11 zede büşra

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
11 zede büşra
onbir oyunu nasıl oynanır anılarımız oynarken düştüm onbir oynarken arkadaşlarla eğlenmek oynamak
Meleklerim onbir oyununu duymuşsunuzdur sanıyorum.Duymadıysanız anlatayım.11 oyununa katılacak herkes bir çember oluşturarak dizilir.Oyundan herhangi biri yanındakine el vererek saymaya başlar.1 2 3 4.. diye gider ve 11 kime gelirse o ebe olur.Herkes ona vurarak kaçışır ve ebe onları yakalamaya çalışır.

ip_atlayan_kiz.JPG-19b.jpg

Bu oyun bizim ilkokulda vazgeçilmez oyunumuzdu.Kaç posta oynardık günde bilemiyorum,siz deyin 5 ben diyeyim 15.Ne yazık ki o talihsiz günümde tabiki bende 11 oyununa girdim.Ebe belli oldu hepimiz kaçışıyoruz.Okulda düz bi alan vardı orada kızlar hep ip oynarlardı.Tabi 2 cins kız saydam ip kullanmışlaaaa.Anaaaam dediğinizi duydum bile ama benim anam saydam ip demeye fırsatım bile olmadı çünkü etrafıma bakmadan direk karşıya bakarak son hız koşuyorum tazı kimin hahaha Tazı kimin dedim ama öyle koştururken TAAAKKK!! bir takıldım ipe benim önlüğün eteği kafamda hahaha herkesler bana gülüyor hahaha yaşım daha 9 10,altımdada küçük yeşil puanlı bir şort giymişim,fora her yer tabiki hahaha Utana üzüle büzüle kalktım yerimden ama baya bir komik olmuştu.Paylaşayım dedim sizlerle de öpüldünüzz melişlerim :kiss: :6:

Geri