Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  12 ekim burcu
  Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor...

  12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik:


  < Konu Resmi..>


  Sevgili Koç,

  Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer fertlerletartışmalara girebilirsiniz. Çocukça davranışlarda bulunmaz veyaengellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz.

  Sevgili Boğa,
  Çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi de etkileyecektir. Hatta olayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. yakınlarınız ile ilgili olacak busorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşca büyükbirisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız. Yine bu dönemde gizli düşüncelerve fikir sabitliği sizi epey zorlayacak. Özellikle de tartışma gerektirenkonu bir şekilde yakın çevrenizde görülebilir.


  Sevgili İkizler,
  Mantık ve aklınızı kullanmanız gereken yerde duygularınıza kulak vererekatacağınız bir adım hiç de doğru olmayacaktır. Bunları kontrol edebilmeniz,bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır.Bütün bunlar sadece üç dört gün için geçerli olacak, unutmayın herşeykendinizi iyi kontrol etmenize bağlı.


  Sevgili Yengeç,
  Eğer iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli vedaha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Harcamalarınız oldukça artacaktır,maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş oabilirsiniz. Bu borçlarınödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız. Hoş olmayan dönemlar sizeşanssız olduğunuzu düşündürebilir. Ama bu gelişmelerden oldukça fazlatecrübe edineceğinizi ve umduğunuzun altında bir zararla kurtulacağınızısöylemeliyim.


  Sevgili Aslan,
  Geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Hisleriniz veduygularınız şuursuzca yükselebilir. Çok yoruluyorsunuz. Düşündüklerinizi veyapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.yanlız kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca gecikmenize deneden olacaktır. bu sebeple kararsızlığınızı çok çabuk yenmeyeçalışmalısınız.


  Sevgili Başak,
  Kalbi boş Başaklar'a aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağınızımüjdelemeliyiz. yanlız sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadıkolmadığınız görülüyor. Küçük ve heyecanlı kaçamaklar yapabilirsiniz.Arzularınızın artışı sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir. Busebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda yarar var.


  Sevgili Terazi
  Aile içinde ise bu dönem birlikte yapmanız gereken bazı işler olacaktır. Geziler ve seyahatler gündeme gelecektir hatta gitmek istediğidiğiniz yerkonusunda bir karar vermemenize rağmen ısrarlı tartışmalaragirebiliyorsunuz. Sosyal yönünüzün bu dönemde ağır basması ile değişikortamlarda bulunmak ve değişik sanatsal faaliyetlere katılmakisteyeceksiniz.


  Sevgili Akrep,
  Yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu moral ve ruhsal teşvikile işlerinizi oldukça çabuk halledebiliyor ve isteklerinizin ne olmasıgerektiğine uygun karar verebiliyorsunuz. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenindikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfediyorsunuz. Kendinizi budenli aşırı yormamanızı öğütlemeliyim.


  Sevgili Yay
  Ay burcunuzda ve olumlu. Günün sizin için en şanslı yanı iş ve parakonuları, kazançlı bir dönem olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmalarıyapabilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün enerji ve aktiviteniz iş vepara konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez veelinizden geleni yaparsanız önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özelliklesizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birliklerikurabilirsiniz.


  Sevgili Oğlak,
  Sosyal ilişkiler ve etkinler için son derece başarılısınız. Bazı sosyalfaaliyetleri organize edebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsinizfakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalık ortamlarda bazıkonuşmalar yapmanız ve oldukça beğenilmeniz de olasıdır. Bu dönem şansınızyüksek. Şansa bağlı konulardan kazançlar elde edebilirsiniz.


  Sevgili Kova,
  Neptün retrosu sürüyor. Bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içinegirip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır. Özellikle siz bir kadınsanızeşinizin beklenmedik yolculukları ya da alkole, eğlence ve benzeri şeylereaşırı düşkünlüğü canınızı sıkabilir. Gene siz bir kadınsanız bu dönemeşinizin başka bir kadınla duygusal yakınlık içine girme hevesleri olabilir.Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bununsebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacıduymanız olasıdır. Bu ihtiyaçtan dolayı birlikte olduğunuz kimselere karşıolumsuz tutumlar içine girebilir ve farkında olmadan çevrenizdekilerikendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Özellikle duygusal olarak baştançıkartılabilirsiniz. Karşılaşacağınız kimseler içinde ard niyetli birisiolduğu takdirde, sezgileriniz onun ne olduğunu anlasa bile içgüdülerinizsizi ona itebilir.
   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emeğine sağlık gülüm
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler :)
   
12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü 12 Ekim Pazartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor meleklerim...Günlük burcunu okumadan güne başlamayanlara özel 12 Ekim Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla:tik: KOÇ Sevgili Koçlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Bu oluşum, kimliğinizi dış dünyada gösterme gücünüz, yaşamınızla ilgili kontrol duygunuz, yeni...
 2. 12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 12 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve...
 3. 12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Bugün Astrolojik oluşumlar size bir çok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük...
 4. 12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ağustos hangi burç Bakalım kızlar 12 Ağustos Perşembe günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir....
 5. 12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç Burcunda Bugün...

Sayfayı Paylaş