Etiketler:
 1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan

  Aşk ilişkinizde endişe ve korkularınız aklınıza geldiğinde, kendinizi sevdiğinize karşı iyi ifade edemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı bir sahiplenme duygusu hissedebilir ve ona karşı kıskançlık gösterilerinde de bulunabilirsiniz. Bu duyguların geçici olduğunu biliniz ve fazla endişelenmeyiniz. Kendinize ilişkinizin boyutu ve anlamı konusunda güveniniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs


  Maddi alanda dikkatsiz davranabilir, disiplin ve kontrolden uzaklaşarak, bazı gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Ailenizle ilgili gereksinimler de dengelerin bozulmasında rol oynayabilir.

  Birlikte olduğunuz insana hissetiğiniz kıskançlığı yansıtmamaya çalışıyorsunuz ama, o her şeyin farkında. Belki biraz daha kontrollü olmalısınız.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran


  Bugün yaratıcılığınız ve fiziksel enerjiniz tetikleniyor. Buna bağlı olarak sevdiğinize güzel sürprizler hazırlayabilir ya da aşk hayatınızda bazı hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Fiziksel enerjinizi yansıtacak olan giyiminize bugün daha fazla dikkat etmelisiniz, çünkü girdiğiniz topluluklarda yaratıcı davranışlarınızla ve dış görünüşünüzle dikkat çekeceksiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz


  Aşk yaşantınızda kendinizi gösterememe gibi duygulara kapılsanız da, akşam saatlerinde bu duygunuz kaybolacaktır.
  Sevdiğiniz kişiye gerekli önemi ve değeri gösteriniz ki ondan da size geri yansısın. İlişkinizi yönetme potansiyelinizi gösterirken, karşınızdaki kişiyi kıracak davranışlardan sakınmalısınız.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos


  Bu Pazar, aşk ilişkinizle ilgili bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunları, sizin mücadele gücünüzü deneyimleyeceğiniz fırsatlar olarak görmeye çalışınız ve her ne hissediyorsanız, duygularınızı öfkesiz bir şekilde dile getiriniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül


  Bugün aşk anlayışınızda derinleşeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Sevdiğinizle ilgili yaşayacağınız olayları büyütebilir ve onu suçlayabilirsiniz. Ama aynı zamanda irade gücünüzü de sınayacaksınız.
  Sevdiğinizle yaşayacağınız güzel anları kaçırabilirsiniz. Yuvanızla ilgili sorunlarda kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim


  Bugün aşk yaşantınızda şansınız çok açık olacak. Haftanın bu tatil gününde çoşkunuz ve heyecanınız çok olumlu yankılar yapacak. Kendinizi etrafa ya da beğendiğiniz kişiye çok sevdireceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili bir takım endişe ve kuruntularınızı bir tarafa bırakabilirseniz çok pozitif, sevgi ve aşk dolu bir gün yaşayabilirsiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım


  Bugün aşk anlayışınızda çok derin duygulara sahip olabilir ve bunları göstermekte zorlanabilirsiniz. Aşk yaşantınızda daha çok ayrıntılara önem vereceğiniz bir gündesiniz ama sevdiğiniz kişiden beklentileriniz doğrultusunda davranış beklemenin de haksızlık olacağını göz ardı etmemelisiniz.
  Partnerinizi olduğu gibi kabul ederseniz içinizde çok başka güzel duygular da uyanabilir.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık


  Bugün içsel baskılarınız, kendinizi sevdiğinize karşı iyi yansıtmanızı engelleyebilir. Çünkü partnerinizle yaşayacağınız her olayı büyütme potansiyeliniz çok fazla görünüyor. Fiziksel enerjinizi olay çıkartmak yerine, sevdiğinizle beraber eğlenmeye harcayabilir, bu enerjiyi iyi yönde kullanabilirsiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak


  Bugün aşk konularında hayalleriniz çok fazla olacak. Bir takım güzel fanteziler de kurabilirsiniz ama çok derinleştiğinizde endişe ve kuruntular da aklınıza gelebilir. O yüzden moralinizi yüksek tutmaya çalışınız ve sevdiğinize her ne düşünüyorsanız söylemeye çalışınız.
  Bugün duygularınızı iyi ifade etme potansiyelinizi, partnerinize karşı kullanabilirsiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat


  Bugün sevdiğinizle ilgili sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz ve bunlar neticesinde enerjinizi kontrol etmeniz güçleşebilir. Kendinizi baskı altında hissettiğinizde yaratıcılık potansiyeliniz de ortaya çıkabilir. Kişilerden ve olaylardan nasıl etkileneceğinize bağlı olarak sevdiğinize karşı nasıl tavır koyacağınız belli olacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda olaylar yaşadığınızı unutmamalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart


  Bugün aşk açısından şanslı bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı iyi yansıtıyorsunuz, o yüzden de ilişkilerde şansınız açılıyor. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken fazlaca eleyip, dokumayınız ve gününüzü değerlendiriniz. Heyecanınız ve coşkunuz çok dikkat çekiyor.

  Bugün çok duygusal bi gün çoğu burç açısından heralde< Konu Resmi..>
  (başakta dahil< Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  )   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: 12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...
  teşekkürler canım
   
12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü 12 Ekim Pazartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor meleklerim...Günlük burcunu okumadan güne başlamayanlara özel 12 Ekim Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla:tik: KOÇ Sevgili Koçlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Bu oluşum, kimliğinizi dış dünyada gösterme gücünüz, yaşamınızla ilgili kontrol duygunuz, yeni...
 2. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...
 3. 12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç Burcunda Bugün...
 4. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...
 5. 13 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 ekim pazar günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirimiz, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle 13 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 13 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha...

Sayfayı Paylaş