gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 şubat 2011 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlayın melekler...10 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:

  Sevgili Koç,

  Burcunuzda bulunan Ay'ın desteği devam etmekte. Pek çok konuda daha bilinçli adımlar atabilirsiniz. Kendinize güven duyduğunuz her konuda olumlu kazanımlar elde edeceksiniz. Hayata bakışınız yenilemek ve yabancılarla ilgili gelişmelerden fayda sağlamanız mümkün. Gün ortasından sonra maddi durumunuza göz atacağınız şartlar içindesiniz.

  Sevgili Boğa,
  Artık kendinizi toparlamaya başladınız. Son bir hamle ile elinizdeki işleri bitirerek yeni planlar yapmaya kararlısınız. Sizi harekete geçirecek şartlar gün ortasından sonra başlıyor. Ay'ın burcunuza geçmesi ile rahat ve kararlı olacaksınız. İş hayatında aktif olduğunuz bu dönemi başarıyla tamamlamanız söz konusu. Kararlılık göstermekten çekinmemelisiniz.

  Sevgili İkizler,

  Gün ortasına kadar oldukça yoğunsunuz. Grup çalışmalarında oldukça yenilikçi adımlar atabilirsiniz. Kafanızda tuttuğunuz şeyleri hayata geçirmekte kararlı ve planlı davranabilirsiniz. Gün ortasından sonra desteğe ihtiyacınız olacak. Elde olmayan nedenleri iyi incelemelisiniz. Bu nedenle düşüncelerinizi gözden geçirmenizde yarar var.
  Sevgili Yengeç,
  İş hayatınız ve mesleki konularda sorumluluklar önceliğini koruyor. Gün ortasına kadar hızlı hareket etmeniz gerekecek. Başarılarınızı öne çıkarabileceğiniz şartları kullanmaya bakmalısınız. Kariyerinizi ilgilendiren olumlu gelişmelerle moral kazanıyorsunuz. İşle ilgili takım çalışmaları ive maddi kazançlar ilerleyen saatlerde öne çıkacak.

  Sevgili Aslan,
  Bugün önceliklerinizi değiştirmeniz ve ilerleme elde etmeniz gerekecek. Yurt dışı bağlantılı çalışmaların ardından iş hayatınıza odaklı zamanlar başlıyor. Öncelikle tamamlanması gereken işlerinizi planlayarak zaman kazanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklentileriniz ise büyümekte. Bu konudaki daha uzun vadede düşünmeli acele karar almamalısınız.

  Sevgili Başak,
  Ortaklaşa alanın getirdiği sorumlulukları aşıyorsunuz. Gün ortasından sonra dışadönük şartlar içindesiniz. Uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz eğitsel çalışmalar üzerinde durabilirsiniz. Uzak görüşlü yanlarınızı geliştirerek, tanışacağınız yeni kişilere hayatınızda yer açabilirsiniz. Size iyimserlik getiren değişik konular sizi çok yaratıcı kılabilir.

  Sevgili Terazi
  İlişkilerde yaşadığınız hareketlilik ve tempo gün ortasında sona eriyor. Artık ortaklıların parasal yanı ile meşgul olmanız gerekecek. Eşle olan ortak giderlerin öne çıkması sizi bir parça zorlayacaktır. Kendi kaynaklarınızı akılcı bir şekilde kullanmalısınız. Maddi manevi güven ihtiyacınızın arttığı bu dönem, eşin duygusal durumuna karşı duyarlı olabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Sıkı ve verimli bir tempo içindesiniz. İş ortamında sizi daha özgür kılan şartları kullanarak ilerlemeler elde ettiniz. Gün ortasından sonra gündeminiz değişiyor. Ortaklıklar ve yakın ilişkiler önem kazanacak. Olayları tek yanlı görmemeli, uzlaşı içinde olmalısınız. Olumlu tekliflerin dikkat çekmesi ile istediğiniz yön değişikliği size olumlu kazanımlar getirecektir.


  Sevgili Yay
  Hayatın keyifli yanlarını ve kişisel özgürlüğünüzü yeterince yaşadınız. Artık daha sıkı çalışma vakti geldi. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve düzen gerektiren işler vakit alacak. Organize olmalı gereken çabayı göstermelisiniz. Aşırı tembellik etmeniz halinde pek çok aksaklık yaşayabilirsiniz. İş ortamında bazı fedakarlıklara rağmen etkinliğinizi kullanmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Ev ve aileye ilişin sorumluluklar artık bitiyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz konular gün ortasından sonra dikkat çekecek. Dinlenmek, hayatınıza renk katan konulara yönelmek sizi mutlu edecek. Hayatın olumlu yanlarını yaşayarak güç toplayabilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde ihtiyacınız olan paylaşımları önemsemeli, girişken olmalısınız.

  Sevgili Kova,
  Günlük hayatınızda hareket ve iletişim artmakta. Aynı anda birden fazla konu işle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğitim hayatınızı öne çıkaran olumlu gelişmelerle artık harekete geçiyorsunuz. Alacağınız haberler ise sizi olumlu yönde etkileyecek. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve aile içi ilişkiler sizi etkileyecek.

  Sevgili Balık,
  Maddi konularda iyimser düşünceler taşımaktasınız. Ancak risk içeren noktaları bilerek hareket etmelisiniz. Elinizdeki kaynakları akıllıca kullanmanız ve uzun vadeli düşünmeniz gerekiyor. Zira önünüzdeki dönem ani para çıkışları gündeme gelecektir. Gün ortasından sonra günlük hayatınız hareketlenecek. İletişim konularında yoğun zamanlar içine gireceksiniz.


   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.596
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  63
  teşekkürler pasimm :kiss:
   
 3. *Gizemli Kıs*

  *Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Nisan 2010
  Mesajlar:
  3.781
  Beğenilen Mesajlar:
  265
  Ödül Puanları:
  0
10 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 10 şubat 10 şubat burç yorumları Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 10 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç Bugün duygularınız kabarabilir ve tepkilerinizi denetlemekte zorlanabilirsiniz. Fakat moralinizi fazla bozmayacaksınız. Çünkü sevdiklerinizin ve aile büyüklerinizin yakın ilgisi gerilimli duygulardan kurtulmanızı sağlayacak. Akşama doğru dostlarınız ve...
 2. 3 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 şubat burç yorumları 3 Şubat burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi::pasi: Sevgili Koç, Ay'ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek...
 3. 14 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 şubat 2011 burç yorumları 14 Şubat Sevgililer Gününde bakalım burcunuz aşkla ilgili neler söylüyor :tik: Sevgili Koç, Bugün bilinçaltınız yoğun., duygusal yönleriniz ağır basacak ve kişiliğinizle ilgili değişimlere açıksınız. Maddi konuyla ilgili sorunlarınızı çözümlemek adına fazla çaba sarf ediyorsunuz. İlginç fikirleriniz var fakat yaşama geçirme konusunda acele etmemelisiniz....
 4. 24 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Şubat Perşembe burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bugün beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön...
 5. 25 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 25 şubat burç yorumları 25 şubat 2011 Haftanın son günü 25 Şubat Cuma günü burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olacak. Elinizde olmadan gelişen bazı durumlar veya iletişimde yaşanacak bir kopukluk işlerinizi aksatabilir. Bununla birlikte Jüpiter'in burcunuzda olması size şans getirecek. Sevgili Boğa,...

Sayfayı Paylaş