Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  11 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bakalım 11 nisan 2011 pazartesi günü hangi burcu ne bekliyor?
  KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan
  Maddi konularda bu sıralar daha girişimci davranışlara yöneleceksiniz. İş hayatınızdaki çabalarınız ilgiyle izleniyor. Bu çabalarınız, kısmen çekemezlikle izleniyor olmasına karşın, kariyerinizi etkileyebilecek insanların da gözünden kaçmıyorsunuz. Size yönelik olumlu niyetler söz konusu. Aşk beraberliğinize yenilikler getirme isteğiniz, bugünlerde sizi hareketlendirebilir.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs
  Son zamanlarda işlerinizde hissedilir bir artma var. Üstesinden gelemeyeceğiniz korkusu içindesiniz. Bugün kafanız tamamen bununla meşgul. Önümüzdeki günlerde sizi de ilgilendiren bir para haberi alacaksınız. Aşk hayatınızdaki yalnızlık sizin için bir problem olsa da, iş yoğunluğunuz içinde ona ayıracak zamanı bulamıyorsunuz.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Bugün çok heyecanlı ve neşeli geçebilir. Son günlerdeki bu mutluluğun birçok sebebi var. Kendinize zaman ayırıp dinlenme ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu yüzden iş temponuzu arttıracaksınız. Sevgiliniz sizin bazı hırslarınız olduğunu düşünüyor. Ona bunun doğru olmadığını anlatma çabası içindesiniz. Ama mutlu beraberliğiniz uzun ömürlü görünüyor.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Telaşlı bir gününüzdesiniz. İşlerin bir kısmını erteleme niyetiniz pek gerçekçi görünmüyor. Bugüne kestiğiniz randevunuz, sandığınızdan daha verimli gelişmeler getirebilir. Sizin için çok önemi olan biri, ondan beklediğiniz sorumlulukları yerine getirerek sizi mutlu ediyor. Aşk yaşamınız durağan. Ama zaten şu günlerde fazla bir beklenti içinde de değilsiniz.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos
  Çok görmek istediğiniz kişileri koşullarınız nedeniyle göremiyorsunuz. Yakında bununla ilgili sevinçleriniz olacak. İş hayatınızda önünüze çıkan pürüzler bugünlerde bir bir temizleniyor. İkili ilişkinizde oluşan bazı doyumsuzluklar, arada bir kafanızı kurcalıyorsa da genel bir mutluluk içindesiniz. Uzun zamandır özlem çekiyorsunuz.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül
  İş ve para konularında dikkatli olmalısınız. Kendinizi toparlamanız ve sizi rahatlatan bilgilerin doğruluğundan yeniden emin olmanız gerekiyor. Sevindirici bir haberiniz var. İnatçı karakteriniz aile içinde ve diğer sosyal ilişkilerinizde bazen yalnızlık çekmenize neden olabiliyor. Aşk hayatınızdaki ufak tefek tartışmaları fazla ciddiye alıyorsunuz.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim
  Parasal konularda daha gerçekçi yönelimler size kazandırabilir. Sevgilinizle hep bir arada olmak sizi biraz düşündürüyor. Sürekli birlikteliğin ilişkiyi zedeleyebileceğine inanıyorsunuz. Bugünlerde aldığınız bir mal size sorun çıkartabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sizin beklentilerinize yeterince yanıt vermeyebilir.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım
  Bir konuyla ilgili moral yorgunluğu içindesiniz. Bu durumunuzun geçici olduğu yolunda haklı bir iyimserliğiniz var. İş yaşamınızda önünüz açık. Oldukça uzakları seçebiliyorsunuz. Yakın günler içinde gizlemeye çalışacağınız küçük bir sıkıntı, çevrenizde meraklara yol açacak. Aşk ilişkinizdeki yoğun aile görüşmeleri, sizde klasik bir beraberlik alışkanlığı korkusu yaratıyor.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık
  Size karşı tahmin ettiğiniz bir kırgınlık var. Bu kırgınlığı yaşayan kişi, sizin aşk ilişkilerinde sakıncalı biri olduğunuzu düşünüyor. Bu ilişkide kalıcı kırgınlıklar görünüyor. İş hayatınızda problemler yavaşça çözülme eğiliminde. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz sizi hiç dostsuz bırakmayacak boyutta. Bugün sizi çok şaşırtan para konulu bir gelişme olabilir.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak
  Bugün bir rastlantı, kendinize duyduğunuz güveni daha da pekiştirecek. Sevgilinize daha fazla zaman ayırmalı, onunla daha çok şeyi paylaşmalısınız. Bunu gerçekleştirdiğinizde, onda bilmediğiniz yeni hoşluklarla tanışacaksınız. Aile ilişkilerinizde bazı çözümsüz üzüntüleriniz var. Bu sıkıntıyı yalnız yaşamanız anlamsız.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat
  Birkaç gün önce almış olduğunuz bir karardan bugün pişmanlık duyacaksınız. Kendinizi yenileme niyetleriniz içinde cesareti gerektiren konular var. Hayata geniş sınırlar içinde, esnek bakmanız, bu sıralar sizi risk barındıran yönelimler içine sokabilir. Aşk hayatınız sıkıntılı. Ara sıra bu ilişkiyi bitirmeyi düşünüyor ama çözümsüz kalıyorsunuz.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart
  Çözümsüzlük diye kabul görmüş bir sürü problemi bu günler içinde yoluna koyacaksınız. Bugün işyerinizde, siz müdahale etmeden bazı sorunların ummadığınız şekilde çözülmüş olması, sizi mutlu şaşkınlıklara sokacak. İş yaşamınızda sağlam ilkeleriniz var ve bunları tartışılmaz kurallar gibi savunuyorsunuz. Aşk ilişkiniz düzgün rotası içinde.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Çok tşkler Pasi, sen de olmasan burç falımızdan haberimiz olmayacak. Bu arada benim burç yorumumum kesinlikle çok doğru çıktı.:)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürler :)
   
11 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  ikibin onbir burç yorumları ikibinonbir burçlar 11 Ocak burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, çevresel şansınıza güvenmeli...
 2. 11 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 11 Mayıs Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, Grup çalışmaları için uygun bir gün içindesiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek keyifli anlar geçirmeniz mümkün. Düşünceleriniz yakın dostlarınla paylaşmak, onların da fikirlerini...
 3. 11 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 haziran burçları, 11 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istemeniz yüzünden sinirli ve huzursuz oluyorsunuz. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmeli ve daha esnek olmaya çalışmalısınız Bugün...
 4. 11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size Kilo...
 5. 11 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 ağustos burç yorumları burçlar, 11 ağustos burçları, 11 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Ağustos Perşembe gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin...

Sayfayı Paylaş