Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Koç burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, Çarşamba günü, Ay-Başak burcu seyriyle başlarken, çoğunlukla yarım kalan işlerin bitirilmesi ve geri planda titizlikle hareket edilmesi son derece önemlidir. Sorunlarla uğraşırken uyumsuzluktan ve çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıktan uzak durmanız gerekebilir. Çünkü fazlasıyla meşgul olduğunuz için fevri davranışlar göstermeniz mümkündür. Genelde her uyarıya açık ve yaptığınız işin önemine göre zamana oldukça ihtiyaç duyabilirsiniz. Genelde başkalarına hizmet etmeniz gereken görevlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.
  Ayrıca işlerinizi yaparken hatasız olması son derece önemli olduğundan, kurallara uymak zorunluluğunuz da vardır. Gün boyu etkili olacak Başak burcu seyrinin bir başka yansıması ise, sağlık mevzusundadır. Özellikle oruç tutanların iftarda ve sahurda hazmı güç yiyeceklerden uzak durmaları faydalıdır. Sıhhatinizle alakalı yaşam evinizden geçmekte olan Ay, çevrenizdeki insanların eleştirel bakış açıları veya bizzat sizin gün boyunca uğraştığınız konular nedeniyle stres yüklenmeniz anlamına gelebilir. Sakinliğinizi korumaya çalışmanız gayet yararlıdır.

  Boğa burcu 11 Ağustos 2010 yorumu


  Sevgili Boğalar, Başak burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla alakalı konularda mantıklı bir bakış açısıyla hareket etmeniz gerektiğinin işaretidir. Çünkü bugün sorgulamalar hatta eleştirel tavırlar göstermek mümkündür. Partnerinizin size uygunluğu veya ilişkinizde aksayan noktaların derlenip toparlanması adına bugün daha dikkatli olmak gerekir. Bilirsiniz Boğalar son derece sabırlı kişilerdir ve öyle herşeye kolay kolay tepki göstermezler. Aslında her şeyin gayet iyi farkındadırlar fakat hem huzurları kaçmasın hem de karşı tarafı pes ettirmek için susarlar. Ne zaman ki, durumlar sizi aşırı zorlamaya başlar, işte o zaman bugünkü enerjiler altında olduğu gibi, sorgulamalar başlar. Karşı tarafın ne düşündüğü veya ne yapacağından ziyade, olması gereken kendinizce tespit edilir. Eğer olay büyükse, tepkiler de o denli büyüktür. Günlük enerjilere baktığımızda açıkçası büyük bir problemin çıkması pek nadirdir fakat ayrıntıların üzerinde durulacağı kesindir. Kimi zaman dikkatli ve mesafeli, kimi bazen sıcakkanlı ama gerektiğinde müdahalede bulunmaya hazır bir profil çizebilirsiniz.

  İkizler burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler, Ay-Başak burcu seyri altında, karşınızda kişi kim olursa olsun, ağzından çıkacak her sözü olduğu gibi kabul etmek yerine, inceden inceye sorgulayabilir, neden ve sonuçları üzerinde durabilirsiniz. Aslında dikkat etmezmiş gibi görünseniz de, İkizler burcunu kandırmak pek kolay değildir. Çünkü çok zekidir. Hemen müdahalede bulunabilir, hayır sen o zaman böyle değil şöyle konuşmuştun diyerek olaya müdahale edebilirler. İşte bugün, bazı kişilerle geçmişle alakalı, iş veya genel anlamdaki olayları tartışabilir ve çözüme bağlayabilirsiniz.
  Günümüz dünyasında bildiğiniz gibi, ne yazık ki bazı kavramlar artık değişmeye başladı. Komşuluk, arkadaşlık, yakın akrabalarla ilişki büyüklerimizin zamanındaki gibi değil. Herkes kendi iç dünyasında kendi telaşında ve ekmek parası derdinde. Bu da gösteriyor ki, çevremizdeki insanlardan güzel bir şeyler beklerken hayal kırıklığına uğramanız veya gerginleşmeniz mümkün. Elinizden geldiğince sabır gösterirseniz boş yere stres yüklenmemiş olursunuz. Kaldı ki, siz oldukça mantıklı bir insansınız. Nasılsa sizin söylediğinize bir gün gelecekler. Sakin olmakta fayda var diye düşünüyorum. Tabii yine siz bilirsiniz.

  Yengeç burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında Çarşamba gününe adım atmaktasınız. Bu enerji, size uymayan bir durum, görüş veya kişiyle karşılaştığınızda fikrinizi çekinmeden ortaya koyabilmenizi sağlayıcıdır. Yani olayları iyi tahlil edebilirsiniz. Gün içinde kafanızın içinde değişimde bulunmak ve yaşamınıza yeni bir yön çizme arzunuz yoğun olabilir. Kovalamak istediğiniz bazı fırsatlar varsa ve bunlar hayatınıza renk ve güzellik katacaksa peşini bırakmamanız yerinde olur. Hani derler ya, kader bir şans sorunu değil, seçim sorunudur diye. O zaman size düşen bu etkili enerjiyi yerinde ve zamanında kullanarak doğru seçimlerde bulunmaktır.
  Tabii ki günümüz dünyasında herkes yaptığı işten memnun diyemeyiz. Hatta bir çoğumuz hayalimize uygun olmayan görevlerle karşı karşıyayız. Ancak bu bizi yıldırmamalı, gerçekçi düşünmenin etkili olduğu bugünü iyi değerlendirmek için fırsatların önümüze gelmesini beklemek yerine fırsatları bizzat kendimiz yaratmaya çalışmalıyız.

  Aslan burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar, Ay- Başak burcu seyriyle Çarşamba gününe merhaba diyoruz. Bu etki altında, kafanızın içini kurcalayan bazı konularda fazlasıyla dağılmanız mümkündür. Sizin isteklerinizle başkalarının değer yargıları çakıştığında konuşarak halletmeye çalışmak faydalı olabilir. Siz kendi içinizde olayları fazlasıyla titizlikle incelemeye kalkarsanız öncelikle bunun size zararı olabilir. Ayrıca bu etki altında, reddedilmekten ve yaralanmaktan korktuğunuz için tam olarak duygularınızı belli etmek istemeyebilirsiniz. Bu davranış ise, her uyarıya karşı açık ve hassas olmanız nedeniyledir.
  Kendinizin doğru ve haklı olduğunuzu hissetmekte güçlük çekmeniz ise günün bir başka etkisidir. Yaşama uyum sağlamak için öncelikle kendi konumunuzu düşünmeniz gerekir. Her zaman söylediğim gibi siz ne kadar özgür düşünür ve hayata cesaretle bakarsanız, beraberliğinizle ilgili konularda da huzur bulmanız, başarılı ilişkiler yaşamanız o kadar kolay olur.

  Başak burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, gün boyu burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay etkinliği altında Çarşamba gününe adım atmaktasınız. Bu enerjiden olumlu manada yararlanmak için, öncelikle, mesleki konularda daha hızlı ve aktif çalışmanız veya işlerinizi planlı bir şekilde sürdürmeye çalışmanız faydalıdır. Ayrıntılı ne kadar iş varsa önünüze gelebilir. Neredeyse iki ayağınız bir pabuçta gibi ordan oraya koşuşturabilir, birbiriyle alakası olmayan işlerin peşinden koşuşturabilirsiniz. Benim size tavsiyem dağılmamak için öncelikle iyi bir plan yapmak ve bu plan çerçevesinde hareket etmeye çalışmaktır.
  Ayrıca görüşeceğiniz kişilerle olan randevularınız için ajandanızı sürekli kontrol etmeniz faydalıdır. Bir işi tam bitirmeden diğerine geçmemeniz gerektiğini unutmayınız. Bu yoğunluk içinde fevri davranmamalı, bildiklerinizin illaki doğru olduğu yönünde inatlaşmamalısınız. İşlerinizi yaparken hatalar oluşmaması için, tekrar gözden geçirmeyi unutmayınız. Duygusal konularda ise, sorumluluklarınız daha fazla ağır basacağından, huzurlu olmak adına bunları gönüllü olarak kabul etmeniz gerektiğini de hatırlarsanız, günü olumlu bir şekilde geçirmiş olabilirsiniz.

  Terazi burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, Ay- Başak burcu seyrinin gün boyu etkili olacağı Çarşamba gününe adım atmaktayız. Başak burcu günleri her zaman iş yoğunluğu ve detayların gündeme geldiği zamanlardır. Günlük aktivitenizde özellikle hizmet sektöründe çalışanlar için, insanlarla olan temas daha fazla artabilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkiniz son derece önemlidir. Birlikte çalıştığınız insanlarla sorun yaşanmaması için uyumlu ve ılımlı bir şekilde anlaşmanız son derece önemlidir.
  Çevrenizle olan her türlü iletişiminiz ve irtibatınızda, dikkatli olmanız ve düzeninin bozulmaması için çaba göstermeniz faydalıdır. Bulunduğunuz alanda, hijyeninize özel önem verebilir, görüştüğünüz insanların kılık kıyafetine dikkat edebilir, özellikle kirli ve dağınık ortamlardan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Yakınlarının sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda olan Teraziler, gün boyu alternatif tıp konusunda bilgi sahibi olmaya çalışabilirler. Hatta etrafınızdaki kişilerle bu konularda sohbetlerde bulunabilirsiniz.

  Akrep burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, Ay-Başak seyrinin tek başına etkili olduğu bugün, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, hobileriniz, borsa ve spekülasyon konularını ciddi bir şekilde düşünmenizi sağlayabilir. Ayrıca insanın mükemmeli isteme, kusursuza sahip olma anlamında teşvik edildiği bugün, günün mana ve önemine göre hoşgörü çerçevesinde düşünmek gayet faydalıdır. Eğer sizin fikirlerinize ve yaşam stilinize uymayan bir durumla karşılaşırsanız, kolay değil biliyorum ama tahammül göstermeye çalışınız. Gelelim ilişki konusuna. Size göre partneriniz ne olursa olsun aklı başında hareket etmelidir. Sizi sıkboğaz etmemeli, nerde ne yapması gerektiğini bilmelidir. Ancak dostlarım, karşımızdaki kişiyi değiştirme gücümüz sizce var mı?
  Ne söylesek ne yapsak o yine kendi bildiği şekilde hareket etmeyecek mi? bize düşen onun artı ve eksilerini kefeye koyup tartmak. İlişkinin bizim hayatımızdaki yeri ve önemini saptamak. Diyelim ki bunları yaptınız ve elde ettiğiniz sonuç hakikaten pek iç açıcı değil. O zaman bilinçli bir şekilde oturur düşünür taşınırsınız. Ona sözümüz yok. Ancak benim söylemek istediğim bugünkü enerjinin yaratabileceği eleştirel hareketlerden kaçınmaktır. Kırıcı sözler her iki taraf için de geri dönülmesi imkansız durumlara yol açarsa o zaman işimiz zor demektir.

  Yay burcu 11 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Yaylar, Ay-Başak burcu enerjisinin tek başına etkili olacağı Çarşamba gününe adım atmaktayız. Eviniz ve aile düzeniniz, birlikte yaşadığınız insanlarla olan ilişkiniz ve güvencenizle alakalı konularda etkili olacak bu enerji, çevrenizdeki insanlarla görüş alışverişinde bulunurken gerginlikten uzak durmanızın gayet önemli olduğunun göstergesidir. Başkalarının fikirleriyle çatışmanız halinde huzursuzluk duymanız mümkün olacağından, mantıklı bir şekilde düşünmeniz sizi sakinleştirebilir. İhtiyaçlarınızı elde etmek adına yapmayı düşündüğünüz günlük işlerinize yoğunlaşırsanız dağılmaktan kurtulabilirsiniz.
  Duygularınızın ve ihtiyaçlarınızın farkında olmanız gayet normaldir fakat bunları dile getiriş biçiminizde sertlikler oluşursa elde etmeniz zorlaşabilir. Gerektiğinde yanlışlarınızı kendiniz görerek düzeltmeye çalışır, eksiklerinizi saptayarak tamamlamaya çalışırsanız bu etki altında gayet olumlu bir gün geçirebilirsiniz.

  Oğlak burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, Ay-Başak burcu etkinliğinin tüm gün boyunca etkili olacağı Çarşamba gününde, yakın çevrenizle olan irtibatınız, iletişim ve haberleşme konularındaki faaliyetlerin ön planda olması muhtemel gözüküyor. Görevlerinizi yaparken veya birebir ilişkiler içindeyken ılımlı davranmanız, nezaketinizi ön planda tutmanız gayet faydalıdır.
  Ayrıca kendinize olan güven duygunuz, insanların sizi başarılı bulmalarında etkili olabilir. Güvenli bir şekilde ilerlemenin yolu herşeyden önce moral duygunuzu ayakta tutmaktır. Herşeyin altında bir terslik aramak yerine, işlerinizin üstesinden gelebilmek için öncü gücünüzü devrede tutmakta fayda var. Günlük tempo içinde yardımseverlik son derece önemli. Kaldı ki, Mübarek Ramazan ayının başlangıcını fırsat bilerek ayrım yapmadan insanlara yardımcı olmamız ruhsal yönden huzur bulmamızı sağlayabilir.

  Kova burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, parasal hesapların titizlikle yapılmasını ve her adımın dikkatle düşünülerek atılması sağlayan Ay-Başak burcu enerjisi altında Çarşamba gününe adım atmaktasınız. Özellikle gelir durumunda iniş ve çıkışları olanların bütçe ayarlamalarında ne kadar zorlandığını düşünürsek bugünkü enerjinin ışığı altında çok daha ekonomik hareket edebilirsiniz. Sahip olduğunuz değerler ister para ister sevdiğiniz kişi, isterse başka bir şey olsun burada önemli olan herşeyi kendi bütünü içinde değerlendirmek ve güven duygunuzu ayakta tutmaktır.
  Ayrıca bugün, hizmet etme duygusuyla hareket etmeniz, çevrenizdeki insanların takdirini kazanmanızı sağladığı gibi, gerçek bir dost olmanın, ne demek olduğunu insanlara göstermeniz açısından da etkilidir. Aslında sizler, toplumsal hayatın içinde veya dostlarınıza karşı, her zaman gerçekçi yaklaşımlarda bulunan, yeri geldiğinde onları sertçe uyarabilen, çevrenizde bir haksızlık olduğunda dostunuzun yanında yer alabilen kişilersiniz. Yani bugünkü haliniz sadece bir gün sürecek bir davranış biçimi değil. Gerçek bir arkadaşlığın nasıl olması gerektiğini çevrenizdeki insanlara örnek olarak gösterebilirsiniz.

  Balık burcu 11 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, Ay-Başak burcu etkisinin tüm gün boyu bizlerle olacağı Çarşamba gününe adım atmaktayız. Görülüyor ki, karşıt burcunuzda ilerlemesi sebebiyle bugün duygularımızın en yoğun olduğu alan, ilişkilerimiz. Aslında her zaman böyle değil mi? Neptünün merhamet ve empatik insanları için daima başkalarının hali, durumu, ihtiyaçları kıymetli olmuştur. Bugünkü diğer oluşumları da göz önüne alırsak, bu enerji ilişkinizle alakalı konularda kendi içinizde değerlendirmelerde bulunmanız anlamına gelebilir. Duyguların bilinçli bir şekilde ifade edildiği ve davranışlarınıza yansıdığı bugün, günlük aktivitenizde hareketlilik ön planda olabilir. Mükemmellik isteğinizin yüksek olduğu günlük temponuzda, ipin ucunu kaçırmamak gerekir. Yani kontrolünüzü kaybetmemelisiniz.
  Kendinize olan güveniniz, ön planda olmalı, size bakanlar güçlü bir kişiyle karşılaşmalıdırlar. Bu hisler içinde hareket etmeniz halinde, günü gayet verimli, kendinizle barışık bir şekilde geçirmek mümkündür. Hatta beraberliğinizle ilgili sorunlara akıllıca çözümler bile bulabilirsiniz. Genel olarak işlerinizi yaparken, bunun başta sevdikleriniz olmak üzere kendiniz adına olabilecek yararları üzerinde durabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Ramazan ayı başlamış durumda. Ay-Başak burcu enerjisinin kendi içindeki insana hizmet olgusunun böyle bir güne rastlaması tesadüf olmasa gerek.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  sağol pasim :D
  Sevgili Başaklar, gün boyu burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay etkinliği altında Çarşamba gününe adım atmaktasınız. Bu enerjiden olumlu manada yararlanmak için, öncelikle, mesleki konularda daha hızlı ve aktif çalışmanız veya işlerinizi planlı bir şekilde sürdürmeye çalışmanız faydalıdır. Ayrıntılı ne kadar iş varsa önünüze gelebilir. Neredeyse iki ayağınız bir pabuçta gibi ordan oraya koşuşturabilir, birbiriyle alakası olmayan işlerin peşinden koşuşturabilirsiniz. Benim size tavsiyem dağılmamak için öncelikle iyi bir plan yapmak ve bu plan çerçevesinde hareket etmeye çalışmaktır.
  Ayrıca görüşeceğiniz kişilerle olan randevularınız için ajandanızı sürekli kontrol etmeniz faydalıdır. Bir işi tam bitirmeden diğerine geçmemeniz gerektiğini unutmayınız. Bu yoğunluk içinde fevri davranmamalı, bildiklerinizin illaki doğru olduğu yönünde inatlaşmamalısınız. İşlerinizi yaparken hatalar oluşmaması için, tekrar gözden geçirmeyi unutmayınız. Duygusal konularda ise, sorumluluklarınız daha fazla ağır basacağından, huzurlu olmak adına bunları gönüllü olarak kabul etmeniz gerektiğini de hatırlarsanız, günü olumlu bir şekilde geçirmiş olabilirsiniz.

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  emeğine sağlık uzun ve güzel bir yorum olmus
   
11 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 ocak burç 11 ocak burç yorumları 11 Ocak Pazartesi günündü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Ocak Günlük Burç Yorumları :tik: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Gücünüzü gösterin. Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok harekete geçiriyor. Bu ara insanlara yardım etmeyi seviyor aynı zamanda kendinize de bir pay çıkartıyorsunuz. Hırsınız ve...
 2. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 3. 11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 haziran burcu 11 haziran burç ne burcu Haftanın son günü 11 Haziran Cuma günü burç yorumları melişler :pasi: Koç Burcu Zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Boğa Burcu Sıkıntılı...
 4. 11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Ekim 2010 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar :dans::dans::dans: Sevgili Koç, Yetkin durumda olan insanlarla tartışmamaya ve ilişkilerinizin yolunda gitmesine gayret etmeli, sakin olmalısınız. Profesyonel davranmanız gerekenbir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı kaybetmemeyeönem vermelisiniz. Çünkü böyle bir durumda kariyeriniz olumsuz yöndeetkilenebilir....
 5. 11 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 ağustos burç yorumları burçlar, 11 ağustos burçları, 11 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Ağustos Perşembe gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin...

Sayfayı Paylaş