12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları
günlük burç yorumları, 12 haziran günlük burç yorumu, 12 haziran 2014 burç yorumlarıSevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor, 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


burç-2.jpg

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizle olan ilişkileriniz yoğunlaşabilir ve alım satım ile ilgili konular gündeme gelebilir. Günlük hayatınızda yapabileceğiniz ufak değişiklerle son derece verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Ailenizle ilgili bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Son birkaç günün gergin ortamından kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi konusunda bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Sevdiğinize bir sürpriz yapabilirsiniz.

İş Yaşamı : Huzursuz bir ruh yapısına sahip oluşunuz iş yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Yakınlarınızdan da bu konuda büyük bir destek görüyorsunuz. İletişim ile ilgili konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz.

Para Durumu : Boğa dan aldığınız olumlu etkiler, size ideallerinizde gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Risk almaktan çekinmeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Dikkat : Bugün özellikle öğleden sonra büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Esnek olmaya gayret etmeniz sorunların büyümesini engelleyecektir.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor. Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor.

Aşk Yaşamı : Değişiyorsunuz, ama kendinizdeki değişiklikleri yadsıyarak yapıcı olamayacaksınız. Duyguları tekrar, tekrar dile getirmeniz ve bağlılığınızı kanıtlama çabalarına girişmeniz yararlı olabilir.

İş Yaşamı : Birkaç gün içinde yeni açılımlar söz konusu. Yerinde ve yetkin etütler, ihtiyacınız olan cesareti kazandırabilir. Yeni açılımlara tereddütlü adımlarla ulaşamayacaksınız.

Para Durumu : Geleceğinize yatırdığınızı düşündüğünüz yüksek miktardaki para, bugünkü koşullar içinde başka kanallara gerekebilir, acele etmeyin. Yüklü harcamaları dondurma yoluna gidebilirsiniz.

Dikkat : Bir konuyla ilgili müdahalede göstereceğiniz gecikme, çok önemsediğiniz ilişkilerinizde güvensizliklere yol açabilir.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden yorulabilirsiniz.
Komşu ve kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir. Önemli ticari gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz, akrabalarınız ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Kendinize dönük olmanız diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir.

Aşk Yaşamı : Sosyal yaşantınızda hareketlenme gözleyebileceğiniz aktif bir gün.
Desteklenmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmak isteyebilirsiniz.

İş Yaşamı : Bugün hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zihinsel yönden uyanık olabileceğiniz bugün, aktivitenizden rutin işlerinizi düzenlemede faydalanabileceğiniz görülüyor.

Para Durumu : Sevdikleriniz ve güvenliğiniz için masraf yapma isteğiniz bu devrede artabileceği gibi alım ve satımla ilgili konular gündeme gelebilir. Geçmişten kalan bazı maddi sorunlar, tekrar gündeme gelerek huzursuzluğa neden olması mümkün.

Dikkat : Yakın çevrenizdeki değişikliklerden ötürü kararsızlık çekebileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara özellikle dikkat etmelisiniz. Unutkanlıklar zarar verici olabilir.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içi ilişkilerinizde olayların gelişimi tam istediğiniz gibi olacak. Bugün bir süredir düşündüğünüz ve gerçekleşmesi zor görünen bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacaksınız. Pek çok konuda düşüncelerinizin berraklaştığını göreceksiniz. Arzu ettiklerinizle değil, elde ettiklerinizle yaşarsanız mutlu olacağınızı nihayet öğrendiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilir onlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Sevdiğinizle kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Akşama doğru geçici karamsar duygular yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile düzeyli bir beraberliği sürdürmeye devam edeceksiniz. Ondan alacağınız hoş bir hediye sizi çok mutlu edecek.

İş Yaşamı : İş hayatınızda her zamanki dürüst, çalışkan tutumunuzla göz doldurmaya devam edeceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız sizi çok taktir edecekler. İş yerinizdeki bu olumlu davranışlarınız amirleriniz tarafından fark edeiliyor. Kısa zaman sonra bir terfi yaşayabilirsiniz.

Para Durumu : Maddi sorunlarınız, bu sorunlarla ilgili olumsuz gelişmeler sizi hiç etkilemeyecek. Kabaran banka kartı borçlarınıza aldırmayacaksınız. Ancak maddi konularda sizin en büyük desteğiniz olan aileniz olaylara sizin kadar hoş görülü bakmayacağı için yaptıklarınızın karşılığında onlara hesap vermek zorunda kalacaksınız.

Dikkat : Çok fazla çalışıyor yoruluyorsunuz. Çalışma temponuzu yüksek tutarak sağlığınızı etkilememeye dikkat edin. Maddi konularda biraz daha hassas olmalısınız.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve çeşitli küçük sorunlar yaşamaya eğilimli olacaksınız. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan sabah saatleri bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi duygusal açıdan olumlu etkiler altında hissedeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar alacaksanız öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.
İş yaşamı
İş Yaşamı : İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça yoğun saatler geçireceksiniz ve gücünüzü doğru bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili beklentilerinizi yeniden değerlendirmeyi başaracaksınız ve kararlarınızda istikrarlı davranacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz ve işlerinizle ilgili bir rahatlama olacaktır. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konularda sabah saatleri yetenklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ancak alacağınız yeni kararlarda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Dikkat : Eğer yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun için öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve çeşitli gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirmekte zorlanabilirsiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız büyük olmasa da bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Acele kararlar vermekten ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmanız gereken bir günde olacaksınız.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ve sevdiğiniz insanla bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal yaşamınıza ilişkin konularda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.
İş yaşamı
İş Yaşamı : İş yaşamınızda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ancak bu enerjinizi doğru olarak kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda gereksiz bazı gerginlikler oluşabilir yada karşılıklı olarak küçük meseleleri büyütebilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak yinede enerjinizin büyük bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacaksınız. Yapacağınız anlaşmalarda son derece dikkatli davranmalısınız ve acele karar vermekten kaçınmalısınız.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konularda gereksiz bazı harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeniz sizin için kolay olmayacaktır. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz ancak bu sizin için kolay olmayacaktır.
Dikkat : Çeşitli gerginlikler yaşamaya uygun bir gündesiniz ve çevrenizdeki insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Girişimlerinizde sabırsız olmamalısınız.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sizin biraz daha cesarete ihtiyacınız var. Bir atılımın eşiğindesiniz ve bunun için destek bekliyorsunuz. Destek bulamadığınızı düşünüp ertelemeyi tercih ediyorsunuz. Oysa desteğe ihtiyacınız yok sizin. Tek başınıza başarabilirsiniz. Akşam doğru bu konuyla ilgili bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme sizin cesaretinizi arttırabilir.

Aşk Yaşamı : Bir arkadaşınızın sevgilinizle ilişkisinden hiç hoşlanmıyorsunuz. İkisinin gereksiz bir yakınlık içinde olduğunu düşünüp canınızı sıkıyorsunuz. Onu kıskanıyorsunuz denilebilir. Ortada sandığınız gibi bir durum yok.

İş Yaşamı : Çalıştınız ve başardınız. İşinize olan bağlılığınız ve kişisel yetenekleriniz iş yaşamında önünüzü açıyor. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Daha çoğunu başarmamanız için bir neden yok.

Para Durumu : Parasal konularda şanslı bir döneme girmek üzeresiniz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olursanız tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz.

Dikkat : Aşk yaşamınızdaki problemi çözmek için çaba harcamalısınız. Konuşarak ne kadar yersiz kuruntu yaptığınızı anlamak sizi mutlu edecek

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.

Aşk Yaşamı : Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.

İş Yaşamı : Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir.
Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir.

Para Durumu : Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.

Dikkat : Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir.

Aşk Yaşamı : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda.

İş Yaşamı : Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.

Para Durumu : Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.

Dikkat : Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.
Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünler içinde çok yakın ilişkiler kurmak isteyebileceğiniz sevimli bir çiftle tanışabilirsiniz. Bu tanışma, yeni tanışmalara karşı takındığınız tutucu tavırdan sizi kurtarabilir. Şu günler akraba çevrenizden alacağınız bazı duyumlara kolayca inanmamanız gerekiyor. Bazı haberlerin size abartılarak gelmesinin nedeni, bu ilişkilerin bir kısmında belirgin bir taraf oluşunuzda yatıyor.

Aşk Yaşamı : Beraberliğinizi daha sakin biri olarak sürdürebilmeniz halinde, sevgilinizin değerini daha ili anlayacaksınız. Yalnızca kendinizi değil, partnerinizi ve sizinle ilişkili insanları da etkiliyorsunuz.

İş Yaşamı : Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir. Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz.

Para Durumu : Ek para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, kaçınılmaz olarak işyerinizle ilişkinizi riske sokabiliyor. Ek işlerinize ayırdığınız zamanı ve emeği iş ortamınızda gizleme güçlüğü çekiyorsunuz.

Dikkat : Tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor. Bu günlerde dikkatinizi toplamaya değil, dikkatinizi dağıtmaya yönelmelisiniz.

12 Haziran 2014 Perşembe

12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.

Aşk Yaşamı : Çaresizlikleri sorun gibi görmeye başlamamalısınız. Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu olmaya aday gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir.

İş Yaşamı : Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.

Para Durumu : Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.

Dikkat : Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor. Çoğu zaman bunun yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor.
 
Üst