gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  12 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi


  12 Mayıs Perşembe 2011 günlük burç yorumlarınız melekler...  Sevgili Koç,
  Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük sınırlarınızı gevşeterek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün, sportif aktivitelere önem vermelisiniz.


  Sevgili Boğa, Sezgilerinizin; çevre koşullarınız nedeniyle yoğunlaştırdığınız duygusallıklarınıza kılavuzluk edeceği bir gündesiniz. Bu sezgilerinizi partnerinizle paylaşarak, sizi demoralize eden konulara karşı savunma mekanizmanızı arttıracaksınız. Böylece, gerçekten kafa yormamanız gereken konuların, sizi ne kadar meşgul ettiğini göreceksiniz.

  Sevgili İkizler,
  Günlük yaşam rotanızın sizi zorlayan yol kavşaklarında çok fazla efor sarf ediyorsunuz. Çünkü, ayni anda birden fazla konulara hedefleniyorsunuz. Oysa, konsantrasyonunuzu tek bir amaca yönlendirseniz, konuyla ilgili özgüveniniz de olumlu bir şekilde artacak. Eviniz için yapacağınız alış-veriş iş stresinizi unutturacak.

  Sevgili Yengeç,
  Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınıza yeni bir boyut getireceksiniz. Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması, bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken, zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir.

  Sevgili Aslan,
  Çevrenizle enerjilerinizi birleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Bugün dostlarınızın sizin için yaptıkları fedakarlıklar karşısında, duygulanabilirsiniz. Duygusal bağlarınızın; maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz..

  Sevgili Başak,
  İçinde bulunduğunuz mekanda yapmak istediğiniz değişiklikler, birlikte yaşamınızı paylaştığınız kişilere de fayda sağlayacak. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ifade ederken çok fazla cüretkar konuşmayın fakat, nazik olmayı da unutmayın. Çünkü, bu tür konularda yanlış anlaşılabiliyorsunuz.

  Sevgili Terazi
  Merakla gerçekleşmesini beklediğiniz konuda, sürecin gelişim şekli biraz da size bağlı ve elinizde sizi kesin başarıya götürecek malzeme ve gereçler mevcut. Ancak, bunları çok dikkatle süzgeçten geçirin. Bunu yaparken de, çevrenizdeki yakın kişileri ön plana alın. Onlar; gerekli ön bilgileri, olayın doğallığı içinde size verecekler.

  Sevgili Akrep,
  Kendinize yönelteceğiniz mantıklı sorularınızla, aranızda bir türlü açıklığa kavuşmayan ve bir sır görüntüsü veren konuların ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz. Partneriniz için, ona çok özel olduğu hissini verecek ayrıcalıklı planlar yapın. Beraberce katıldığınız grup eğlencelerinde ona daha yakın ilgi gösterin.

  Sevgili Yay
  Bugün Ay’ın konumu nedeniyle içseliğinize döneceksiniz.İnce hesaplar size göre değil fakat incinmek ve kırılmak istemediğiniz için, yaşamı her anlamda sorgulamak istiyorsunuz. Finans konularına daha fazla eğilim göstermeniz bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. İlişkilerinizdeki dengeyi kurmalısınız.Karşıt düşünceler içinde bocalayabilirsiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Ay karşıt evinizde ilerliyor. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız partnerinizde ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli, bugün kendinizi güçlendirmelisiniz. Pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bugün farklı bir aksiyona ihtiyacınız var.

  Sevgili Kova,
  Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Bugün planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz dahilinde gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün yaşayacaksınız.

  Sevgili Balık,
  Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Bugün Ay, yaşam evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendirmekle başarıyı yakalayacaksınız


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Teşekkürler Pasim, ortim:)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız. Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz? Boğa 20...
 2. 12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız...
 3. 12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Temmuz 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir. Müdahaleci davrandığınız bazı...
 4. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...
 5. 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta diliyor ve 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 12 Mayıs 2014 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014...

Sayfayı Paylaş