11 Aralık burç yorumları

Uzman SühaN

Administrator
11 Aralık burç yorumları
KOÇ 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün maddi konular sizin için ön planda. Kaynaklarınızı geliştirmek için birçok yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz. Ay'ın Güneş'le etkileşimi, madddi konulardaki motivasyonunuzu güçlü kılıyor.


BOĞA 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Ay'ın Uranüs'le oluşturduğu sert açı, biraz asabi bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor. Fakat düşünceli yaklaşımlarınız çevrenizce olumlu yorumlanabilir. Güneş-Ay etkileşimiyle aşk ve işte arzu ettiğiniz girişimleri gerçekleştirebilirsiniz.

2.jpg

İKİZLER 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Güneş'in Boğa'daki Ay'la etkileşimi, ilişkilerinizi hızlandırıcı ve canlandırıcı etkiler veriyor. Bugün sizin için yeni konular sözkonusu. İş konusunda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Planlama ve yardımlaşmaya önem verebileceğiniz gözleniyor.


YENGEÇ 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün dost çevrenizde ve sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler var. Ay'ın Uranüs'le sert etkileşimi, çevrenize fazlasıyla duyarlı olabileceğinizi belirtiyor. Yine de Güneş-Ay rahat açısının etkisiyle parasal konularda başarılı olabilirsiniz

ASLAN 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün Güneş'in Ay'la etkileşimi, kendinize olan güveninizi destekliyor. Ön planda olmak sizin için önemli olacağından çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olacağınız bir gündesiniz.

BAŞAK 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün programlı davranarak kendinizi pek çok aksaklıktan koruyabilirsiniz. Ay'ın Güneş'le etkileşimiyle yeni konularla ilgilenmek için motivasyonunuz yüksek. Kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalara katılabilirsiniz.

TERAZİ 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün kendinizi duygusal açıdan yalnız hissedebilirsiniz. Fakat sorunlarınızı anlayabilecek kimselerle dertlerinizi paylaşacaksınız. Burcunuzun yöneticisi Venüs'ün Ay'la etkileşimi, cinselliğe ve aşka verdiğiniz önemi artırabilir.

AKREP 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Boğa'daki Ay, bugün anlaşmalarınızda şanslı olabileceğinizi vurguluyor. Partnerinizle duygusal iletişiminiz güçlü olabilir ve birbirinize birçok konuda yardımcı olabilirsiniz. Borç-alacak ilişkilerinizi düzenlemek için uygun bir gün.

YAY 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Düzenleme kabiliyetinizi ön plana çıkartabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Ay'ın Güneş'le rahat etkileşimi, fiziksel ve ruhsal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğinizi belirtiyor. Fazla enerjinizi spora yöneltmelisiz.

OĞLAK 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün Boğa'daki Ay'ın konumu ve açıları eğlence yaşamınızı canlandırıcı etkiler veriyor. Bugün sevgide şanslı olabilir ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Risk ve eğlence içeren her konuya ilginizin artacağı gözleniyor.

KOVA 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Ay ve Güneş'in rahat etkileşimi anlaşmalarda şanslı olabileceğinize işaret ediyor. Fakat burcunuzdaki Uranüs'ün Ay'la sert etkileşimi, aşkta hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi belirtiyor. Net davranarak yanlış anlaşılmaları engelleyebilirsiniz.

BALIK 11 / 12 / 2015
GÜNLÜK
BURÇ YORUMU
Bugün tüm çevresel faktörlerin lehinize işlediğini gözleyebilirsiniz. Boğa'daki Ay'ın Güneş'le rahat etkileşimi sayesinde bugün, ortaklarınız ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin artıp güçlenebileceği gözleniyor
 
Üst