Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta arkanızı dönüyorsunuz.Yanlız uzun sürmesi halinde kırdığınız dostla yüz yüze kalmak zorunda olduğunuzu hatırlamak iyi olur. Belki şu an desteğe ihtiyacınız varken böyle bir olay sizi üzebilir.Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir biriyseniz bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazısözler canınızı sıkabilir .

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Bir boğanın unutkanlığı ciddidir. Çevrenizdeki insanlardan etkilenebilir onların sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.Bu durum yeteri kadar iyi bir değerlendirme yapamazsanız size zarar verebilir. Aslında bu durumun olgunluğunuzu denemek için bir sınav olduğunu düşünün. Hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz tedirgin ya da savunmada hissedebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Çok yüklü bir İkizler günü. Umduğunuzu bulamayabilir ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir.Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Birlikte birşeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Panik size yanlış adımlar attırabileceği gibi küçük kazalarada neden olabilir.Özellikle genç erkek yengeçler telaş konusunda daha dikkatli olmalı. Aksi takdirde kısa yolculuklarda can sıkıcı olaylar meydana gelebilir. Mesleki konularda duygularınızı işe karıştırmaktan kaçınmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Kendinizi daha fazla düşünmeniz sevdiğiniz ile aranızdaki olumlu diyaloğu bozabilir.Tüm bu gelişmeler sizin rahatlığınızdan kaynaklanıyor, belki de bir süre sorumluluktan uzak bir tatil veya gezi yapmak bu duyguların azalmasına ve kendinizi toparlamanıza neden olabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Maddi yönden bazı kısıtlamalarla olabilir. Maddi ve kariyer olarak herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır. Huzurunuzu korumak için elinizden geleni yapın. Yeni tanışmalar gözüküyor. Ayrıca sanatsal eğiliminizde de artış olacak. Hatta bu yönde faal olmak isteyebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Hafta sonunda olaylar kontroldan çıkıyor. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz.Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece harcama yapmaktan her zaman kaçının.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Mesleki ya da eğitimle ilgili konularda çok dikkatli olmalısınız. Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Enerjik tutumunuz bazı yeni alanlarda çalışmalara başlamanızı ya da geçmişte başladığınız bir girişim varsa istediğiniz sonuçları almanızı sağlayacaktır.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Ufak tatsızlıklar canının sıkılmasına neden olabilir. Genelde gelişmeler lehinize ilerliyor.Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Ve verilen sözler unutulmamalı. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Duygusal ilişkileriniz istikrar kazanarak ciddi noktalara gelebilir. Bazı kimseler sırf size karşı olsun diye bir takım yenilikler teklif etseler bile bundan siz kazançlı çıkacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz.Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Tartışmadan kaçının… Yarına kadar... Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün rahatlığından kaynaklanan tutumun eleştirilebilir.Maddi ve manevi açıdan elindeki değerlerin size yetmemesi sizi yeniliklere ve yeni ilişkilere sürükleyecek. Şansınız iyi, farkında mısınız? İçinde bulunduğunuz gerginlik size yoğun duygular getirse de daima herşeyin tatlıya bağlanabileceğini hep anımsayın.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Yenilikler ve olumlu bir hava yaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançların artmasını da sağlayabilir.Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin. Bugün bir miktar borç altına girebilirsiniz. Ama bu dönemki şansın yardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. İnsan biraz da sezgilerine güvenmeli ve mantık yapısını devre dışı bırakmalı ve tüm bunlar aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler. İnsanlardan beklenmedik ve sebepsiz terslikler gelebilir.


   
  Son düzenleme: 12 Haziran 2012
11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum.... Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar! Sizi evden dışarı çıkaracak çok...
 2. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 3. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 4. 20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim....

  20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Kendinize dikkat etmeniz gereken bir devredesiniz. Küçük başarılar ve...
 5. 11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı...

Sayfayı Paylaş