gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi:
  KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan
  Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız bir işbirliği önerecek. Hayatınızda yapmayı tasarladığınız yeniliklerin bir kısmı, bazı gelişmelerle gündeminizden çıkabilir. Ama, umutsuzluk yaşamanız gerekmiyor.


  BOĞA BURCU 21 Nisan – 20 Mayıs
  Bazı ilişkilerinizi dengelemekte güçlük çekiyorsunuz. Herkesin mesafeli olduğu birinin, özellikle size yakınlaşma çabaları canınızı sıkıyor. Daha tavırlı olabilirsiniz. Bu sıralar sevgilinize biraz daha zaman ve enerji ayırmanızda yarar var. Takıntılı insanlarla birtakım alışverişler içine girmeyi sevmiyorsunuz. Bu nedenle bugün size yapılan bir teklifi geri çevireceksiniz.


  İKİZLER BURCU 21 Mayıs – 21 Haziran

  İş yaşamınızdaki tüm aksamalar, ikili bir ilişkinizdeki kilitlenmeden kaynaklanıyor. Bu ilişkide alacağınız kökten tavır, çatışmanız yüzünden allak bullak olmuş bütün ilişkilerinizi de düzene sokacak Aşk yaşamınız ilginç bir dönemden geçiyor. Kıskançlıklarınız çok anlaşılır nedenlere dayalı. Tutkuya doğru giden duygularınız, bu nedenlerin başında geliyor.

  YENGEÇ BURCU 22 Haziran – 22 Temmuz
  Yakın çevrenizdeki birine karşı gelişen olumsuz duygularınız, sonunda onunla ilgili hiçbir şey hissetmeyeceğiniz şekilde nasırlaşabilir. Bugün iş konularında ikna edilmeye çok açıksınız. İsteksiz ve güvensiz olduğunuz konularda tartışma davetlerini kabul etmemelisiniz. Artık zamanı geldiğine inandığınız bir iş görüşmesini bugün yapmayı düşünüyorsunuz. Aşk konularında zamansızlık, moralsizlik, seçicilik türü söylemleriniz pek inandırıcı değil.


  ASLAN BURCU 23 Temmuz – 23 Ağustos
  İş hayatınızda yeni açılımlar var. Bunlardan bu kez yararlanmakta kararlı görünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yapacağınız hoş yolculuklar var. Bu yolculuklarda yeni düşünceler, yeni kararlar sizi bekliyor. İçinizde saklı tutmaya çalıştığınız bazı sıkıntılar, etkisini oldukça azaltmış görünmenize karşın, birçok davranışınızda sizi yönlendiriyor.


  BAŞAK BURCU 24 Ağustos – 23 Eylül
  Bugünlerde ev ve işiniz arasındaki dengeleri iyi kurmanız gerekiyor. Partnerinizin yalnızlık duygusunu yok etmelisiniz. Bu akşamki planınızı işlerinizin uzaması nedeniyle iptal etmezseniz, ilk adımı , atmış olacaksınız. Yaptığınız bir araştırmanın sonuçlarını beklemeden harekete geçiyorsunuz. Ama şansınız yardım edecek ve işin sonunda umduğunuz sonuçları alacaksınız.


  TERAZİ BURCU 24 Eylül – 23 Ekim
  İşinizdeki gerginliklerinizin sizi zaman içinde depresif biri haline getireceğini düşünen dostlarınız kaygılı. Onların uyarılarını dikkate almalısınız. Para konularında endişeli bir gününüzdesiniz. Hesapta olmayan harcamalar görünüyor. Aşk beraberliğinizdeki dağınıklığı yoluna koyma çabalarınız bir işe yaramayabilir. Tarafların aynı niyetleri taşımadığı bir ilişki içindesiniz.


  AKREP BURCU 24 Ekim – 22 Kasım
  Akşama yakın saatlerde beklemediğiniz bir ziyaretçiniz var. Ona karşı duyduğunuz suçlulukla, sevinip sevinmeme arasında bocalayacaksınız. Sizi ilgilendirmediğini düşündüğünüz konulara bugünlerde gösterdiğiniz duyarsızlık, belli nedenlere dayanıyor. Kendi başınıza yaşadığınız küskünlüklerin sizi teslim alıp yönlendirmesine izin vermemelisiniz.


  YAY BURCU 23 Kasım – 22 Aralık
  İş ilişkilerinizdeki bir çözümsüzlük, iş yaşamınızı tatsızlaştırıyor. Kendinizi orada yeterince anlatamıyorsunuz. Ama, yakın geleceğinizde sevinçler var. Bu akşam partnerinizle birlikte hoşlanacağınız bir davet alacaksınız. Yeni ortak dostluklar, ilişkinize olumlu katkılar verebilir. Kendinizi henüz hazırlıklı bulmadığınız görüşme, bugünlerde gerçekleşecek.


  OĞLAK BURCU 23 Aralık – 20 Ocak
  Yakında, çok özlem duyduğunuz insanlarla sıcak görüşmeleriniz var. Bu görüşmelerde yeni düşünceler içine gireceksiniz. Değişmek, kendinizi yenilemek istediğiniz konularda yakalamaya çalıştığınız fırsatlar, ilginç önerilerle gelecek. Maddi konularda çekingen olduğunuz ilişkilerde, önemli kazanımlarınız olabilir. Bir parça daha atak ve güvenli davranmanız gerekiyor.


  KOVA BURCU 21 Ocak – 19 Şubat
  Aile içindeki bir soruna bugünlerde kafa yormanız gerekecek. Kafanızda şekillendirdiğiniz ilişkiler içinde değilsiniz. Bu sorunlarla az ilgili oluşunuz, umduğunuz değil, bulduğunuz ilişkileri yaşamanıza neden oluyor. Değişken tavırlar içine girdiğiniz bir konuda, artık bazı netliklere yönelmeniz gerekiyor. Bu, olumlu imajınızı korumanızı sağlayacak.


  BALIK BURCU 20 Şubat – 20 Mart
  İş hayatınız alışılmış güçlükler ve sorunlarla devam ediyor. Son yaptığınız görüşmeden beklediğiniz yanıt da gecikebilir. Aşk yaşamınızdaki etkileyici hoşluklar, sizi yabancısı olduğuna inandığınız davranışlara yöneltecek. Son zamanlarda sosyal hayatınızda yaşadığınız yanılgı ve hayal kırıklıkları size biraz fazla gelmiş gibi görünüyor.

   
 2. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.662
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  BAŞAK BURCU 24 Ağustos – 23 Eylül
  Bugünlerde ev ve işiniz arasındaki dengeleri iyi kurmanız gerekiyor. Partnerinizin yalnızlık duygusunu yok etmelisiniz. Bu akşamki planınızı işlerinizin uzaması nedeniyle iptal etmezseniz, ilk adımı , atmış olacaksınız. Yaptığınız bir araştırmanın sonuçlarını beklemeden harekete geçiyorsunuz... Ama şansınız yardım edecek ve işin sonunda umduğunuz sonuçları alacaksınız.


  inşallah
   
 3. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.376
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emeğine sağlık :D
   
 4. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bencede yaaa neden böyleee :))
   
 6. Münzevi

  Münzevi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Ekim 2009
  Mesajlar:
  677
  Beğenilen Mesajlar:
  56
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  Şehr-i İnziva
  Teşekkürler adminim... : )
   
 7. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  11.261
  Beğenilen Mesajlar:
  229
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  YAY BURCU 23 Kasım – 22 Aralık
  İş ilişkilerinizdeki bir çözümsüzlük, iş yaşamınızı tatsızlaştırıyor. Kendinizi orada yeterince anlatamıyorsunuz. Ama, yakın geleceğinizde sevinçler var. Bu akşam partnerinizle birlikte hoşlanacağınız bir davet alacaksınız. Yeni ortak dostluklar, ilişkinize olumlu katkılar verebilir. Kendinizi henüz hazırlıklı bulmadığınız görüşme, bugünlerde gerçekleşecek.

  Hadi inş. :)
   
12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız. Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz? Boğa 20...
 2. 12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 12 Temmuz Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç 12.Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Öğle saatlerine kadar olan gerginlik ve huzursuzluk öğle saatlerinden itibaren yerini canlılık veren bir enerjiye veriyor. Hayattan zevk almak isteyebilir, sizi eğlendirecek ve neşelendirecek aktiviteler ile uğraşabilirsiniz....
 3. 12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 12 Mayıs Perşembe 2011 günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük...
 4. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...
 5. 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta diliyor ve 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 12 Mayıs 2014 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014...

Sayfayı Paylaş