10 Şubat Günlük Burç Yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
10 Şubat Günlük Burç Yorumu
KOÇ

21 Mart - 20 NisanBugün kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Sizin için güzel haberlerle dolu bir gün olabilir. Gerçekleştirmek istediklerinizi doğru bağlantılar kurarak elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki hareketli ve yorucu çalışma temposuna rağmen iyi bir performans sergileyeceksiniz. Özellikle kendinizle ilgili konularda daha atik ve girişken davvranışlarınız sayesinde dikkat çekecek ve görev ve sorumluluklarınızı kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. İş yerinizdeki durumumunuzu güçlendirici sonuçlar elde edebilirsiniz. Geçmiş günlerde yaşadığınız sıkıntıların biraz olsun hafiflediği bir dönemdesiniz.

BOĞA

21 Nisan - 21 MayısFırsatları değerlendirmek istiyorsanız elinizdeki verilerin çok iyi bir analizini yapmanız gerekebilir. Bu arada yatırım yaparken içinizden gelen sese kulak vermeyi de ihmal etmeyin. Finansal yönden çok şanslı ve başarılı bir dönemde olsanız bile kendi maddi kapasitenizin üzerine çıkmaktan kaçınmaya gayret edin. Unutmayın fazlası sonuçlarını ağır olarak ödeyeceğiniz bir kumar olabilir. İşyerinizde sizden istenen bazı işler biraz canınızı sıkabilir, bu işleri yapmanızın gereksiz ve zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz.

İKİZLER

22 Mayıs - 21 Haziranİşinizdeki çalışma temponuzu güzel bir zaman ayarlaması yaparak daha verimli olabileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan koptunuz. Yakınlarınızdan birinin hastalığı bu dönemde kafanızı meşgul edebilir. Farklı uğraşılarla rahatlamaya çalışmanızı öneririz. Hem yorgunluğunuzu atabileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir tatil için kendinize zaman yaratmalısınız. Son günlerde formunuzu da ihmal ettiniz. Biraz daha dikkatli davransanız iyi olur. Bu dönemde yapacağınız sportif aktiviteler sizi fazla yormayacak egzersizler uzun bir süre formda kalmanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ

22 Haziran - 23 TemmuzEtrafınıza karşı ilgisizsiniz. Bu durum daha çok kafanızın mesleğinizde yükselmek için yeni çareler aramakla meşgul olmasından kaynaklanıyor. Kısa sürede çok büyük paralar kazanabileceğiniz imkanları elde etmeyi hedefliyorsunuz. Ancak bu tür beklentileriniz için acele etmemenizde yarar var, acele etseniz bile sonuç değişmeyecek. Çünkü yükselme planlarınızı gerçekleştirebilmeniz şu aralar pek mümkün gözükmüyor. Mahkeme ve benzeri hukuksal sorunlarınızı rahatlıkla halledip sonuca ulaştırabilirsiniz. Ancak, bu sıralarda hukuksal işlerde yeni sorun yaşamamaya çalışın.

ASLAN

24 Temmuz - 23 AğustosHarcamalarınız konusunda aşırıya kaçmamanız sizin iyiliğinize olacak. Unutmayın fazla açıldığınızda bütçenizi denkleştirmeniz çok uzun zaman alıyor. Sevdiğiniz insanlarla çok mutlu bir olayı paylaşabilirsiniz. Hayatınızı etkileyen önemli bir meseleyi kendi zeka ve kabiliyetinizle kolaylıkla çözümleyeceksiniz. Uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Ciddi ve güvenilir bir görünüm kazanıyorsunuz. Sizden yaşlı bir kişinin destek ve yardımını alabilirsiniz. Moraliniz de oldukça yüksek.

BAŞAK

24 Ağustos - 23 EylülBugün asla paranızı değerlendirmek için yatırım yapmaya kalkışmayın çünkü doğru yatırımlar yapabilmeniz için uygun zamanda değilsiniz. İşinizde çalışırken işleri biraz ağırdan alıp daha çok kendi kişisel ihtiyaçlarınızı tatmin etmek istiyorsunuz. Yaratıcı ve sanatsal yönünüzü geliştirip, hoş şeyler üretebilmeniz için elinize fırsatlar geçiyor. Yaptığınız işten dolayı kendinizi tatminsiz hissediyorsunuz. Gerek çalışırken gerekse kendinizi geliştirmek için okuduğunuz dokümanlara veya benzeri yazılara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

TERAZİ

24 Eylül - 23 EkimBugün harcamalarınıza dikkat edin. Farkında olmadan bütçenizi aşabilirsiniz. İşinizle ilgili gireceğiniz bağlantılarda birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kurduğunuz ilişkiler veya yeni tanışacağınız kişiler ilerlemenizi sağlayacak fırsatlar yakalamanıza sebep olabilir. Bu dönemde alacağınız teklifleri de değerlendirmeye bakın. Kendinize olan güveniniz artacağı için çevrenizdeki insanlarla fikirlerinizi, düşüncelerinizi açıklarken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Dışarıda yaşadığınız sorunları evinize yansıtmamaya özen gösterin.

AKREP

24 Ekim - 22 KasımSizin için bugünün biraz gerilimli geçmesi mümkündür. Her şeyden önce bazı hayali şeyleri çok fazla ciddiye alarak gereksiz yorgunluklara katlanmanız ihtimali var. Maddi durumunuzda ise biraz ferahlama olabilir ve ilerisi için güzel olacağını umduğunuz gelişmeler ard arda görülebilir. Karşı cins ilişkilerinizde bazı karışıklıklara ve duygusal incinmelere eğilimlisiniz, fakat siz bir erkekseniz, bu konularda daha şanslısınız. Erkekseniz, kadınlarla genel olarak iyi ilişki kurun, yararlarını göreceksiniz.

YAY

23 Kasım - 22 AralıkBugünün sizin için en şanslı yanı iş ve para konularıdır. Bu açılardan sizin için aşırı karlı bir gün olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapabilir, parayla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün hayati enerji ve aktiviteniz, iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız, bugün önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Bazı duygusal patlamalara da açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir.

OĞLAK

23 Aralık - 20 OcakBazı kimselerle ki bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız, kazanan taraf olabilirsiniz. Ani bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır. Fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

KOVA

21 Ocak - 19 ŞubatEğer siz bir erkekseniz, iş ilişkilerinizdeki önemli bir erkekle ya da siz öğrenim çağında bir erkekseniz okul çevresindeki bir erkekle anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu kimseden bazı zararlar görebilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir duygusal iliskiniz varsa, bugün duygusal bağlılık içinde olduğunuz kimseyi gözden uzak tutmamalısınız.

BALIK

20 Şubat - 20 MartBugün sevdiginiz kimseye düşündüğünüz hediyeyi alabileceksiniz. Aile ilişkilerinizin de iyi gitmesi moral takviyeniz olacaktır. İş hayatında ise olaylar istediğiniz yönde ve hızda ilerleyecek. Önemli diyebileceğimiz degişiklikler görülmüyor. Yalnız başarılarınız karşısında ummadığınız bir ödülle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında sizden parasal destek bekleyen bir dostunuz olabilir. Ama zamanlama sorunları yüzünden, umduğunuz yardımı yapamayacaksınız.
 
Üst