Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 şubat 2011 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlayın melekler...10 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:

  Sevgili Koç,

  Burcunuzda bulunan Ay'ın desteği devam etmekte. Pek çok konuda daha bilinçli adımlar atabilirsiniz. Kendinize güven duyduğunuz her konuda olumlu kazanımlar elde edeceksiniz. Hayata bakışınız yenilemek ve yabancılarla ilgili gelişmelerden fayda sağlamanız mümkün. Gün ortasından sonra maddi durumunuza göz atacağınız şartlar içindesiniz.

  Sevgili Boğa,
  Artık kendinizi toparlamaya başladınız. Son bir hamle ile elinizdeki işleri bitirerek yeni planlar yapmaya kararlısınız. Sizi harekete geçirecek şartlar gün ortasından sonra başlıyor. Ay'ın burcunuza geçmesi ile rahat ve kararlı olacaksınız. İş hayatında aktif olduğunuz bu dönemi başarıyla tamamlamanız söz konusu. Kararlılık göstermekten çekinmemelisiniz.

  Sevgili İkizler,
  Gün ortasına kadar oldukça yoğunsunuz. Grup çalışmalarında oldukça yenilikçi adımlar atabilirsiniz. Kafanızda tuttuğunuz şeyleri hayata geçirmekte kararlı ve planlı davranabilirsiniz. Gün ortasından sonra desteğe ihtiyacınız olacak. Elde olmayan nedenleri iyi incelemelisiniz. Bu nedenle düşüncelerinizi gözden geçirmenizde yarar var.

  Sevgili Yengeç,
  İş hayatınız ve mesleki konularda sorumluluklar önceliğini koruyor. Gün ortasına kadar hızlı hareket etmeniz gerekecek. Başarılarınızı öne çıkarabileceğiniz şartları kullanmaya bakmalısınız. Kariyerinizi ilgilendiren olumlu gelişmelerle moral kazanıyorsunuz. İşle ilgili takım çalışmaları ive maddi kazançlar ilerleyen saatlerde öne çıkacak.

  Sevgili Aslan,
  Bugün önceliklerinizi değiştirmeniz ve ilerleme elde etmeniz gerekecek. Yurt dışı bağlantılı çalışmaların ardından iş hayatınıza odaklı zamanlar başlıyor. Öncelikle tamamlanması gereken işlerinizi planlayarak zaman kazanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklentileriniz ise büyümekte. Bu konudaki daha uzun vadede düşünmeli acele karar almamalısınız.

  Sevgili Başak,
  Ortaklaşa alanın getirdiği sorumlulukları aşıyorsunuz. Gün ortasından sonra dışadönük şartlar içindesiniz. Uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz eğitsel çalışmalar üzerinde durabilirsiniz. Uzak görüşlü yanlarınızı geliştirerek, tanışacağınız yeni kişilere hayatınızda yer açabilirsiniz. Size iyimserlik getiren değişik konular sizi çok yaratıcı kılabilir.

  Sevgili Terazi
  İlişkilerde yaşadığınız hareketlilik ve tempo gün ortasında sona eriyor. Artık ortaklıların parasal yanı ile meşgul olmanız gerekecek. Eşle olan ortak giderlerin öne çıkması sizi bir parça zorlayacaktır. Kendi kaynaklarınızı akılcı bir şekilde kullanmalısınız. Maddi manevi güven ihtiyacınızın arttığı bu dönem, eşin duygusal durumuna karşı duyarlı olabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Sıkı ve verimli bir tempo içindesiniz. İş ortamında sizi daha özgür kılan şartları kullanarak ilerlemeler elde ettiniz. Gün ortasından sonra gündeminiz değişiyor. Ortaklıklar ve yakın ilişkiler önem kazanacak. Olayları tek yanlı görmemeli, uzlaşı içinde olmalısınız. Olumlu tekliflerin dikkat çekmesi ile istediğiniz yön değişikliği size olumlu kazanımlar getirecektir.


  Sevgili Yay
  Hayatın keyifli yanlarını ve kişisel özgürlüğünüzü yeterince yaşadınız. Artık daha sıkı çalışma vakti geldi. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve düzen gerektiren işler vakit alacak. Organize olmalı gereken çabayı göstermelisiniz. Aşırı tembellik etmeniz halinde pek çok aksaklık yaşayabilirsiniz. İş ortamında bazı fedakarlıklara rağmen etkinliğinizi kullanmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Ev ve aileye ilişin sorumluluklar artık bitiyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz konular gün ortasından sonra dikkat çekecek. Dinlenmek, hayatınıza renk katan konulara yönelmek sizi mutlu edecek. Hayatın olumlu yanlarını yaşayarak güç toplayabilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde ihtiyacınız olan paylaşımları önemsemeli, girişken olmalısınız.

  Sevgili Kova,
  Günlük hayatınızda hareket ve iletişim artmakta. Aynı anda birden fazla konu işle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğitim hayatınızı öne çıkaran olumlu gelişmelerle artık harekete geçiyorsunuz. Alacağınız haberler ise sizi olumlu yönde etkileyecek. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve aile içi ilişkiler sizi etkileyecek.

  Sevgili Balık,
  Maddi konularda iyimser düşünceler taşımaktasınız. Ancak risk içeren noktaları bilerek hareket etmelisiniz. Elinizdeki kaynakları akıllıca kullanmanız ve uzun vadeli düşünmeniz gerekiyor. Zira önünüzdeki dönem ani para çıkışları gündeme gelecektir. Gün ortasından sonra günlük hayatınız hareketlenecek. İletişim konularında yoğun zamanlar içine gireceksiniz.   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teşekkürler pasimm :kiss:
   
 3. *Gizemli Kıs*

  *Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Nisan 2010
  Mesajlar:
  3.742
  Beğenilen Mesajlar:
  260
  Ödül Puanları:
  0
10 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 10 şubat 10 şubat burç yorumları Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 10 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç Bugün duygularınız kabarabilir ve tepkilerinizi denetlemekte zorlanabilirsiniz. Fakat moralinizi fazla bozmayacaksınız. Çünkü sevdiklerinizin ve aile büyüklerinizin yakın ilgisi gerilimli duygulardan kurtulmanızı sağlayacak. Akşama doğru dostlarınız ve...
 2. 16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar Sevgili Koç, Jüpiter'in burcunuzda olması azminizi ve iyimserliğinizi arttırıyor. Ne var ki bazı sürpriz gelişmelerden kaynaklanan gecikmeler veya aksamalar canınızı sıkabilir. Ama öğleden sonra aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili yaşayacağınız şanslı...
 3. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 4. 23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım yıldızlar 23 Şubat 2011 Çarşamba günü bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum...
 5. 28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Çalışanların en sevdiği ay Şubat ayının son günü 28 Şubat Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcunda Bugün Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden...

Sayfayı Paylaş