Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  11 Ekim 2010 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar
  :dans::dans::dans:

  Sevgili Koç,
  Yetkin durumda olan insanlarla tartışmamaya ve ilişkilerinizin yolunda gitmesine gayret etmeli, sakin olmalısınız. Profesyonel davranmanız gerekenbir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı kaybetmemeyeönem vermelisiniz. Çünkü böyle bir durumda kariyeriniz olumsuz yöndeetkilenebilir. Yakın akrabalarınız ve eğer varsa kardeşlerinizletartışabilirsiniz. Yeni beraberlikler için uzun zaman emek harcayarakoluşturduğunuz yapıları yıkmamaya özen göstermelisiniz.


  Sevgili Boğa,
  Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız . Bu tür bir durum özellikle meslek ya da eğitim hayatınızla ilgili sorunlar için geçerlidir. Özellikle ikili görüşmelerde sezgilerinize güvenin ve kültürelbirikiminizden faydalanın. Sinirlerinize daima hakim olun. Kendinizitanıdığınız ölçüde tepkilerinizi kontrol edebilir ve yapacağınız işleridengeli bir ortamda yürütebilirsiniz.


  Sevgili İkizler,
  Zaman zaman kendinizi denetlemenin yararı olacaktır. Bu tür gerilimli gelişmelere fazla önem vermemeli ve kanınızın kaynadığını hissettiğiniz anhemen kendinizi kontrol etmelisiniz. Ağırbaşlı ve yumuşak olmaya verdiğinizönem başarınızın derecesini belirleyebilir. Bu günlük bu kadar, yarınbuluşuruz.


  Sevgili Yengeç,
  Siz çok çabuk aşık olabilir ve duygularınızdan emin olmadan harekete geçtiğiniz için daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Bu türden bir problemyaşamak istemiyorsanız aceleci davranmamalı ve mümkün olduğunca mantıklıdavranmaya özen göstermelisiniz. Bu arada sportif faliyetlerde de başarılıolabilirsiniz ama mümkün olduğunca sertlikten kaçınmalısınız.


  Sevgili Aslan,
  Burcunuz bugün Ay, Venüs ve Mars'dan sert etkiler alıyor. Sevdiğiniz insanakarşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız. Aslında tam bu noktada güvenli vegelişmiş bir bireyin özellikleri sizi her türlü yanılgıdan kurtaracaktır.Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çokfarklı olabilir. Bu durumu bir sınav olarak kabul edebilir ve herşeyi farklıolması için elinizden geleni yapabilirsiniz. Böyle bir ortamda duygusalkonularda da belirsizlik yaşayabilirsiniz.


  Sevgili Başak,
  Aile içinde çıkabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için bütün enerjinizi harcamanız gerebilir. Aşırı tutumlar size zarar verebilir. Eğeryaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir işte çalışıyorsanız, çevrenizdekiinsanlara olan ilişkilerinizde son derece olumlu ve dikkatli olabilirsiniz.Bütün bunlardan yararlanarak gerçekleştirmek istediğiniz projeleri gündemegetirebilir ve yol katedebilirsiniz..


  Sevgili Terazi
  Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var. Bazı sağlık sorunlarıylakarşılaşabilirsiniz. Hava şartlarına göre gereken tedbirleri almanız,oluşabilecek herhangi bir kalıcı rahatsızlıği önleyebilir. Sosyalilişkilerinizde yetersiz kalmaktan kaçının. Bu konuda beraber çalıştığınızkişilere danışmaktan çekinmemelisiniz.


  Sevgili Akrep,
  Ani ilişkilerden kaçınırsanız, duygusal açıdan olumlu dönemler yaşayabilirve hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz. Birtatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayıgöstermelisiniz. Anlaşmazlıklarda önceliği gene kadınlara verebilirsiniz.Annenizle ya da kızkardeşinizle veya aileden bir dişiyle gelişebilecekanlaşmazlıklarda dikkatli olmanız gerekiyor.


  Sevgili Yay
  Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Birikilem içine düşmeniz de büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmakdurumunda kalabilir, konsantrasyon sağlamakta güçlük çekebilirsiniz,ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız. Anipatlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.


  Sevgili Oğlak,
  Daha temkinli bir tutum izlemeniz gerekiyor. Hedeflerinizin sabit fikirhalina dönüşmemesi gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu türisteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz. Harcayacağınız çabave gayret sonuçsuz kalabilir. Özellikle yeni ve değişik şeylere karşı olanilginiz sonucunda, masrafa girmeniz mümkün.


  Sevgili Kova,
  Iyi düşünün ve araştırın. Onlardan uzaklaşmanız ve bağımsızlığını kanıtlamanız mümkün olabilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden budurumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdakisorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Hissi ilişilerinizde budönem, kendinizi sıkabilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Alış veriş konularında temkinli olmanız gereken bir dönemdasınız. Bu konularda bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür.Ancak bu konuda fazla bir ilerleme elde edemeyebilirsiniz.


   
 2. esnacr

  esnacr Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Kasım 2008
  Mesajlar:
  102
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  11 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  11 Şubat Perşembe günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :tik: Koç Burcu (21 Mart – 21 Nisan) İlerleyen saatlerde edineceğiniz bazı bilgiler, yakın ilginizi isteyecek. Bilinçli yaklaşımlar gerektiren tartışmalara girebilirsiniz. Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli...
 2. 11 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mart burç yorumları Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 11 Mart Günlük Burç Yorumlarınızda Sevgili Koç, Bugün yeni bir şey satın almaktan kaçınmalısınız. Alış veriş türü şeylerde şanssız olduğunuz bir gündesiniz. Bir yanlış anlaşılma yüzünden duygusal ilişkileriniz fırtınalı bir döneme girebilir. Birlikte...
 3. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 4. 11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 haziran burcu 11 haziran burç ne burcu Haftanın son günü 11 Haziran Cuma günü burç yorumları melişler :pasi: Koç Burcu Zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Boğa Burcu Sıkıntılı...
 5. 11 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 kasım burç Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :sule::sule::sule: Sevgili Koç, Paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Bu olduğu takdirde bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Bugünlerde biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir...

Sayfayı Paylaş