gebe
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.301
  Beğenilen Mesajlar:
  754
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı hızlandırabilir.Maddi açıdan da oldukça kazançlı bir dönem geçirebilirsiniz. Yeni atılımlardan elde edeceğiniz gelir, bazı zorunlu harcamalarınızı da gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Size oldukça yakın bir dostunuz ile birlikte yeni bazı atılımlarda bulunabilirsiniz. Mantık herşey demek değildir.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Yeteri kadar gayret gösterirseniz yıkılan her şeyi onarabilirsiniz.Önümüzdeki bir kaç gün sizin için aktivite, yolculuk ve haber alma dönemi de olabilir. Eğer tatil imkanı bulabilirseniz tam gerek duyduğunuz dinlenmeyi sağlayabilirsiniz. Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin. [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller.Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz. Yeni kişilerden yana olan şansınız devam edecektir. Önemli kimseleri tanıyabilirsiniz.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Hala bazı engellemelere ve yanlış kararlar vermeye açıksınız.Haydi artık uyanın ve farkedin. Mantık ve aklınızı kullanmanız gereken yerde duygularınıza kulak vererek atacağınız bir adım hiç de doğru olmayacaktır. Bunları kontrol edebilmeniz, bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Maddi konularda alışılmışın dışında davranışlar içinde olacaksınız.Memnuniyetsizlik gösteriyorsunuz. Dengesiz bir kişilik sergilemeyin. Vazife ve özel ilgi duyulan şey arasında ayrılık yaşamanız olasılığı yüksektir. Anlaşmazlık ve ruhsal ihtilaflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Sevmek ve sevilmek hissiniz yoğun. Çekiciliğiniz ve bunun farkında olmanız sevilme ve heveslerinizi dürtecektir.Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz. Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Yanlış kararlar almaya uygun bir günde olduğunuzuda bilmelisiniz.Şu andaki astrolojik açı keder ile ilgilidir ve kader olabilecek olayları gösterir. Her konuda düşünerek karar verin. Ama abartmayın çünkü fazla düşünmek bazen şansı zorlamak anlamına gelebilir. Biraz düşünün ve öyle karar verin. Gereken çabayı göstermelisiniz. Sıkıldığınız ya da başarısız olduğunuz konularda yapabileceğiniz en etkin şey geri çekilip, başka yollardan gitmeyi denemektir.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Davranışlarınız ve iddialarınız yüzünden ihtilaflara düşebilirsiniz.Rahatlık ve sessizlikten hoşlanıyorsunuz ve de sebat etmenizi gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sınıfındandır. Moralinizi bozmayın.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırabilirsiniz.Dalgınsınız ve fazlaca içe kapanıklık gösteriyorsunuz. Biraz daha rahat olmaya çalışın, umut size uzak olmamalı, hiçbirşey son değildir, sürprizler yaşamın ta kendisidir. Yeni şeylerden ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Hayattan zevk alacağınız bir gün.Organizasyon yapma hevesleriniz var eğer iyi kararlar alırsanız iş bitiricisiniz. Saygınlık göreceksiniz. Bazı gelişmelerin aksiliğine rağmen çevrenizle iyi irtibat kurma istemindesiniz ve çevreye karşı olumlu yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Sevgi ve evlilik için iyi bir ortam.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat
  Kendinizi yanlız hissediyorsunuz ve bu kısa dönemde her türlü konuda şansınızı fazla zorlamayın.Aşırı bencillik gösterebilirsiniz ve patavatsız çıkışlarınız olabilir, duygularınızla ani tepkileri karıştırmayın. Bir kova için uygun bir davranış değil. Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir. Moralinizde ani çıkışlar ve düşüşler görülecek.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart
  Aşırı harcama yapmak dürtülerinizi kontrol altında tutmalısınız.Gerekli tasarrufa girmezseniz önümüzdeki günlerde bir hayli zorlanacaksınız. Çabuk kararlar almayın, özellikle maddi konularda daha düşünceli olmalısınız. Rahatsız edici misafirler gelebilir. Öte yandan haberleşmede aksaklıklar gözlenebilir ve rahatsızlık duyabilirsiniz.

   
  Son düzenleme: 13 Haziran 2012
12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 2. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 3. 18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve...
 4. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
 5. 12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:)

  12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Ortaklarınız, işbirliği halinde olduğunuz kişiler ya da...

Sayfayı Paylaş