Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  11 kasım burç
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler
  :sule::sule::sule:


  Sevgili Koç,
  Paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Bu olduğu takdirde bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Bugünlerde biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir konu aniden hareketlenebilir. Yeni kimselerle tanışabilir, bunlarla olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.

  Sevgili Boğa,

  Karmaşık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır. Aniden bir yere çağırılabilirsiniz, acele kararlarla, hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir. Halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir. Kafanızı meşgul eden bir konuda da bazı sert kararlar almanız ve kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir.

  Sevgili İkizler,
  Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdekilerin olur olmaz sözlerine kanmamalısınız. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir tartışma çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmayı denemelisiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Sevdiğiniz kişilerlebirarada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Kaza ve incinmelere açık olduğunuzu aklınızdan çıkartmayıp, ona göre davranmalısınız. Bugün arkadaş çevreniz sizin etkinizdedir ve onları her türlü yönlendirmeniz mümkündür.Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir.


  Sevgili Aslan,
  Arkadaş ve dostlarınızla sürekli birlikte olmanız, onlara daha fazla zaman ayırmanız özel hayatınızda bazı sorunlar yaratabilir. Sosyal ilişkileriniz ve arkadaş toplantılarınız eşiniz veya sevgilinizle aranızı açabilir. Kendinizi fiziksel olarak güçlü hissetseniz bile küçük bir performans düşüklüğü yaşıyor ve çevreniz de bunu fark ediyor. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekiyor.

  Sevgili Başak,
  Dikkatli davranmazsanız aynı işi birçok kere yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Çevrenizden aradığınız destek ve yardımı bulamayabilirsiniz. Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.


  Sevgili Terazi
  Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren gelişmeler olabilir. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Bu dönemde maddi sıkıntılara açıksınız. Finanssal kaynaklarınızı idareli kullanırsanız zorlukları çok fazla hissetmezsiniz.Biraz saygısız ve her şeyi abartma eğilimleri içinde de olabilirsiniz. Birçok konuda haklı olabilirsiniz fakat sorunları, tartıştığınız kişilerin açısından da düşünmek gerektiğini unutmamalı ve onlara da söz hakkı tanımalısınız. Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir.


  Sevgili Yay
  Önemli maddi sıkıntılarınız olabileceği gibi karşı cinsten de büyük zararlar görebilirsiniz. Bu özellikle siz bir erkekseniz daha belirgin olabilir. Gereksiz harcamalar yapabilir, sadece lüks ve gösteriş için bütçenizi zorlayabilirsiniz. Bugün biraz inatçı ve gururlusunuz. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olasıdır.


  Sevgili Oğlak,
  Bugün aşk hayatınızda bazı olumsuz durumlar baş gösterecek. Bu biraz da olsa sizden kaynaklanıyor.Cinselliğe karşı aşırı ilgi duyduğunuz bugün, kararsızlık yüzünden karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olacaksınız.Bu konuya azami dikkat göstermelisiniz. İş ve Para konularında, miras, gayrimenkul gibi büyük parasal değerlerle uğraşacaksınız.


  Sevgili Kova,
  Bugün yolculukların gündeme gelmesi, diğer planladığınız işlerin akışını bozacaktır. Fakat çıkacağınız bu yolculuklarda geçireceğiniz zaman ve bu süre içinde edinebildiğiniz bilgiler, size yeni iş imkanları yaratacaktır. Sağlığınız açısından, fiziksel olarak bir rahatsızlığınız olmasa da, geçirebileceğiniz ufak tefek kazalar yüzünden sarsılabilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Bugün işlerinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Özellikle kariyerinizin söz konusu olduğu yerlerde, peşin hüküm vermemeli, düşünerek mantıklı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Aslında yapmanız gereken,yeni hiçbir başlangıçla ilgilenmemek olacaktır.Hızlı düşünüp çabuk uygulamanız zaten size elde edebileceğiniz başarıları veriyor.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler çok doğru :)
   
 3. twins

  twins Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2010
  Mesajlar:
  416
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Sevgili İkizler, Parayla ilgili konularda küçük olumsuz yönlenmeler ya da engellemeler olabilir. Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdekilerin olur olmaz sözlerine kanmamalısınız. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir tartışma çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmayı denemelisiniz.


  teşekkürler
   
 4. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
 5. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Doğru çıkıyor gerçekten teşekkürler pasimm :)
   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Dikkatli davranmazsanız aynı işi birçok kere yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Çevrenizden aradığınız destek ve yardımı bulamayabilirsiniz. Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.
   
11 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  11 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  11 Şubat Perşembe günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :tik: Koç Burcu (21 Mart – 21 Nisan) İlerleyen saatlerde edineceğiniz bazı bilgiler, yakın ilginizi isteyecek. Bilinçli yaklaşımlar gerektiren tartışmalara girebilirsiniz. Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli...
 2. 11 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mart burç yorumları Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 11 Mart Günlük Burç Yorumlarınızda Sevgili Koç, Bugün yeni bir şey satın almaktan kaçınmalısınız. Alış veriş türü şeylerde şanssız olduğunuz bir gündesiniz. Bir yanlış anlaşılma yüzünden duygusal ilişkileriniz fırtınalı bir döneme girebilir. Birlikte...
 3. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 4. 11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 haziran burcu 11 haziran burç ne burcu Haftanın son günü 11 Haziran Cuma günü burç yorumları melişler :pasi: Koç Burcu Zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Boğa Burcu Sıkıntılı...
 5. 11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Ekim 2010 Pazartesi günlük burç yorumlarınız bayanlar :dans::dans::dans: Sevgili Koç, Yetkin durumda olan insanlarla tartışmamaya ve ilişkilerinizin yolunda gitmesine gayret etmeli, sakin olmalısınız. Profesyonel davranmanız gerekenbir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı kaybetmemeyeönem vermelisiniz. Çünkü böyle bir durumda kariyeriniz olumsuz yöndeetkilenebilir....

Sayfayı Paylaş