Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir. Gerekeni yapmak için geç kalmış sayılmazsınız ve çabuk bir manevra ile durumu kurtarabilirsiniz. Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlıa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Ayrıca çevredeki bazı kimselerin sizi kolay lokma olarak kabul etmeleri de olasıdır. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Oldukça güçlü ve değişik konularda büyük başarılar kazanmaya uygun olduğunuz bir gündesiniz fakat karşı cins ilişkileriniz yüzünden kafanızın fazla karışık olması da mümkündür.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün sağlık olarak hassassınız. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. Mikrobik hastalıklara açıksınız. Bozuk yiyecek maddelerine dikkat edin. En sağlamı bugün ev dışında herhangi birşey yiyip içmemektir. Maddi konularla ilgili olması ihtimali yüksek olan bir başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz. Bu durumun çevrenin kıskançlığını çekmesi ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir. Bazı insanlar size karşı kışkırtılabilir. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaçırmaktan korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız.
  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  İş Düşündüğünüz bir iş veya aşk ilişkisi birdenbire bozulabilir. Bunda sizin suçunuzun olup olmaması önemli değil. Önemli olan olayın gerçekleşmesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, bu konunun zaten hayır getirmeyeceğiniz bilin yeter. Bunun yerine çok daha başka bir fırsat çıkacak ve durumu size unutturacaktır. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız. Bugün sevdiğiniz bir kimseyle birarada olmanız ve birlikte bazı şeyler yapmanız da olasıdır.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Eğer çalışan bir Yengeçseniz üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir Yengeçseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmaya ve eskiyi temizlemeye uygun durumdasınız. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açılabilir. Çok çabuk tepki vermeniz ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Bugün beklenilmeyeni beklemelisiniz. Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve durum kontrolü yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Sizi telaşlandıracak ve ilgilendiğiniz konulardaki motivasyonunuzu sarsacak haberler alabilirsiniz. Bunların kasıtlı olmaları olasıdır. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez. Fiziksel yorgunluklarınız ve zayıflığınız nedeniyle hastalıklara açık bir durumdasını. Sağlığınızı güçlendirecek sizi hastalıklara karşı güçlendirecek şeyler yapmalısınız. Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Ancak günün sonlarına doğru alacağınız acil ve önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak daha sonra fazla telaşlanmayı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Şanslı bir gündesiniz. Şans oyunlarında şansınızı denemek için güzel bir fırsat. Bunun yanında yaratıcı olmaya yeni birtakım düşünceler üretmeye uygun bir yapıdasınız. Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. Tabii şansınız her alanda güçlü değil. Maddi konularda pek şanslı olduğunuz söylenemez fakat bu konulardaki şanssızlığınız da aşırı harcama yaparak bütçenizi zorlama meylinde olmanız ve borç vererek parak kaybetmekle sınırlı. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün borç verdiğiniz takdirde ileride bu borcu alma ihtimaliniz biraz zayıf.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Sevdiğiniz yakılarınızın sizin için hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde paranızı boş yere anlamsız işe yaramayan şeylere harcayabilirsiniz. Sizin için en uygunu alış verişe çıkarken aklı başında bir dostunuzu yanınıza almanız ve onun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmenizdir çünkü bu konularda esaslı bir frene ihtiyacınız var. Evde oturup dışarı çıkmadığınız takdirde istenmeyen misafirleriniz olabilir. Bu nedenle bugün için yapmış olduğunuz tüm planlarınızı iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Şans gerektirecek konularda pek de iyi bir konumda değilsiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Bugün fazla tereddüt etmekten kaçınıp, gerektiği zaman, gerekeni yapmak için harekete geçmelisiniz. İşlerinizi başarıyla yürütecek şansa ve enerjiye sahipsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz. Yolculuk yapmanızın bugün sizin için pek olumlu sonuçları olmayabilir. Özellikle araba kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kazalara açıksınız. Bunun yanında birtakım ev eşyalarını kullanırken de başınıza ufak tefek kazalar gelebilir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık


  Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırmanız mümkündür. Bugün her konuda çabuk davranışlar içinde olmalısınız. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz fakat şartlar çabuk davranmanızı gerektiriyor. Sizinle ayni şeyleri isteyen başakaları da var. Siz bir Yay erkeğiyseniz şanslı bir gündesiniz. Yolunda gitmeyen her işinizi düzeltebilirsiniz. Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız. Eğer bir Yay kadınıysanız bugün Yay erkeklerinin tersine şanssızsınız ve mümkün olduğu kadar her konuda pasif kalmalısınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün alışılmadık şeylerden uzak durmalısınız. Önceden bilmediğiniz bir yerde yemek yemeniz bile kötü olabilir. Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız. Ayrıca aldatılmaya veyaa dolandırılmaya uygun bir dönemdesiniz. Buna da dikkat etmelisiniz. Anlayışsızlık meylindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Yeni imkanlardan istifade etmeye çekiniyorsunuz.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Siz bir Kova kadınıysanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. Ufak şeyler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız. Siz bir Kova erkeğiyseniz şef veya patron gibi üzerinizde bulunan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Aslında siz haklı olabilirsiniz fakat derdinizi anlatmanız bugün için zordur. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bünye olarak güçlüsünüz fakat psikolojik yorgunluklarınız olabilir ve kendinizi hasta hissedebilirsiniz. Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz. Olumlu gözle baktığınız takdirde bugün halledemeyeceğiniz sorun yok.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  İki farklı konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Bugün duygusal ilişkilerinizi ön planda düşünmelisiniz. Sevdiğiniz birisinden biraz uzak kalıyorsunuz. Aslında böyle bir niyetiniz olmasa bile farkında olmadan, ilgisizleşiyor hissi veriyorsunuz ve bu durum karşınızdaki insanı üzüyor. Yakınlarınızla biraz daha candan ilgilenmelisiniz. Bu şekilde devam ederse gerçek uzaklaşmalar kaçınılmaz olur.
   
  Son düzenleme: 12 Temmuz 2012
11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 2. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 3. 4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu dönemde zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir...
 4. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...
 5. 21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar...

  21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün üzerinizde olan etkiler sizi karşı cinse...

Sayfayı Paylaş