Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  11 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  11 mayıs günlük burç yorumları, 11 mayıs 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hoş ve keyifli bir haftasonu diliyor ve 11 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Üretken ve çözüme odaklı çalışma temponuz bugün de aynı hızla devam edecek. Ancak sorunları çözme beceriniz bekleyen bütün zor işleri size çekiyor. Çalışma arkadaşlarınız ve üstleriniz halledemedikleri işler için yardımınızı isteyebilir. Randevularınızda ufak gecikmeler olabilir. Tüm engelleri aşıp işleri yoluna koyacaksınız.

  İş birliği yapılması gereken, ortaklık ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konularda konuyu ilgilendiren kişilerle konuşmak isteyebilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişilerin, konuşmaktan çok tartışmaya eğilimi olabilir. Benden uyarması.


  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Şansınız yerine aklınıza güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Görüşmeleriniz olumlu geçse bile riskin yüksek olduğu planlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Kendinizi ifade beceriniz oldukça yüksek. Karşılaştığınız zorlukları aşmak için yüz yüze görüşme yapmanız daha faydalı olacaktır. Fikirlerinizi hayata geçirmek için mücadeleden kaçınmayın.

  Bazı konulardaki endişeleriniz artabilir. Belirsizlikleri ya da kararsızlık içeren durumları yatıştırabilmek ve sakin kalmak için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor.


  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Ev ve mülk konularında hareketlilik yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün işlerinizi evden halletmek isteyebilirsiniz. Tabi bunda ne kadar başarılı olacağınız belli değil. Ancak hem eviniz hem de işinizle ilgili bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aklınızdaki planları pratiğe dökmek sizi biraz yorabilir. Ancak sonuçlar istediğiniz gibi olacak.

  Gerginlik ve stres yaratabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumları doğru yönetirseniz ilgili konularda istediğiniz sonuçları sağlayabilirsiniz.


  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Yoğun bir haber trafiği ve ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akılcı yaklaşımlarınız sayesinde çevrenizdeki ani değişiklikleri lehinize çevirebilirsiniz. Ticari konular ve yeni sözleşmelerle ilgili yoğunluğunuz bugün de devam edecek. Ancak ikna becerilerinizi kullanmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişileri ziyarete gidebilirsiniz.

  Herkesi memnun etmek zor olacaktır. Ortak paydada buluşma arzusu duysanız da, bugün hiç kimse uzlaşma havasında olmayabilir.


  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Yeni kaynaklar yaratma konusunda oldukça becerikli bir gündesiniz. Para konularında fırsatları hızlı göreceksiniz. Yalnız projelerinizi aynı hızda hayata geçiremeyebilirsiniz. Bazı engellerin üstesinden gelmeniz gerekecek. Bu noktada alacağınız desteklerin size faydası büyük olacak. İletişim kanallarınızı açık tutun.

  Özellikleri veya yetenekleri konusunda türlerinin en iyi örnekleri olduklarına inandırıldığınız kişilerin bahsedilen özelliklere sahip olmadığını fark edebilirsiniz.


  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Bugün kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Beraberlik konusunda sizi zorlayacak yaklaşımlar olabilir. Ancak kafanız isteklerinize dair çok net olacak. Kararlarınızı ertelemek yerine ikna becerinizi kullanacaksınız. Önem verdiğiniz alanlarda daha aktif olabilirsiniz. Bazı imaj değişiklikleri yapmayı düşünebilirsiniz.

  Size meydan okunduğunu hissettiğiniz veya rekabet içeren durumlarda açıkça tepki göstermek isteseniz de, gizli bir taktik veya savunma geliştirmek daha doğru olacaktır.


  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Bugün algınız çok açık olacak. Özellikle işe dair konularda anlam veremediğiniz aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen gizli rakiplerinizin çalışmaları sizi biraz uğraştıracak. Ancak durumu çabuk kavrayıp kendinizi üzmeyeceksiniz. Karşılaştığınız sorunların üstesinden gelebiliyor olmak size müthiş bir güven verecek.

  Önemli bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Planladığınız değişikliğin veya geçişin sizin açınızdan doğru adım olup olmadığını irdelemeden diğerlerine beyan etmemenizde fayda var.


  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Bugün hem çevreniz hem de programınız çok yoğun olabilir. Gerek iş gerekse arkadaş ortamlarınıza yetişebilmek için epey koşturabilirsiniz. Aklınızdaki plana uymakta zorlanabileceğiniz durumlar var. Ancak gayet akılcı ve kararlı davranarak engellerin üstesinden geleceksiniz. Yardımlaşma kuruluşlarında gönüllü görevler üstlenebilirsiniz.

  Sağlığınızı, işinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda doğru bulduğunuz şeyi yapmalı, ama bu konularda liderlik rolüne soyunmamaya gayret etmelisiniz.


  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Akılcı tavsiyelerinize ihtiyaç duyulabilir. İş hayatınızda ise bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle bürokratik işlemler için koşturmanız gerekebilir. Ancak bu engeller sizi durdurmayı başaramayacak. Üstlerinizle olan iletişiminizde akılcı ve soğukkanlı yaklaşımlar etkili olabilir.

  Organizasyonel işler veya genel anlamda işiniz ön planda bugün. İşleri aldığınız notlara göre sırasıyla ve tek tek halletmeniz gerekebilir.


  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Zihinsel açıklık gerektiren çalışmalarınızda hızlı ve sağlam ilerleyebilirsiniz. Ancak fiziksel açıdan koşturmanız ya da ortak hareket etmeniz gereken alanlarda bazı sorunlar çıkabilir. Tabi çabalarınız sayesinde sorunların üstesinden gelmeniz mümkün gözüküyor. Kişisel gelişiminize faydası dokunacak kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.

  Bütçenizi aşmamakta zorlanacağınız bir gün. Yüksek meblağlı alışverişler, harcamalar, tahsilatlar veya ödemeler söz konusu olabilir. Önemli olan her şeyi akla yatkınlık ve güvenilirlik çerçevesinde değerlendirebilmek.


  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Düne göre daha kontrollü ve gayretli olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Banka ve para konularında zorluklarla mücadele etmeniz gerekebilir. Telaşa kapılmayın. Hedeflerinize ulaşmak için duygusal tepkilerden kaçınmalısınız. Daha mücadeleci ve soğukkanlı davranırsanız sorunların üstesinden gelebileceksiniz.

  Aynı zamanda birkaç yerde olmanızı gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Her koşulu mantıkla karşılamak ve tadını çıkartmaya çalışmak gerekecek.


  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Mayıs 2014 Pazar

  Bugün zihnen oldukça güçlü bir üretim içinde olacaksınız. Ancak çevrenizdekiler bu hızınıza yetişemeyebilir. Düşünceleriniz ifade edişleri biraz abartılı olabilir. Daha anlayışlı ve sabırlı davranmanız gerekecek. Gün içinde rakipleriniz konusunda gelişmeler olabilir. Sizi bir parça zorlayabilirler. Duygusal tepkiler vermemeye çalışın.

  Bazı kişilerin, doğru veya güzel bulmadıklarını beyan ettikleri durumlara, kişilere veya ilişkilere kuşkuyla yaklaşmanızda ve durum analizi yapmanızda fayda var. Söylenenler veya yorumlar doğru olmayabilir ya da bazı ilişkilerinizde bazı şeyler yanlış olabilir.
   
11 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz. Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor. Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve güneşin tadını çıkarın. Sevdiğinizle tatil...
 2. 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burcu 11 mayıs ne burcu 11 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 11 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :surukle: Koç Burcu Günlük Yorumu Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin....
 3. 11 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 11 Mayıs Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Grup çalışmaları için uygun bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek keyifli anlar geçirmeniz mümkün. Düşünceleriniz yakın dostlarınla paylaşmak, onların da fikirlerini...
 4. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...
 5. 19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 19 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, 19 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. 19 mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu İşinizin eğlenceli taraflarını ve sağladığı kişisel avantajları görmeye çalışın. Herkes için verdiğiniz mücadelenin aslında...

Sayfayı Paylaş