Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  12 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi


  12 Mayıs Perşembe 2011 günlük burç yorumlarınız melekler...  Sevgili Koç,
  Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük sınırlarınızı gevşeterek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün, sportif aktivitelere önem vermelisiniz.

  Sevgili Boğa,
  Sezgilerinizin; çevre koşullarınız nedeniyle yoğunlaştırdığınız duygusallıklarınıza kılavuzluk edeceği bir gündesiniz. Bu sezgilerinizi partnerinizle paylaşarak, sizi demoralize eden konulara karşı savunma mekanizmanızı arttıracaksınız. Böylece, gerçekten kafa yormamanız gereken konuların, sizi ne kadar meşgul ettiğini göreceksiniz.

  Sevgili İkizler,
  Günlük yaşam rotanızın sizi zorlayan yol kavşaklarında çok fazla efor sarf ediyorsunuz. Çünkü, ayni anda birden fazla konulara hedefleniyorsunuz. Oysa, konsantrasyonunuzu tek bir amaca yönlendirseniz, konuyla ilgili özgüveniniz de olumlu bir şekilde artacak. Eviniz için yapacağınız alış-veriş iş stresinizi unutturacak.

  Sevgili Yengeç,
  Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınıza yeni bir boyut getireceksiniz. Sizin değişimlerinize partnerinizin farklı bir şekilde yaklaşması, bazı problemlerin oluşmasına neden olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken, zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi olumsuz etkileyebilir ve üzülmenize neden olabilir.

  Sevgili Aslan,
  Çevrenizle enerjilerinizi birleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Bugün dostlarınızın sizin için yaptıkları fedakarlıklar karşısında, duygulanabilirsiniz. Duygusal bağlarınızın; maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz..

  Sevgili Başak,
  İçinde bulunduğunuz mekanda yapmak istediğiniz değişiklikler, birlikte yaşamınızı paylaştığınız kişilere de fayda sağlayacak. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ifade ederken çok fazla cüretkar konuşmayın fakat, nazik olmayı da unutmayın. Çünkü, bu tür konularda yanlış anlaşılabiliyorsunuz.

  Sevgili Terazi
  Merakla gerçekleşmesini beklediğiniz konuda, sürecin gelişim şekli biraz da size bağlı ve elinizde sizi kesin başarıya götürecek malzeme ve gereçler mevcut. Ancak, bunları çok dikkatle süzgeçten geçirin. Bunu yaparken de, çevrenizdeki yakın kişileri ön plana alın. Onlar; gerekli ön bilgileri, olayın doğallığı içinde size verecekler.

  Sevgili Akrep,
  Kendinize yönelteceğiniz mantıklı sorularınızla, aranızda bir türlü açıklığa kavuşmayan ve bir sır görüntüsü veren konuların ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz. Partneriniz için, ona çok özel olduğu hissini verecek ayrıcalıklı planlar yapın. Beraberce katıldığınız grup eğlencelerinde ona daha yakın ilgi gösterin.

  Sevgili Yay
  Bugün Ay’ın konumu nedeniyle içseliğinize döneceksiniz.İnce hesaplar size göre değil fakat incinmek ve kırılmak istemediğiniz için, yaşamı her anlamda sorgulamak istiyorsunuz. Finans konularına daha fazla eğilim göstermeniz bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. İlişkilerinizdeki dengeyi kurmalısınız.Karşıt düşünceler içinde bocalayabilirsiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Ay karşıt evinizde ilerliyor. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız partnerinizde ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli, bugün kendinizi güçlendirmelisiniz. Pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bugün farklı bir aksiyona ihtiyacınız var.

  Sevgili Kova,
  Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Bugün planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz dahilinde gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün yaşayacaksınız.

  Sevgili Balık,
  Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Bugün Ay, yaşam evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendirmekle başarıyı yakalayacaksınız

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Teşekkürler Pasim, ortim:)
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız. Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz? Boğa 20...
 2. 12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız...
 3. 12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları 13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :sigara::sigara::sigara: Sevgili Koç, Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum,...
 4. 12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 ağustos burçları, 12 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, değerli...
 5. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...

Sayfayı Paylaş