Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  11 temmuz günlük burç yorumları, 11 temmuz 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın msiafirlerimiz için sağlıklı ve huzurlu bir gün olmasını diliyor ve 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Balık,
  İşe dair görev ve sorumluluklarınız açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Devletle veya bürokratik süreçleri önemli olan işlerde hareketlilik gözüküyor. İşinizde başarılı olmak istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz. Sakın rehavete kapılmayın ve randevularınızı ertelemeyin. Öte yandan anneye dair konularda da gelişmeler var.

  Kendinize güvenme zamanı. Çok sayıda alternatifiniz var. Maddi durumunuzu gözden geçirebilir, karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Az verip çok kazanılacak yatırımların zamanı. Yaratıcı girişimler veya iş birlikleri iyi bir geleceğin ve iyi kazancın işareti olabilir.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Kova,
  Bugün geleceğinize dönük uzun vadeli bazı girişimleriniz olabilir. Önemli organizasyonlara katılabilir, hatta buralarda bir konuşma bile yapabilirsiniz. İşinize dair uğraşlarınızda da bir yoğunluk gözüküyor. Özellikle işten gelen paralarla ilgili epey koşturacaksınız. Endişelenmeyin. Yorgunluğunuza değecek sonuçlar alabilirsiniz.

  Gezegenler sizi yaratıcılık gerektiren iş ve projeler, ticari konular ve de aşk hayatınız açısından destekliyor. Doğru kullanmalısınız. Harika fikirleriniz olabilir, ama herkesin sizinle aynı şekilde düşünmesini beklemeyin. Harcamalarınıza çeki düzen vermeniz, yatırım planları veya bütçe yapmanız gerekiyor

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Oğlak,
  Bugün işlerinizin yoğunluğu hızlı ve seri olmanızı gerektirebilir. Öte yandan gizli rakipleriniz dikkatiniz dağıtmaya çalışabilir. Bu noktada önemli olan işlerin üstesinden gelebilmek, bu yüzden size zaman kaybettirmelerine izin vermeyin. Akşam saatleri kişisel gelişiminiz için uygun enerjiler olacak. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

  Değişiklik yaparken doğru kanallarla ilgilenmemeniz uyumsuzluk sorunları yaratabilir. Seyahatler esnasında veya etkili kişilerle ilişkilerde iletişimle ilgili problemler yaşanabilir. Şikayet ve eleştiriler söz konusu olabilir. Ancak, hedeflerinize ulaşma şansınız yüksek.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Yay,
  Enerji dolu ve pozitif bir gününüzdesiniz. O kadar hareketlisiniz ki sizi yakalamak mümkün olmayabilir. Bu yoğun enerjiyi fiziksel aktivitelere ya da yeni başlangıçlara yönlendirmeniz daha iyi olabilir. İsteklerinizi düşüncede bırakmayın. Bunları hayata geçirmeniz bugün çok kolay olacak. Ani kararlarla imajınızı değiştirebilirsiniz.

  Dinlemeli, ama baskılara aldırmamalısınız. Bazı kişiler ilişkinizde uzlaşmak için sizden vermekten hoşlanmayacağınız ödünler bekleyebilirler. Maddi açıdan maceraya atılmamanızda fayda var. Zamanınızı paylaşın, ama paranız konusunda daha dikkatli olun.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Akrep,
  Para ve maddi kaynaklar konusunda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel gelirlerinizi arttıracak bazı fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için düşünceden eyleme geçmeniz gerekiyor. Ufak detayların arasında kaybolmayın. Büyük resme bakın. Akşama doğru dikkatinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz.

  Meslektaşlarınızla yaşayabileceğiniz problemleri doğru yönetmeniz gerekiyor. Olaylar netleşince hedeflediğiniz işlerin yapılabilmesi kolaylaşacaktır. Duygusal jestlerin doğru algılanacağı bir gün.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Terazi,
  Hareket ve hız kelimelerine hakkını vermeniz gerekebilir. Özellikle ticari konularda pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları değerlendirebilmek için hızlı hareket etmek durumunda kalacaksınız. İş için sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. Kısa mesafe sayılabilecek yerlerde görüşmeler yapabilir bazı anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

  Yapabileceğinizden fazlası için söz vermeniz sinirlerinizi yıpratabilir. Hedeflerinize ulaşabilmek için gerekli olan şeyleri seçmeli ve sadece onlara odaklanmalısınız. Yenilikçi olmanız ve yenilikleri takip etmeniz rekabet ortamlarından başarıyla çıkmanıza yardım edebilir. Romantizm ön planda.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Başak,
  Eve dair konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Taşınma veya uzun süreli bir misafir gibi evdeki günlük yaşantınızı değiştirecek gelişmeler olabilir. Gerekli hazırlıkları yapmak için zamanınız kısıtlı olabilir. Hızlı bir temponun içinde olacaksınız. Akşam saatleri sizin için daha dinlendirici geçebilir. İhtiyacınız olan sakinliği nihayet bulabilirsiniz.

  Sizi yapmaktan hoşlanmadığınız şeyler yapmaya zorlayan kişiler olabilir. Politik olun, ama neler sunabileceğinizi ve karşılığında neler beklediğinizi açıkça dile getirin. Size ters gelen olaylara katılımda bulunmak zorunda değilsiniz.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Aslan,
  Bugün ışıklar sizin üstünüzde olacak. Zevklerinize ve eğlenceye para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Moda, alışveriş ve kuaför gibi sadece size özel uğraşlara odaklanabilirsiniz. Eğlenceli bulduğunuz davetlere hayır demeyeceksiniz. İşle ilgili konularda riskli yatırımlara gözü kapalı dalma eğilimindesiniz. Dikkatli olun.

  Mevcut kaynaklarınızın ve yeteneklerinizin farkına vardığınızda belli bir fırsat kendini gösterecek! Duygusal manipülasyonlarla sizi engellemeye çalışan kişiler olabilir. Niyet ve eğilimlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Yanlışa yer bırakmamanız durumunda zafer çok yakında sizin olacaktır. Harekete geçmeli ve olayların olurunu sağlamalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Yengeç,
  Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. İş temponuz son derece yoğun gözüküyor. Zamana bağlı işlerinizi yetiştirmek için oldukça hızlı hareket etmeniz gerekecek. Bu yüzden kişisel randevularınızı ertelemeniz gerekebilir. Günün sonunda kendinizi epey yorgun hissedebilirsiniz. Gün içinde vitamin takviyesi yapmayı ihmal etmeyin.

  Önce hayal edin, ardından gerek ilişkilerinizde gerekse projelerinizde gelişmeleri görebilirsiniz. Herkesi memnun etmek çok kolay olmayabilir. Sizin için en önemli olan işlere odaklanmalısınız. Başkalarının müdahale etmesini istemiyorsanız planlarınızı kendinize saklamalısınız.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili İkizler,
  Bugün denge ve anlaşma içeren tüm işlerinizde hareketlilik olabilir. Ortak konular, başkalarının düşüncelerinden etkilenebileceğiniz koşullar içerisindesiniz. Rakiplerinize karşı kazanmak istiyorsanız hareketsiz kalmamanız gerekiyor. İşlerinizi bizzat takip ederseniz sonuçlar lehinize olabilir.

  Yeteneklerinizin dikkat çekebilmesi veya takdir edilmesi için yapmanız gereken işlere odaklanmalısınız. Bugünlerde yaptığınız işler özel yaşamınızda veya iş hayatınızda gelecekte başarabileceklerinizin belirleyici adımları olabilir. Dolayısıyla en iyisini yapmalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Boğa,
  Bugün hızlı düşünmeli ve hızlı hareket etmelisiniz. Çünkü gün içinde adeta zamana karşı bir yarış içinde olacaksınız. Para konularında ani gelişmeler meydana gelebilir. Bu durumlardan faydalanmak sizin hızınıza bağlı olacak. Yatırımlarınızla ilgili daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Uzmanlara danışmayı ihmal etmeyin.

  Kendinize ve iş halletme yeteneğinize güvenebileceğiniz günler. Seçtiğiniz iş, plan ve projelere yaratıcı yaklaşmanız ve kontrolü ele almanız durumunda daha fazla şey hallolabilir. Sezgilerinize güvenmeniz önemli bir ilişkinizle ilgili doğru kararı vermenize yardım edebilir.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Koç,
  Hareketli ve enerjiksiniz. İletişim, reklam ve medya gibi alanlarla ilgili çalışmalar oldukça dikkat çekebilir. İş temponuz hızlı olmanızı gerektirebilir. Yurtdışı konularında bazı gelişmeler var. Buralardaki işlerinize dikkat edin. İlginç fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yalnız hemen hayallere kapılmadan önce fırsatları somutlaştırmaya çalışın.

  Askıda kalmış konu, iş veya ilişkileri çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Bazı işleri yapış şeklinizde değişiklik yapmanız ikili ilişkilerinize veya iş hayatınıza ivme kazandırabilir. Çok fazla görev ve sorumluluk yüklenmeden direkt bilgi edinme veya bilgi toplama yoluna gitmenizde fayda var.


   
11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size Kilo...
 2. 11 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 11 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyor, 11 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyruz... 11 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
 3. 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 4 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı ve uğurlu bir gün olmasını diliyor, 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma Sevgili Balık, İlişkilerinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar...
 4. 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 18 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz aydınlık bir gün geçirmenizi diliyor ve 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 18 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...
 5. 25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir cuma günü diliyor ve 25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 25 Temmuz 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da...

Sayfayı Paylaş