1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 11 Aralık burç yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Ortalıklarınız ve evliliğiniz açısından önemli günler söz onuzu. Öncelikle tüm ilişkilerinizde sizi zorlayan gelişmeleri dikkate almalısınız. Bu alanda destek görebileceğiniz fırsatları kullanmak durumundasınız. Sizi yeniliklere iten gelişmelerle olası tekliflere sağlam bakabilirsiniz. İşbirliği geliştirmek açısından olumlu şartlara doğru ilerliyorsunuz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Gündelik işlere yönelmeye başlıyorsunuz. Sizi yorabilecek konulara zaman ayırmak ve planlı olmak durumundasınız. İşle ilgili yeni projeleri gözden geçirmek ve sorumluluk almak size zor gelmemeli. İş ortamında kendinizi geliştirmek için fırsatlar öne çıkabilir. Daha fazla çaba göstermeli ve işleriniz üzerinde etkinliğinizi ortaya koymalısınız.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Daha dışadönük ve hevesli adımlarınızla sosyal hayatınıza hareket gelmekte. Güzel ortamlarda bulunmak ve sizi mutlu eden konulara yönelmek kolaylaşıyor. En çok yaratıcı alanda kendiniz adına yenilikler yaparak gurur duyacaksınız. Duygusal hayatınızda bazı soğukluklar olsa bile, aşkta heyecan yaşamaya kararlısınız.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Sizi hareketli kılan ve sorumluluk getiren günler başlıyor. Yapılması gereken işler nedeni ile sıkışabilirsiniz.Güvenliğiniz hakkında endişeleri yakınlarınızla paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. Diğer taraftan elinizdeki maddi kaynaklar konusunda kısıtlı olan şartları düşünmeniz gerek. Anneyi ilgilendiren gelişmelere karşı kötümser olmamaya bakın.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Artan iletişim ve hareketlilik sizi canlı kılmakta. Yakın çevreniz ve kardeşlerle olan ilişkiniz adına sorumluluklar öne çıkabilir. Bu alandaki ilişkilerinize daha tutarlı bakabilecek ve destek göreceksiniz. Zihinsel açıdan ise son derece gelişime açık günlerden geçmektesiniz. Ortaklıklarınızı ilgilendiren sözleşmelerde bazı aksaklılar gündeme gelebilir.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Burcunuzu terk eden Ay şimdi parasal konulara dikkat çekmekte. Özellikle çalışma kapasitenizi doğru kullanmak ve gelirlerinizi artırmak zorundasınız. Bu alanda iyimser olmalı ancak, aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Dikkatinizi ortaklıklardan gelebilecek maddi desteklere vermenizde yarar var. İşe ait konularda yaşadığınız çatışmaları aşmaya başlıyorsunuz.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Nihayet Ay burcunuzda ilerliyor. Son derece dikkat çekici ve etkileyici olabilirsiniz. Artık kendinizi toparlıyor, planlarınız adına yeniden harekete geçiyorsunuz. Yeni olanaklar karşısında kayıtsız kalmayacak, girişimlerinize hız vereceksiniz. Şimdiye kadar beklemede olan pek çok şeyi artık daha net görerek ilerlemeye başlıyorsunuz.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Elinizde olmayan pek çok gelişme sizi huzursuz etmekte. İçinde bulunduğunuz ilişkiler ve paylaşımlar sorun çıkarabilir. Böyle kritik bir dönemde beklemede kalmalı ve hırsınızı kontrol etmelisiniz. Sizi açmaza götüren bazı gelişmeleri ise zorlamamalısınız. Duygusal olarak risk almaktan uzak kalmalı ve bitirilmesi gereken işlerinizi toparlamalısınız.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Başkalarından destek görebileceğiniz olanaklar belirmeye başlıyor. Öncelikle ileriye dönük planlarınızda dostlarınızın etkisi artmakta. Onların fikirleri ve önerileri ile iyimserlik kazanabilirsiniz. Ortak çalışmalar ise size daha fazla paylaşım yaşama şansı getirecektir. Gruplar içerisinde yer almanızın sağlayacağı yeni olanaklarla ilerleyebilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Çok fazla hareket içindesiniz. Amaçlarınıza yönelik yeni kararlar almaktan yanasınız. Bu alanda daha uzun vadeli planlar ve mücadeleler söz konusu. Bu günlerde işle ilgili konular ve sorumluluklar daha öncelikli olacaktır. Üzerinizdeki baskıları büyütmemeli ve dengede kalmalısınız. İş hayatına ilişkin yeni ortaklıklar size biraz olsun güven verecektir.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Her konuda disiplin ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaktasınız. Zira yabancıları içine alan gelişmeler karşısında kendi içinizde çok tutarlısınız. Özellikle eğitim hayatınızı ilgilendiren konulara ve yeni fikirlere yakın durabilirsiniz. Kişisel olarak farklı bir gelişim süreci başlatmak ve yeni konular ilk hedefiniz. Bu alanda harekete geçirici fırsatlar olacak.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Ortaklaşa konuların önemi dikkat çekmekte. Özellikle bugün eşinizden ya da ortağınızdan kaynaklanan sorunları büyütmemelisiniz. Zira başkaları ile ortak hareket ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Kendiniz ait birikimler adına ise olumlu kararlar alabileceksiniz. Ayrıca borç alacak konularında bulacağınız akıcı çözümlerle iyimserlik kazanacaksınız.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  gerekenler yapılır :)
   
 3. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  gercektende SABITim yaaa :D:D:D
  tskler paylasim icin :)
   
11 Aralık Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  10 Aralık Günlük BUrç Yorumları

  Bazı teknik aksaklıklardan dolayı bugün burç yorumlarımızı biraz geç ekliyorum arkadaşlar olsun zararın neresinden dönülürse kardır değilmi :D Buyrun ozaman 10 Aralık Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün partnerlik evinizde dolaşacak ve dikkatiniz temelde yakın ilişkilerinizde olacak. Bireyselliği bir kenara bırakıp başkalarıyla ortak hareket etmeniz çok yararlı olabilir. Yakın...
 2. 18 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  18 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü bakalım sevgili melekler sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 18 Aralık burç yorumlarınız :shootout: KoçSevgili Koç, Ay bugün Oğlak burcunda yani sizin kariyer ve sorumluluklar evinizde. İşinizle ilgili parlak ama her zamankinden çok farklı...
 3. 26 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  26 ARALIK Günlük Burç Yorumları

  26 Aralık cumartesi gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız melekler mekanı farkıyla 26 Aralık burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, bugün Venüs kariyer evinize geçiyor. Venüs’ün burada geçireceği haftalar boyunca sosyal hayatınız geçici olarak iş çevrenize odaklanacak. Venüs bulunduğu yere uyum ve rahatlık getirir. Otorite konumundaki kişilerle ilişkinizde rahatlama...
 4. 11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  11 aralık çarşamba günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 11 aralık günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 11 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 11 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu Bugün ikili ilişkilerinizde yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizde yanlış anlaşılmamak için, kendinizi ifade ederken çaba...
 5. 11 Aralık burç yorumları

  11 Aralık burç yorumları

  KOÇ 11 / 12 / 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün maddi konular sizin için ön planda. Kaynaklarınızı geliştirmek için birçok yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz. Ay'ın Güneş'le etkileşimi, madddi konulardaki motivasyonunuzu güçlü kılıyor. BOĞA 11 / 12 / 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU Ay'ın Uranüs'le oluşturduğu sert açı, biraz asabi bir ruh halinde olabileceğinizi vurguluyor....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş