekleriniz üzerine odaklanmalısınız. Olumlu adımlar atabilirsiniz.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  İşiniz çok Hafta sonunda gayret göstermeniz gereken koşullar var. Bir konu üzerine odaklanabilir, oldukça kararlılık gösterebilirsiniz. Her zamanki gibi akılcı olmaya bakın. Bugünlerde tam olarak elinizde olmayan, bekleme getiren koşullar var. Duygusal konular söz konusu olduğunda tepkilerinizde abartılı olabilirsiniz. Ancak aşırı ısrar ters tepebilir, kişilik çatışmalarına girmemelisiniz. Enerjinizi, gücünüzü elinizdeki işlere verin. Bugünlerde göstereceğiniz sabır ve sebat ileride çok işinize yarayacak.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Geniş düşünmeye bakın Hafta sonu olumlu enerjilerle geliyor. Akrep burcundaki Ay, ufuklarınızı geniş tutarak çok şey öğreneceğinizi anlatıyor. Yeni yerler, yeni tanışmalar değişik fikirler uyandıracak. Hayata daha farklı bir yönden bakabileceğiniz imkanlar var. Bugünlerde iş ve sorumluluklarınızı daha gerçekçi bir şekilde ele alabilirsiniz. Arkadaşlarla, gruplarla birlikte yapabileceğiniz çok şey var. Yeni umutlar içindesiniz. Hayata daha gerçekçi bakabilir, hayal gücünüzü yaratıcı alanda ortaya koyabilirsiniz.


   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  aslan ateş + sabit (23 temmuz ? 23 ağustos)

  israrcı olunmamalı bu dönemde burcunuzda geri giden mars pek çok konuda tam istediğiniz gibi ilerleyemediğinizi anlatıyor. sabırlı olmalı, aşırı ısrarcı davranmamalısınız. keskin sirke küpüne zarar olduğu için, içinizdeki öfkeyi daha yapıcı yönde kullanmaya bakmalısınız. hafta sonunda ailevi konular ister istemez gündeminize gelebilir. ev için de yapabilecek çok şeyiniz olabilirsiniz. elinizdeki imkanları seferber edeceksiniz. bugünlerde üzerinde çalışmanız, hazırlanmanız gereken işler de olabilir

  başak toprak + değişken (24 ağustos ? 23 eylül)


  zihinsel konsantrasyon hafta sonunda düşüncelerinizi konsantre edebileceğiniz, zekanızı daha verimli kullanabileceğiniz fırsatları değerlendirmelisiniz. bir konu üzerine odaklanmak, okumak, araştırma yapmak açısından uygun koşullar var. gizli kalan şeylerin de farkına varabilirsiniz. yakın çevreniz, kardeşler de hayatınıza yenilenme getirebilir. hafta sonunda hareket ve ziyaret içinde olacaksınız. ancak düşüncelerinizi olumsuz şeyler üzerine değil, kendinizi yenileyebilecek imkanlar üzerine odaklayın.

   
 3. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler hava + değişken (21 mayıs ? 21 haziran)

  sabır gerek bugünlerde çok rahat olamayabilirsiniz, daha farklı bir bakış açısı geliştirmeniz gerekiyor olabilir. duygularınızdan tam olarak emin olamamanın yanında, gerçekleştirmek için çok çaba sarfetmeniz gereken koşullar var. enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı ve sizi duygusal açıdan yıpratan koşullara dikkat etmelisiniz. eğer bir şeyler üzerinde çalışıyorsanız, çok iyi odaklanabilirsiniz. ancak kendinizi yıpratmamalısınız. bu dönemde parasal konuların getirdiği anlaşmaları, bağları gözden geçireceksiniz.


  tşkler
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  güzel bir gün idre eder
   
10 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  10 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  KOÇ Sevgiliniz sizden beklediği ilgiyi bulamıyor. Kendi sorumluluklarınızın fazlalığı yüzünden partnerinizin bu isteğini karşılayamıyor olabilirsiniz ama yine de ona karşı biraz daha fedakar davranın. İş yerindeki sorumluluklarınızın artması yüzünden kendinizi baskı altına sokmamalısınız. Bu durum sizi gereğinden fazla karamsarlığa sürükler. Olumlu beklentiler içinde bulunmak zamanla...
 2. 18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız ve günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 18 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle...
 3. 21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım 21 Ocak günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :laugh::laugh: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin burcunuzda olduğundan duygularınızı bastırmadan ön plana almanız için motive ediyor. Bu durum iç karartan bir şekilde olmayacak tam tersi duygularınızın daha oturmuş olduğunu...
 4. 26 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak Salı gününe burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler 26 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç Sevgili Koç, para evinizdeki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından bazı para konuları sürüncemede kalabilir. Ay boşlukta iken şartları zorlamamak gerekir; girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın. Ay, burç değiştirdikten sonra haberleşme...
 5. 10 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 ocak hangi burç 10 Ocak 2011 Pazartesi günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın kızlar :tik: Sevgili Koç, Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var.. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut statüsü kazandırmanız olumlu gelişecek. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak. Aklınızın...

Sayfayı Paylaş