Etiketler:
  1. PaSikA

    PaSikA Yeni Üye Üye

    Kayıt:
    28 Kasım 2007
    Mesajlar:
    19.755
    Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    İstanbul

    12 Ekim Günlük Burç Yorumları

    Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

    Haftanın ilk günü 12 Ekim Pazartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor meleklerim...Günlük burcunu okumadan güne başlamayanlara özel 12 Ekim Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla:tik:
    KOÇ
    Sevgili Koçlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Bu oluşum, kimliğinizi dış dünyada gösterme gücünüz, yaşamınızla ilgili kontrol duygunuz, yeni karar ve girişimleriniz, cesaret duygunuz ve çevrenizle olan her türlü irtibatınızla birebir alakalıdır. Bu olgular üzerinde son zamanlarda yaşanan gelişmelerin, verilen kararların ve gelinen son noktanın şöyle bir gözden geçirilmesi tabi ki gayet faydalıdır. Sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınıza düzgün bir çizgi çekmektir.

    Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, kimseyle diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarfetmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Bu sessizliğinizin başlıca nedeni, mesleki konularda şu anki şartlarınızı muhafaza etmek olabileceği gibi, toplum içindeki konumunuzu riske atmamak veya huzurunuzu bozmamak içindir. Ayrıca ilerisi adına düşündüğünüzde böyle davranmak gayet akıllıcadır.    BOĞA

    Sevgili Boğalar, bugün Yengeç ve Terazi burçları arasında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Sizin arzunuz, öncelikle kendinizi aşmak ve daha güçlü bir şekilde hayata katılmak olduğu için, gün boyu yüreğinizin içinde sizi rahatsız eden gerek ilişki gerek iş veya gerekse parasal konularda düşünmemeye, sessiz kalarak geri planda ayarlamalarda bulunmaya, kimi zaman da en yakınlarınızla bile irtibatınızı kesmenize yol açabilir.

    Bunun en önemli sebebi yeniden hayatınızı şekillendirmek, yeni kararlar alarak girişimde bulunmak ve eskiyi geride bırakarak yeni bir pencereden hayata bakabilmektir. Bunları yapabilmeniz için de, yalnızlığınız ve sakinliğiniz son derece önemlidir. Tabi ki şartlarınız gereği yaşadığınız düzenin dışına çıkmak kolay değildir. Bunun için birçok şeyin ayarlanması için şansa oldukça ihtiyacınız vardır. İşte bütün bu durumlar sizi bugün stres altına alabilir. Oysaki yapmanız gereken inancınızı korumak ve hayattan ümidinizi asla kesmemektir.    İKİZLER
    Sevgili İkizler bugün, Terazi-Yengeç burçları arasında meydana gelecek sondördün, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak girişimlerde bulunmak, organize faaliyetlerin içinde yer almak, toplumsal açıdan güçlü bir imaja sahip olmak ve geleceğinizi garanti altına alabilmek için, aşırı duygusallıktan uzak durmanız ve ılımlı paylaşımlarda bulunmanız lazımdır. Desteklenmek ve çevrenizdeki insanlar tarafından sık boğaz edilmeden kararlarınızı uygulamak ancak başkalarıyla işbirliği içinde olmanız, ortak düşünmeniz ve paylaşımcı davranmanız halinde mümkündür.

    Ayrıca bazı hedefleriniz için paraya da ihtiyacınız vardır. Bunun sağlanması, doğal olarak bunu size verebilecek kişilerle iyi geçinmeniz gerekliliğinin işaretidir. Kimilere göre çıkarcılık anlamına gelse de, bugün mantıklı gayet akıllı davranmak en iyi çaredir. Bütün bunlar sizi gün içinde gerilim altına alabilir. Böyle durumlarda lütfen kendinize yüklenmeyiniz. Ortam şartlarına göre hareket etmeye devam ediniz.    YENGEÇ

    Sevgili Yengeçler güne yöneticiniz Ay gezegeni ile Terazi burcunda ilerleyen Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum, sosyal statünüz başta olmak üzere, toplum içindeki itibarınız, ailenizle olan ilişkiniz, yaşamınızın bundan sonrası adına düşündüğünüz yeniliklerin uygulanması için başkalarıyla iyi geçinmek zorunluluğunuz anlamına gelir ki son derece önemlidir.

    Sizin için şu aralar en önemli konu geleceğiniz olduğundan, otoritelerle olan ilişkinize dikkat etmeniz, bulunduğunuz alanda iyi bir noktaya gelmek için insanlarla iyi geçinmeniz, uzlaşı içinde hareket etmeniz lazımdır. Bütün bunları düşünerek, haklı olduğunuz mevzularda bile alttan almaya çalışacağınız bugün biraz keyifsiz olabilirsiniz. Fakat yarınlarınız için bütün bunlar son derece önemlidir. Çünkü uzlaşmazlık veya başkaldırı duraklamanız demektir. Tabi ki bu sizin için hiç iyi olmaz. Belki bu özverili haliniz içsel çatışmalara neden olabilir. Fakat sabırlı olmak en akıllıca yoldur.
    ASLAN
    Sevgili Aslanlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün, yüksek eğitiminiz, yabancı ülkelerle olan her türlü bağlantınız, uzak yolculuklarınız, mesleki ihtisas konularınız, ticari faaliyetleriniz, yabancılarla olan her türlü ilişkiniz, macera ve deneyimleriniz kısaca kimliğinizi dış dünyada ifade edebilmenizle ilgili konularda, verdiğiniz kararların, bugüne dek meydana gelen olayların kısaca gelinen son noktanın dış dünyada ifade bulacağı gündür. Siz özgür olmak, kendi yaşamınızı kendiniz kurgulamak, rutin bir hayat yerine gönlünüzce şekillendireceğiniz ve içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz düzenin içinde yer almak istiyorsunuz.

    Bu isteklerinizin gerçekleşmesi için, gün boyu etrafınızda bulunan kişilerle olumlu bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışabilir, kurallara riayet edebilir, toplumsal düzenin içinde yapmanız gerekenleri düzgün bir şekilde yerine getirebilir, baskılar karşısında çatışmaya girmeden halim selim bir görüntü çizebilirsiniz. Bunun nedeni stresten uzak durmak, beraber çalıştığınız insanlarla iyi geçinerek huzur bulmak ve gündelik tüm uğraşılarınızda huzur ve güvenlik içinde hareket etmektir. Bu sahte bir uyum duygusu olsa da, bugün gereklidir.
    BAŞAK
    Sevgili Başaklar bugün, Yengeç-Terazi burçları arasında oluşan sondördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşum, duygusal ve ruhsal yönden kendinizi güvende hissetmek, dışarıdan destek bulabilmek için, başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğinin işaretidir. Öyle ki, etrafınızdaki insanlar canınızı sıksa, hatta karmaşık olaylar içinde kalsanız dahi, hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermez, huzur içinde yaşamak için susmayı tercih edebilir, düşündüğünüz bir çok şeyden fedakarlıkta bulunmaya çalışabilirsiniz. İçinde yaşadığınız hayat şartları, maddi sıkıntılarınız şu aralar öylesine canınızı sıkmaktadır ki, karşınızda kişi ister partneriniz isterse desteğini aldığınız kişi olsun, size yanlış bir şey söylediğinde durup düşünür, geleceğinizi göz önüne alarak, ya sabır diyebilirsiniz.

    Çünkü ortama uymak zorunluluğunuz vardır ve ağzınızdan çıkacak bir yanlış cümle herşeyi mahvedebilir. Oysaki bazı durumlara katlanmanız oldukça zordur. Sizin amacınız bir an önce yaratıcı bir şekilde çıkış noktaları bulmak ve kendi ayaklarınızın üstünde durmaktır. Bu gerçekleşene kadar şu anki mevcut durumun devam etmesi lazımdır. Bütün bunlar dışarıdan her ne kadar zorlayıcı gibi görünse de, bugün bu şekilde davranmak gayet akıllıcadır. Buna isyan etmeniz, herşeyden vazgeçmeniz veya pes etmeniz diye bir şey söz konusu değildir.
    TERAZİ
    Sevgili Teraziler, Pazar gününe, burcunuz üzerinde oluşacak sondördün etkisi altında girmektesiniz. Bu oluşum, ciddi ilişkiniz, iş ortaklığınız, evliliğinizle alakalı konularda son zamanlarda meydana gelen olayları ve mevcut durumunuzu net olarak görebilmeniz açısından son derece önemlidir. Huzurunuz ve yarınlarınızın garanti altına alınması için başkalarının onayına ihtiyacınız vardır. Bu durumda sizden bekleneni yapmaya çalışabilir, kendinizden ziyade başkalarının fikirlerini önemseyebilirsiniz.

    Çünkü amacınız yarınlarınızı garanti altına almaktır. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, bugün bu konuyu ailenize açarak onaylamalarını bekleyebilirsiniz. Hatta ters bir durum olmasın diye, çok daha ılımlı hareket edebilirsiniz. Bu zorunluluklar, tabi ki sizler açısından kimi zaman oldukça zordur. Fakat yapılması gereken çevrenizdeki kişilerle veya bizzat partnerinizle aranızı düzgün tutmaktır. Böyle bir düşünce altında, problemler varsa üstü sıvazlanır, herşey ılımlı bir şekilde çözülmeye çalışabilir. Şu an için en mantıklısı
    AKREP
    Sevgili Akrepler önümüzdeki birkaç gün boyunca etkili olacak, Güneş ve Ay gezegenleri arasında meydana gelen son dördün, başta iş hayatınız olmak üzere, çalışma ve hizmet etme, başkalarına faydalı olma, sağlık, kişisel gelişim, iş yerinizdeki kişilerle olan ilişkiniz gibi konularda önem arzetmektedir. isteklerinizin dış dünyaya sunulması ve onaylanması adına şu günlerde ılımlı düşünmek şarttır. Sizin isteğiniz, verimli bir şekilde çalışmanız ve başarılı bir şekilde işlerinizi sürdürebilmeniz için otorite konumunda bulunan patron, usta veya gerekli kişilerin sizi takdir etmesidir. Tabi ki bir Akrep için kendi değerleri ve düşünceleri daima önemlidir.

    Bu nedenle belli bir plan yapar ve maddi, manevi açıdan sağlam olduğuna karar verdiği şeyleri uygulamak ister. Fakat bazen tek başına hareket etmemizin mümkün olmadığı durumlarla karşılaşırız. Yani birilerine hesap vermemiz,bir şeyleri beğendirmek zorundayızdır.Kimileriniz için bu enerjinin anlamı kurs veya belli bir eğitimden geçmeniz, bazılarınız için sağlık sorunlarınız için tedavi görmeniz, bir çoğunuz için bir yuva kurmanız, hayatınızı düze sokmanızdır. İşte bütün bunların başarıyla gerçekleşmesi için bugünlerde sıkı çalışmanız, umudunuzu kaybetmeden ilerlemeniz ve çevrenizle iyi geçinmenizdir.

    YAY
    Sevgili Yaylar güne, Terazi-Yengeç burçları arasında oluşacak sondördün etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum, aşk hayatınız başta olmak üzere, çocuklarınız, yaratıcı faaliyetleriniz, deneyimleriniz, kısaca kimliğinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade etmenizle ilgili konularda aldığınız kararların, yaptığınız düzenlemelerin ve o günden bu yana yaşanan gelişmelerin sonuçlarını görebilmeniz açısından etkilidir. Sizin isteğiniz hayatın keyifli yanlarının tadına varmak ve her doğan günü pozitif bir şekilde karşılamaktır.

    Bu istek sizi önümüzdeki birkaç gün boyunca, partnerinizle dengeli bir şekilde paylaşımda bulunmaya, çocuklarınızla alakalı mevzularda ise daha arkadaşça davranmaya, her türlü faaliyette öncelikle sevdiklerinizi düşünmeye, isteklerinizi elde edebilmek için ayarlamalarda bulunmaya sevkedebilir. Bütün bunların nedeni elinizdekileri korumak, sahip olduğunuz değerlerinizi büyütmek ve geliştirmek, maddi manevi her konuda güvenliğinizi sağlamaktır. Verdiğiniz bunca çabaya karşı tek isteğiniz, dış dünyadaki insanların sizi takdir etmesi ve onaylamasıdır. İşte bütün bunlar gün içinde belli bir gerilim içinde kalmanıza neden olabilir.

    OĞLAK

    Sevgili Oğlaklar bugün Terazi ve Yengeç burçları arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında Pazar gününe adım atmaktasınız. Bu oluşum, eviniz güvenliğiniz, ailenizle olan ilişkiniz, duygusal yaşamınızla alakalı gereksinimleriniz, bir yuva kurma ihtiyacınız ve geleceğinizi garantilemek konularında şu anda içinde bulunduğunuz durumu net olarak tespit edebilmeniz adına önemlidir. Sizin ihtiyacınız öncelikle eviniz sınırları mutlu olmak, aile ortamınızda düzgün ve seviyeli bir şekilde paylaşımlarda bulunmak, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamanızı sürdürmektir. Bunu sağlamak adına gün boyu aile bireylerinizle yakından ilgilenebilir, sorunlarında yanlarında olmaya çalışarak aranızdaki bütün problemleri ortadan kaldırmak üzere hareket edebilirsiniz.

    Amacınız paylaşımda bulunarak huzur ve güvenliğinizi sağlamaktır. Bütün bunların karşılığında ise takdir edilmeyi, bugüne dek verdiğiniz mücadelelerin, yaşadıklarınızın farkında olarak onların da aynı şekilde davranmalarını umut edebilirsiniz. İşte bu durum gün boyu sizi gerilim altında tutabilir. Yani beklentilerinize uygun davranışlarla karşılaşmadığınız takdirde doğal olarak sıkılabilirsiniz.

    KOVA
    Sevgili Kovalar bugün Yengeç-Terazi burçları arasında meydana gelecek sondördün, başta eğitim hayatınız olmak üzere, gündelik uğraşılarınız, kısa yolculuklar, bilgilenme, yakın çevrenizle olan ilişkiniz, kardeşlerinizle olan durumunuz, iş yapma beceriniz, düşüncelerinizi paylaşım gücünüz gibi geniş bir alanda etkilidir. Bütün bu konularda geldiğiniz son noktayı tespit etmek, bundan sonrası adına oldukça işinize yarayabilir. Sizin arzunuz yakın çevrenizde bulunan insanlar başta olmak üzere herkesle güçlü bir şekilde iletişimde bulunmak, yaşamınızla alakalı her konuda bilgi ve deneyim alanınızı geliştirmek, sözel açıdan kuvvetli bir şekilde kendinizi ifade ederek asıl yapmak istediklerinize odaklanmak kısaca düşüncelerinizi hayata geçirmektir.

    Bu istek, gün boyu başkalarıyla fikir alışverişinizde esnek ve uyumlu bir tarz içinde iletişimde bulunmanızı ve farklı düşünseniz bile etrafınızdaki insanlarla anlaşabilmek için ılımlı davranmanıza, çatışma çıkmasın diye susmanıza, asıl fikirleriniz yerine başkalarının hoşuna gidecek tarzda konuşmanıza neden olabilir. Böyle davranmanızın en önemli sebebi ise içsel yönden kendi mahremiyetinizi korumak ve kendi dünyanızda huzur ve sakinliğe ulaşmaktır. Bu durum ise belli bir gerilime neden olabilir.    BALIK
    Sevgili Balıklar bugün meydana gelecek son dördün enerjisi, parasal kazanımlarınız, yeteneklerinizin hayata geçirilmesi, özgüven duygunuz, paranızı harcama ve biriktirme alışkanlıklarınız, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerleriniz gibi konularda, içinde bulunduğunuz durumu, girişimlerinizi ve gelinen son noktayı net olarak görebilmeniz açısından önemlidir. Sizin arzunuz güvende olmak, yarınlarınızı garanti altına alacak şekilde hayatınızı planlamak, arzuladığınız güzelliklere kavuşabilmek için düzgün bir gelire sahip olmak ve yeteneklerinizi uygulama fırsatı bularak hakettiğiniz şartlarda yaşamaktır.

    Bu istek gün boyu, maddi konularda daha dikkatli hareket etmenize, çevrenizle olan irtibatınızda ılımlı bir şekilde davranmanıza, ilişkilerinize özen göstererek mükemmellik ölçünüzü belli standartlar içinde tutmanıza, kendinizden daha ziyade başkaları adına hareket etmenize neden olabilir. Amacınız ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kimseyle çatışmadan, karşı karşıya gelmeden güvenliğinizi korumak ve yarınlarınızı garanti altına almaktır. Tabi ki böyle bir durum kimi yerde taviz vermek anlamına geleceği için gerilim yaşamanız mümkündür.

     
  2. tavuk_kavurma

    tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

    Kayıt:
    21 Eylül 2008
    Mesajlar:
    929
    Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    İstanbul
    paramm yok şak şak şak pulum yokk şak şak şak :D:D:D teşekkürler pasipasipasi :D
     
  3. aSqimSin

    aSqimSin Yeni Üye Üye

    Kayıt:
    11 Haziran 2007
    Mesajlar:
    3.030
    Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Şehir:
    İstanßuL
    Başak burcuyum ben. Şuanki olduğum durumu ne güzel anlatmış. Yaklaşık 1 haftadır bu durumdayım ama bugün etkisini daha çok hissediyordum.. Teşekkürler canım.
     
12 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...

    12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...

    Koç 21 Mart - 19 Nisan Aşk ilişkinizde endişe ve korkularınız aklınıza geldiğinde, kendinizi sevdiğinize karşı iyi ifade edemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı bir sahiplenme duygusu hissedebilir ve ona karşı kıskançlık gösterilerinde de bulunabilirsiniz. Bu duyguların geçici olduğunu biliniz ve fazla endişelenmeyiniz. Kendinize ilişkinizin boyutu ve anlamı konusunda güveniniz....
  2. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

    12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

    12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...
  3. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

    12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

    burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...
  4. 12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

    12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

    burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç Burcunda Bugün...
  5. 12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

    12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

    12 ekim günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 12 ekim cumartesi günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 12 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için erkeklerle olan ilişkilerinizde...

Sayfayı Paylaş