11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
11 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 11 haziran 2014 burç yorumuSevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika güneşli bir gün diliyor ve 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


burç-1.jpg11 Haziran 2014 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu
Ay kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerlerken, kendinize olan güveniniz artıyor. Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı da olumlu etkileyecek. Bugün, partnerinizle birlikte kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü ve canlı yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Çocuklarla ilgili bazı aktivitelerin gündem kazanması söz konusu.

11 Haziran 2014 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu
Ailevi konulara sabitlik getirmeniz söz konusu olacak. Siz yapıcı davranışlarınızla göz doldurmayı biliyor olmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden olacaktır. Bugün isteklerinizin sınırı yüksek tutmak istiyorsunuz. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğiniz görmek rahatlamanıza neden olacaktır.

11 Haziran 2014 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu
Bugün bilgilerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Çevrenizde birçok organizasyon işlerinde öncülük yapacaksınız. Sizden yardım bekleyen arkadaşlarınızın sorunları ve komşularınızın problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyişiniz yüzünden, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz.

11 Haziran 2014 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu
Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayıracaksınız. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Yaşamı çok güzel sorguluyorsunuz.

11 Haziran 2014 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerliyor ve kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi çok kolay etkiliyor ve olayları kısa sürede kendi sathınıza çekiyorsunuz. Bugün duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle süren çekişmelere artık bir son vermeli, olaylara hakim olmayı bırakın.

11 Haziran 2014 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu
Düşüncelerini gizlemeyi çok seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işlerinizi ertelememeli ve duygularınızı daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz.

11 Haziran 2014 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu
Arkadaşlarınızla birlikte çalışmaktan hoşlanıyor ve bugün aktivitelerinizin yoğun olmasından yanasınız. Fakat güçlü egolarınız yüzünden çevrenizle problemler yaşayabilirsiniz. Entelektüel çalışmalardan hoşlandığınız için kendi tarzınıza uygun kişileri tercih etmenize rağmen, huzursuz yapınızı önleyemiyorsunuz.

11 Haziran 2014 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu
Dirençli yapınızı daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bugün görüştüğünüz kişilerin davranış biçimlerini beğenmeyebilirsiniz. Sizin sabit düşünceleriniz karşınızdaki kişilere ters gelebilir. Alçak gönüllü olmaya özen göstermelisiniz. Hedeflerinizi daha sakin bir şekilde yansıtmayı öğrenmelisiniz. Yaşamı en güzel şekilde yaşamalısınız.

11 Haziran 2014 Çarşamba YAY Burcu Yorumu
Ay kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerlerken kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Yollarla ilgili bir çok fırsatlar ortaya çıkacaktır. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle birçok başarıya daha hızlı yakalayabilirsiniz. Bugün, entelektüel alanlarda çalışmayı yeğleyeceksiniz. Güven duygunuza önem vermelisiniz.

11 Haziran 2014 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu
Partnerinizin maddesel konularına karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla bazı ortak maddesel işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredecektir. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz.Bugün, güçlü duygular içinde olmanıza rağmen, sezgisel olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.

11 Haziran 2014 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu
Aşk duygularınızı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişinin tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir sunuma sürükleyebilir. Rol yapmadan onu sınamalı ve düşüncelerinizi aktarırken, sözlerinizi direk bir şekilde kullanmalısınız.

11 Haziran 2014 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu
Yönlendirmeye gelemiyor olmanız sizi olumsuz etkileyecektir. Bugün isteklerinizde ısrarcı davranıyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Olaylardan çok çabuk etkilenmeniz sonucunda, yapmak istediğiniz bir çok işi, yarım bırakmanız muhtemel. Çocuklarınızın isteklerinin ön planda olacağı bir gün
 
Üst