Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 11 Aralık burç yorumlarınız :ehi:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Ortalıklarınız ve evliliğiniz açısından önemli günler söz onuzu. Öncelikle tüm ilişkilerinizde sizi zorlayan gelişmeleri dikkate almalısınız. Bu alanda destek görebileceğiniz fırsatları kullanmak durumundasınız. Sizi yeniliklere iten gelişmelerle olası tekliflere sağlam bakabilirsiniz. İşbirliği geliştirmek açısından olumlu şartlara doğru ilerliyorsunuz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Gündelik işlere yönelmeye başlıyorsunuz. Sizi yorabilecek konulara zaman ayırmak ve planlı olmak durumundasınız. İşle ilgili yeni projeleri gözden geçirmek ve sorumluluk almak size zor gelmemeli. İş ortamında kendinizi geliştirmek için fırsatlar öne çıkabilir. Daha fazla çaba göstermeli ve işleriniz üzerinde etkinliğinizi ortaya koymalısınız.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Daha dışadönük ve hevesli adımlarınızla sosyal hayatınıza hareket gelmekte. Güzel ortamlarda bulunmak ve sizi mutlu eden konulara yönelmek kolaylaşıyor. En çok yaratıcı alanda kendiniz adına yenilikler yaparak gurur duyacaksınız. Duygusal hayatınızda bazı soğukluklar olsa bile, aşkta heyecan yaşamaya kararlısınız.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Sizi hareketli kılan ve sorumluluk getiren günler başlıyor. Yapılması gereken işler nedeni ile sıkışabilirsiniz.Güvenliğiniz hakkında endişeleri yakınlarınızla paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. Diğer taraftan elinizdeki maddi kaynaklar konusunda kısıtlı olan şartları düşünmeniz gerek. Anneyi ilgilendiren gelişmelere karşı kötümser olmamaya bakın.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Artan iletişim ve hareketlilik sizi canlı kılmakta. Yakın çevreniz ve kardeşlerle olan ilişkiniz adına sorumluluklar öne çıkabilir. Bu alandaki ilişkilerinize daha tutarlı bakabilecek ve destek göreceksiniz. Zihinsel açıdan ise son derece gelişime açık günlerden geçmektesiniz. Ortaklıklarınızı ilgilendiren sözleşmelerde bazı aksaklılar gündeme gelebilir.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Burcunuzu terk eden Ay şimdi parasal konulara dikkat çekmekte. Özellikle çalışma kapasitenizi doğru kullanmak ve gelirlerinizi artırmak zorundasınız. Bu alanda iyimser olmalı ancak, aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Dikkatinizi ortaklıklardan gelebilecek maddi desteklere vermenizde yarar var. İşe ait konularda yaşadığınız çatışmaları aşmaya başlıyorsunuz.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Nihayet Ay burcunuzda ilerliyor. Son derece dikkat çekici ve etkileyici olabilirsiniz. Artık kendinizi toparlıyor, planlarınız adına yeniden harekete geçiyorsunuz. Yeni olanaklar karşısında kayıtsız kalmayacak, girişimlerinize hız vereceksiniz. Şimdiye kadar beklemede olan pek çok şeyi artık daha net görerek ilerlemeye başlıyorsunuz.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Elinizde olmayan pek çok gelişme sizi huzursuz etmekte. İçinde bulunduğunuz ilişkiler ve paylaşımlar sorun çıkarabilir. Böyle kritik bir dönemde beklemede kalmalı ve hırsınızı kontrol etmelisiniz. Sizi açmaza götüren bazı gelişmeleri ise zorlamamalısınız. Duygusal olarak risk almaktan uzak kalmalı ve bitirilmesi gereken işlerinizi toparlamalısınız.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Başkalarından destek görebileceğiniz olanaklar belirmeye başlıyor. Öncelikle ileriye dönük planlarınızda dostlarınızın etkisi artmakta. Onların fikirleri ve önerileri ile iyimserlik kazanabilirsiniz. Ortak çalışmalar ise size daha fazla paylaşım yaşama şansı getirecektir. Gruplar içerisinde yer almanızın sağlayacağı yeni olanaklarla ilerleyebilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Çok fazla hareket içindesiniz. Amaçlarınıza yönelik yeni kararlar almaktan yanasınız. Bu alanda daha uzun vadeli planlar ve mücadeleler söz konusu. Bu günlerde işle ilgili konular ve sorumluluklar daha öncelikli olacaktır. Üzerinizdeki baskıları büyütmemeli ve dengede kalmalısınız. İş hayatına ilişkin yeni ortaklıklar size biraz olsun güven verecektir.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Her konuda disiplin ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaktasınız. Zira yabancıları içine alan gelişmeler karşısında kendi içinizde çok tutarlısınız. Özellikle eğitim hayatınızı ilgilendiren konulara ve yeni fikirlere yakın durabilirsiniz. Kişisel olarak farklı bir gelişim süreci başlatmak ve yeni konular ilk hedefiniz. Bu alanda harekete geçirici fırsatlar olacak.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Ortaklaşa konuların önemi dikkat çekmekte. Özellikle bugün eşinizden ya da ortağınızdan kaynaklanan sorunları büyütmemelisiniz. Zira başkaları ile ortak hareket ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Kendiniz ait birikimler adına ise olumlu kararlar alabileceksiniz. Ayrıca borç alacak konularında bulacağınız akıcı çözümlerle iyimserlik kazanacaksınız.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  gerekenler yapılır :)
   
 3. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  gercektende SABITim yaaa :D:D:D
  tskler paylasim icin :)
   
11 Aralık Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 2. 11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  ikibin onbir burç yorumları ikibinonbir burçlar 11 Ocak burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, çevresel şansınıza güvenmeli...
 3. 11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size Kilo...
 4. 11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  11 aralık çarşamba günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 11 aralık günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 11 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu Bugün ikili ilişkilerinizde yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizde yanlış anlaşılmamak için, kendinizi ifade ederken çaba...
 5. 11 Aralık burç yorumları

  11 Aralık burç yorumları

  KOÇ 11 / 12 / 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün maddi konular sizin için ön planda. Kaynaklarınızı geliştirmek için birçok yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz. Ay'ın Güneş'le etkileşimi, madddi konulardaki motivasyonunuzu güçlü kılıyor. BOĞA 11 / 12 / 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU Ay'ın Uranüs'le oluşturduğu sert açı, biraz asabi bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor....

Sayfayı Paylaş