Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  haziran 12 hangi burç 12 haziran ne burcu hangi burç yorumları burçtur Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Bu sabah uyandığınızda hala gece gördüğünüz rüyanın etkisinde olabilirsiniz. Bu rüyanın aslında her hangi bir özel yanı yok ama gizeme olan merakınız buna değişik manalar yükleme eğilimini yaratıyor.
  Sevgilinizin işiyle, çalışma yaşamıyla ilgilenmeniz onun için gerçekten önemli. İş yaşamındaki kararları için sizin desteğinize ve fikirlerinize ihtiyacı var.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Günün erken saatlerinde tüm işlerinizi bitirmeye gayret etmeniz daha iyi olur. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde hiç neden yokken keyfinizin kaçması, kendinizi halsiz hissetmeniz, performans düşüklüğüne yol açabilir.

  Sevdiğiniz insanla tüm hayallerinizi en ince detayına kadar paylaşmalısınız. Onun da size anlatacağı muhteşem fikirleri var.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kariyerinizle alakalı kararlarınızı uygulamaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle konuşarak, onları ikna edebilir ve ileriye yönelik adımlar için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.
  İş toplantısında ya da bir davette yeni tanışacağınız birisinden beklenmedik şekilde etkilenebilirsiniz. Ama evli olduğunu öğrenmek canınızı sıkacaktır.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Günlük yaşamın dar kapısını aralayarak, farklı bir boyuta geçebilirsiniz. İmajinasyon gücünüzün zenginliği ve entellektüel kapasiteniz buna izin verecektir.
  Olumlu duygularınızın etkisi sevgilinize karşı davranışlarınızda da belirleyiciliğe sahip. Sizin ruh halinizdeki değişimlere ne kadar hassas olduğunu bilmiyor musunuz?

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Çok uzun zamandır merakınızı çeken, üzerinde odaklandığınız gizemli bir konuyla alakalı aradığınız verilere ulaşma şansını yakalayabilirsiniz. Şimdilik bunu kimseyle paylaşmamalı, daha detaylı bilgi edininceye kadar beklemelisiniz.
  Libidonuz doruklarda. Kendi performansınıza, kendi istekliliğinize siz bile hayretler içinde kalacaksınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Sabahtan çok keyifli başlayan gün, akşama doğru maddi konuların gündeminizi almasıyla biraz sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Sizden başka insanları da ilgilendiren maddi kararlarda bugün inisiyatif kullanmamaya gayret etmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanla ilgili söylenen tuhaf şeylere inanmamalısınız. Merak ettiklerinizi neden ona sormuyorsunuz?

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Hayatınızda keyifsiz ya da sorunlu olduğunuz alanlarla ilgili artık harekete geçmelisiniz. Bugün bu konularla alakalı olarak düşünmeli, kararlar almalı ve en kısa zamanda da hayata geçirmelisiniz.
  Sevdiğiniz kişinin size güvenememesini normal karşılamıyorsunuz ama, aslında hiç de haksız değil. Gözünüz ikide birde dışarı kaymıyor mu sanki?

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Yaratıcılığınızı kullanarak, üretkenliğinize değişik bir boyut getirebilirsiniz. Bugün katıldığınız eğlence ortamında enerjiniz ve sıcakkanlılığınızla dikkatleri üzerinize toplayacağınıza emin olabilirsiniz.
  Geçici ilişkilere duyduğunuz ihtiyaç ve merak kalbinizin kırılmasına neden olabilir. Kendinizi çok kaptırmamalısınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Ailenize karşı biraz daha duyarlı ve düşünceli davranmanız önemli ve gerekli. Bugün yapılacak konuşmalarda ılımlı ve pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın hiç karşılık beklemeden sizi seven ve koruyan insanlardır onlar.
  Beraber olduğunuz insanın mesleki yaşantısındaki sorunları ve hedefleriyle de ilgilenmelisiniz. Sizin desteğinize, onayınıza ve fikirlerinize hem ihtiyacı var hem de çok değer veriyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Çok yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların durmadan size bir şeyler sormaları, cevap bulabildikçe daha çok sormaları sizi bunaltabilir. Gün ortasında birazcık ara verin ve dinlenin.
  Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Zihinsel doluluğunuz sevdiğiniz insana olan konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Çok yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların durmadan size bir şeyler sormaları, cevap bulabildikçe daha çok sormaları sizi bunaltabilir. Gün ortasında birazcık ara verin ve dinlenin.
  Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Zihinsel doluluğunuz sevdiğiniz insana olan konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Yeni bir döneme girerken, maddi alanda vereceğiniz kararlar sayesinde amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Önemli olan bunları gereğince hayatınızda uygulamak için sabırlı ve disiplinli olabilmeniz.
  Beraberliğinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek elinizde. Biraz daha yumuşak olur ve daha az hükmetmeyi tercih ederseniz, sevdiğiniz insanın sizinle alakalı hiç bir tereddütü kalmayacak.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Sabahtan biraz keyifsiz ve değişken ruh haliyle başladığınız güne, akşam saatlerinde daha iyi hissederek devam edebileceksiniz. Yaşamınızdaki pozitif unsurlara bakmak ve onlardan tat almak size iyi gelecek.
  Sezgilerinize fazlaca güveniyorsunuz. Özellikle ilişkilerinizde tamamıyla kendinizi sezgilere bıraktığınız için yanlış yapma olasılığınız çok daha fazla.   
12 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Haziran Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize...
 2. 12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Bugün Astrolojik oluşumlar size bir çok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük...
 3. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...
 4. 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün süreyle...
 5. 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 12 haziran günlük burç yorumu, 12 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor, 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 12 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 12 Haziran 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük...

Sayfayı Paylaş