Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 10 temmuz günlük burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sıcak yaz gününü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle 10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  KOÇ
  Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.

  BOĞA
  Kafanızı karıştıran olaylardan biraz uzaklaşmayı denemelisiniz. Daha sağlıklı hissedip mantıklı davranacaksınız. Arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşüp başka konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Bugünlerde maddi harcamalarınıza da dikkat edin.

  İKİZLER
  Sosyal çevrenizden destek bekliyorsunuz. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

  YENGEÇ
  Özel hayatınızda beklenmedik bir olayın ardından duygularınızın sizi çok yıprattığını düşünebilir ve pişmanlık karmaşası yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günler yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.

  ASLAN
  Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

  BAŞAK
  Beraberliğinizde ki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edeceği bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ
  Psikolojinizin çok karmaşık ve gergin olduğu bir dönemde bulunmaktasınız. Bu yüzden mantığınızı ön planda tutup sakin olmalısınız. çevrenizle olan ilişkilerinizde ne kadar esnek olursanız süreci o kadar iyi atlatacaksınız. Yorgun bir halde olmanız partnerinizle olan ilişkinizi de olumsuz etkileyebilir dikkatli olun

  AKREP
  Aşk yaşamınızda bazı ruhsal heyecanlar yaşamaya eğilimli olacaksınız ve çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimleriniz son derece canlı olacaktır ve beklemediğiniz bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Olaylara ani tepkiler verebilirsiniz ve bu durum sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı gerginliklerin ortaya çıkmasına yol açabilecektir.

  YAY
  Bir kaç kişi ile yapacağınız konuşmalar bazı planlarınızda değişikliklere neden olabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ailenizden bir kişi ile yapacağınız bir konumsa sonrasında maddi acıdan önemli adımlar atacaksınız ve bu sızı oldukça keyiflendirecek.

  OĞLAK
  Yakın çevrenizin etkisi ile maddi harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Bu durumun nedenlerinden biri de iş hayatında ki olumlu gelişmeler. Bu durum iş hayatınızdaki farklı bakış açınızın etkisi. Kısa zamanda iyi sonuçlar alacağınız projeler söz konusu ama maddi olarak kısa vadeli buyuk harcamalar mantıklı görünmemekte.

  KOVA
  Sevdiğiniz kişiyle aranızda tartışmalar çıkabilir. Ondan beklentilerinizin yüksek olması karşınızdaki insanın canını sıkıyor olabilir. Bu sorunları aşmak adına hoşgörülü olmaya çalışmalısınız. aile çevrenizle ilişkilerinizde iyileşme görünüyor.

  BALIK
  Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. çevrenizden aldığınız destekle cesaretiniz artabilir fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor. Yakında iş yerinizin size bir sürprizi olabilir.


   
10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları

  10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün ikili ilişkilerde sabrınız fazla olmayabilir ve çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Dikkatiniz partnerinizin üzerinde ve onu eleştirmeye hazır olacak ancak öfkenizi dışa vuramayacaksınız. Duygularınızı sakin bir şekilde dile getirmeye bakın. Boğa Sevgili Boğa, bugün yapmak zorunda olduğunuz bazı görevlerden dolayı sinirli olabilirsiniz. İş programınızda ani değişiklikler...
 2. 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir hafta geçirmenizi diliyor ve 10 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 10 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden...
 3. 3 Temmuz Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  3 Temmuz Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 3 temmuz 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün umduğundan güzel geçmesi dileğiyle 3 Temmuz Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 3 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün aktiviteden çok planlamaya ve fırsat kollamaya uygunsunuz. Akşam saatlerinde sinema, tiyatro gibi bir sanat aktivitesinde bulunmanız...
 4. 17 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  17 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 17 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, umduğunuzdan çok daha keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle 17 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 17 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Her olayı farklı algılayarak kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsinizBugün Ay'dan olumlu etkiler...
 5. 31 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  31 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 31 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güzel havların tadını çıkarın ve keyfinizce bir gün yaşayın. İşte 31 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları... 31 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen...

Sayfayı Paylaş