11 12 13 yaş abiye kıyafetler

kıyafetlerrr

Ben 13 yaşındayım.. Ve bu eLbiseLer bence 8-9 yaşLara göre.. Ben biraz daha genç kız eLbiseLerini seviyorum..bnde aynı şekilde maa burdaki hiç bir abiye güzel değil ki bn anlamadım bn 18 yaşındayım kardeşime bir süpriz yapacam ama burda iç güzel br abiye yok ki hepsi ....gibi ya yhiç güzel değil yani bn olsam bişeyler yaprdım sbu sayfaya mesalea[/QU

Bak cnm sana kıyafet konusunda katılıyorum aynen yani kıyafetlerin hiiçbiri 13 yaşındaki bi genç kıza ait olamaz hemde kesinlkle.Senin yorumuna gelince Tmm kıyafetleri eleştiriyosun ama yalan söylemesini hiç ama hiç beceremiyosun.Nedenmi bak cnm sözüne başlamaadan önce ben 13 yaşındayım demişsin.FAkat sözünün sonlarına doğru ben 18 yaşındayım demişsin.Yani kısaca bi yorum yapabilmek için yalana muhtaç olmaya hiiç gerek yok.....Yalan söylemeyide bence ilk başta öğren sonradan konuş derim!!!!!!

hic beğenmedim

neresini beğendiniz neresi güzel mayyaklara bakın
,

giysiler

merhaba ben ankaradan buraya tıklıyorum ve ben okul gecem için abiye elbiseleri bakıyorum.ama bu elbiselerin hepsi çok çocuksu benim 6 yaşında kardeşim var bunları o bile giymez biraz daha iyi elbise koyamazmısınız

merhaba ben ankaradan buraya tıklıyorum ve ben okul gecem için abiye elbiseleri bakıyorum.ama bu elbiselerin hepsi çok çocuksu benim 6 yaşında kardeşim var bunları o bile giymez biraz daha iyi elbise koyamazmısınız

Değerli misafirlerimiz sadece bu konuya hakim kalmayın modeller 18-07-2009 tarihinde konulmuş ve bu elbiselerin üstüne farklı modellerde sitemizde paylaşılmıştır. Abiye modeller,gece elbiseleri bölümünden cok fazla abiye modeli bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

abiye modelleri

ben 12 yaşındayım ama daha büyük yaş kıyafetler oluyor 13-14 gibi fakat göğüs dekoltesi olmayan bir elbise istiyorum.
burada beğendiğim hiçbir elbise yok.8-9 yaş gibi gözüküyor kıyafetler

abiyeler

bence burada hiç güzel elbiseler yok bunları kaldırıp birz daha genç kız abiyeleri koysanız

Geri