gebe
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113

  11 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 11 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 11 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz...  [​IMG]  KOÇ burcu

  Bugün, daha önceden konuşulmuş işlerinizde istediğiniz şansı yakalayabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olarak haftaya giriş yapacaksınız. Özellikle eğlence veya aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarda abartıdan biraz uzak durun.

  BOĞA burcu

  Beklenmedik olaylarla haftaya başlayabilirsiniz. Geçmiş konulara pozitif yaklaşımınızla şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. Ailenizle vakit geçirme isteğiniz artacak.

  İKİZLER burcu

  Haftaya hızlı bir iletişim trafiğiyle başlayacaksınız. Hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak. Gruplarla verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Kendinize düşkünlüğünüz artacak.

  YENGEÇ burcu

  Dış ortamlarda önemli konuşmalar ve tamamlanmamış işleriniz gündeme gelebilir. Özellikle, detaylara dayalı para işlerinizde bazı konuları gözden kaçırmaya meyilli olacaksınız. Bu yüzden aşırı iyimserlikle hareket ederken dikkatli olun.

  ASLAN burcu

  Başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız mümkün. Mantığınız ve duygularınız eşit olacak, seyahat etmeyi arzulayacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda fikirlerinizi iyimserlik ve şansla ortaya koymayı başarabilirsiniz.

  BAŞAK burcu

  Genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işleri gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Hisleriniz bu aralar kuvvetli, ne istediğinizi biliyor olacaksınız. Başkalarını daha fazla düşünmekten vazgeçin ve biraz kendinize yoğunlaşın.

  TERAZİ burcu

  Ortaklaşa para konularınızda abartılı davranışlardan uzak durduğunuz müddetçe şans sizden yana olacak. Sosyal hayatınız renkli olabilir. Toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bileceksiniz. Hızlı etkilere açıksınız, enerjinizi toplayın.

  AKREP burcu

  İş alanlarınızda ve ortaklaşa işlerinizde önemli şanslara sahip olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanların bakış açılarına karşı esnek olabilirsiniz. Detay isteyen işleri gözden kaçırmamaya çalışın ve bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin.

  YAY burcu

  Hayattan aldığınız keyif katlanarak artacak. Bu durum işlerinize de olumlu yansıyacak. İşle ilgili konularda ayrıntıları gözden kaçırmamaya gayret edin. Ev ve aileyle ilgili olarak geçmişten gelen konuları konuşmak için uygun bir gün olacak.

  OĞLAK burcu

  Haftaya ortaklaşa para, vergi, banka ödemeleri gibi konularla başlayabilirsiniz. Aile arasındaki parasal konuları iyimserlikle ve anlayışla halledebilirsiniz. Risk veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa biraz daha dikkatli adımlar atmalısınız.

  KOVA burcu

  Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz yoğun olacak. İletişi medayalı işlerinizde rahat etkiler altındasınız. Buara maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Ev ve aile ileilgili konularda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

  BALIK burcu

  İletişime dayalı işlerinizde oldukça şanslı etkilere sahip olacaksınız. İşlerinizin karşılığını somut bir şekilde alacağınız bir süreç içindesiniz. Detayları gözden kaçırma etkisine dikkat etmeniz gerekebilir. Yinede gün içinde keyfiniz yerinde olacak.

  *Hande Kazanova

  Astroloji Uzmanı*

   
11 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu günününüzün dünü aratmaması dileğiyle 4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 4 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar...
 2. 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmenizi diliyor ve 18 Nisan Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 18 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün kişisel problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz açısından çok uyumlu bir...
 3. 25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu gününüzün istediğiniz gibi geçmesini diliyor ve 25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 25 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi...
 4. 11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 temmuz günlük burç yorumu Sevgili melekler, gününüzün istediğiniz gibi geçmesi dileğiyle 11 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 11 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Fikirleriniz veya iş hayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz Oysa bunun yerine uyanık ve...
 5. 10 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 nisan günlük buç yorumları, günlük burç yorumları, 10 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün olmasını diliyor, 10 Nisan 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 10 Nisan 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları...

Sayfayı Paylaş