115 ADET ÜRÜN TOPLU OLARAK SATILIKTIR. (GİYİM, AKSESUAR, EŞYA)

Tuğçe Kaya

Yeni Üye
Üye
115 ADET ÜRÜN TOPLU OLARAK SATILIKTIR. (GİYİM, AKSESUAR, EŞYA)
Merhaba. Nakit ihtiyacından ötürü elimizde bulunan az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ürünler tercihen toplu olarak satılacaktır. Nakit olarak destek vermek isteyen bir bayan ya da bayanlar satın alınabilir. Ürünler, İstanbul'dadır. Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

lzqEdJ.jpg

q2dEWR.jpg

b4VyGb.jpg

AYD3kL.jpg

66amXv.jpg

ozXEkb.jpg

LolQOo.jpg

gLrX95.jpg

b4VyLb.jpg

4Rj0GG.jpg

ozXEO9.jpg

lzqEOr.jpg

Vy9Erv.jpg

rd5EO3.jpg

78aA6N.jpg

AYD31v.jpg

OdvEo4.jpg

zEjn07.jpg

yn6V0k.jpg

R6rQn7.jpg

gLrX6O.jpg

q2dEvd.jpg

QgLQ2y.jpg

NbnkDa.jpg

5RaYyz.jpg

78aABL.jpg

gLrXP0.jpg

XYMdb5.jpg

R6rQGY.jpg

NbnkGg.jpg

gLrWdN.jpg

LolQGV.jpg

78aAQl.jpg

gLrXbN.jpg

AYD3Xq.jpg

9paGW8.jpg

q2dEQq.jpg

b4VyZj.jpg

02RyWL.jpg

G1m3W3.jpg

ozXEqR.jpg

nGQE9B.jpg

LolQ8V.jpg

78aAWl.jpg

rd5EpV.jpg

LolQ5J.jpg

rd5EoB.jpg

PE1QZv.jpg

gLrXJL.jpg

Vy9MZj.jpg

Ilk öncelikle hepimizin zor zamanları oluyor. Uzulmemeni umuyorum. İnşallah en kisa surede feraha refaha erersiniz. Ve müzik setinin fiyat i nedir? Almayı düşünüyorum.

Merhaba. Teşekkür ederim. Bazı masraflar için nakit para gerekiyor. Yoksa bir borç, iflas, dara düşme durumu değil. Size konu hakkında mesaj atıyorum. Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

İnan ki eşyaların hele o ayakkabıların çantaların kolyelerine bittim ama kapalı olduğum için kolye takamıyorum rahat olmuyor diğer ürünlerinde çok güzel
ahh eşim netten alışveriş yapmama izin verse alırımda asla vermez benimde kendime ait kredi kartım falanda yok
inşallah satabilirsin hayırlı alışverişler bunun adı bit pazarı olsun :)

İnan ki eşyaların hele o ayakkabıların çantaların kolyelerine bittim ama kapalı olduğum için kolye takamıyorum rahat olmuyor diğer ürünlerinde çok güzel
ahh eşim netten alışveriş yapmama izin verse alırımda asla vermez benimde kendime ait kredi kartım falanda yok
inşallah satabilirsin hayırlı alışverişler bunun adı bit pazarı olsun :)

Merhaba, iyi sözleriniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Ayşe hanım. Eğer fotoğrafları eşinize gösterebilirseniz memnun olurum. Toptan satmak istiyorum, her ürünün ayrı bir fiyatlandırması vardı, o tutar üzerinden indirimli bir meblağa bırakacağım. Eşiniz de ürünleri beğenirse ve maddi durumu yeterliyse lütfen bana bir ulaşsın. Ürünler elden de teslim edilebilir. Detaylar için size mesaj atamadım.

Geri