Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  12 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 mayıs 2014 günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta diliyor ve 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>
  12 Mayıs 2014 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Boğa Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Boğalar bugün, finansal konularda dikkatli olmanız gerekebilir. İki ayrı yere ödeme yapmak durumunda kalmanız sizi biraz rahatsız edebilir veya Ay İkizler burcu enerjisinin coşkunluğu içinde farkında olmadan yapacağınız harcamalar da zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bu etki özellikle akşam saatlerinde daha fazla hissedilebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Bugün bayan arkadaşlarınız ve ailenizdeki büyüklerinizle aranızda olumlu bir iletişim olacaktır. Kişisel ahenginiz güçlü, kendinizle barışık ve koşuşturma dolu bir gün geçirebilirsiniz. Bugünkü enerjiler dünün devamı niteliğinde olduğundan zihinsel yönden aktiflik günün ana temasında yer almaktadır. Yalnız dikkat edilmesi gereken konu, tabi ki bir Boğa her zaman sınırlarının farkında olan bir kişidir. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Gönlünüzde ki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.

  İş Yaşamı : Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

  Para Durumu : Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.

  Dikkat : Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi ikizler Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili İkizler bugün, tempolu bir güne adım atmaktasınız. Kendinizi hiç olmadığı kadar neşeli, iyimser ve çocuklar gibi enerjik hissedebilirsiniz. Hem sahip olma duygunuz yüksek hem de sizi takip edebilmek epeyce zor olacağa benziyor. Hani neredeyse sizi tutmak imkansız gibi birşey. Oradan oraya koşuşturabilir, birilerine bir şeyler anlatmaya çalışabilir, neyi nasıl yapacağınızı izah etmeye çalışabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda yoğun bir koşuşturma olduğundan ve siz herkesle yakından ilgilenmek durumunda kaldığınızdan kimi zaman yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu yoğunlukta benim size önerim abartılardan kaçınmanız, işlerinizi yaparken, birileriyle bağlantı kurarken ne olursa olsun, söylediğiniz her sözün varabileceği sonucu tahmin etmeye çalışmaktır. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Yengeç günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yengeçler bugün, duygularınızı dile getirmek ihtiyacınız yoğun olduğu halde, bunu etrafınızdaki insanlara göstermeniz pek mümkün olmayabilir. Daha çok gizli saklı konularda daha fazla iletişimde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Günümüz dünyasında internet yoluyla tanışmalar son yıllarda oldukça gündemde. Bazılarınız için böyle bir durum söz konusu olabileceği gibi, bu enerjinin bir diğer etkisi ise, kapalı mekanlarda veya kendi bildik ortamınızda bulunmaktan keyif alma şeklinde de yansıyabilir. Kendinizden genç insanlarla olan yakınlaşmalar ön planda olabilir. Özellikle bu enerji Bay Yengeçler için ilginç tanışmalara vesile olabilir. Fakat her iki taraf ta birbiri hakkında doğru bilgiler vermekten kaçınabilir. Aslında bugün karşınıza çıkabilecek kişiler hakkında çabuk karar vermemeli, temkinli olmaya çalışmalı, olayı fazla abartmamalı ve dikkatli olmalısınız. Birileri düşmanlık olsun veya sizi zor durumda bıraksın diye oyunlar düzenleyebilir. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Sizi endişelendiren olumsuzlukların yanında, partnerinizin etkileyici sempatikliği ağır basıyor. Sürdürdüğünüz ilişkiyi hemen kesmeniz doğrultusundaki baskılardan etkilenmemeye kararlı gibisiniz.

  İş Yaşamı : Hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirlerin uzun vadeye ihtiyacı olacak. Parlak zekanız kendini her konuda ortaya koyuyor. Sürekli kanıtlamaya çalıştığınız şeyler sizi moral yorgunluğuna götürebilir.

  Para Durumu : Gelecekte bir yatırım yapmak istediğiniz için, mümkün olduğunca kenara köşeye para koymaya çalışıyorsunuz. Kazancınız arttıkça hesabınızı daha çok bilir olmanız olumlu bir gelişme.

  Dikkat : Bazen beklentilerinizin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına yol açıyorsunuz. Çok fazla anlam yüklediğiniz kişiler ve gelişmeler var.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Aslan Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Aslanlar bugün, arkadaşlık olgusu içindeki tüm paylaşımlar açısından güçlü enerjilere sahipsiniz. Genelde sizin gibi düşünen kişilerle bir araya gelmek isteğiniz yoğundur. Aslında kalabalıklar içinde yalnızlık desek belki daha doğru olabilir. Çevrenizle sizin aranızda her ne kadar iletişim güçlü olsa da, aslında fikirlerinizi ifade ederken tam olarak kendinizi yansıtmayabilirsiniz. Yani insanların bilmesi gereken ne kadarsa o kadarını vermekten yanasınızdır. Çelişkili ifade tarzı gün içinde bazı önemli konularda etkin olabilir. Bunun nedeni kendinizi açık etmemek isteğinizdir. Bütün bunların dışında paylaşımlar açısından uygundur. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Zaman zaman baş başa kalma ihtiyacınızı, onu memnun etmek adına bastırıyorsunuz. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği oysa. Sevgilinizin yakınlarıyla sürdürdüğünüz sıcak ilişki, sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor.

  İş Yaşamı : Kendinize olan güveniniz nedeniyle sizinle zararlı yarışlara girenlerin farkında olamıyorsunuz. Kendinizi aşma düşüncenizi şu sıralar biraz frenleyebilirsiniz.

  Para Durumu : Para konularına kendinize has ilginç özelliklerinizle bakıyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde.

  Dikkat : Bu sıralar iş yoğunluğunuzun sizi yıpratmasına engel olmalısınız.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Başak Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Başaklar bugün, mesleki konularda otorite konumunda bulunan kişilerle aranızdaki görüş farklılığı su yüzüne çıkabilir. Çünkü bugün herşey yüzeysel ve hızlı gelişmektedir. Siz kendinizce bir yön duygusu belirlersiniz başkaları sizin fikirlerinizle çelişmekten zevk alıyormuş gibi hareket edebilir. böyle bir durumda çatışmak ise, düşüncelerin abartılı bir şekilde karşıya sunumu anlamı taşıyacağından gereksiz sıkıntıların oluşmasına neden olabilir. Kimi Başaklar ise, bulundukları ortam ister okul olsun ister iş hayatı olsun isterse ev yaşamı olsun, günlük rutinini hızlı bir şekilde sürdürürken, kendileri dışındaki olaylarla uğraşmak zorunda kalırlar. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Onu yakından tanıdığınızda gözünüzde büyütmüş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Gelecek düş kırıklıklarının önünü kesmeniz zor değil. Ama nedense bu konuda aldığınız uyarılar sizi kızdırıyor.

  İş Yaşamı : Çalışma yaşamınızdaki deneyimleriniz, oyunu kuralına göre oynamayı öğretmiş görünüyor. Temponuz ve sabrınızla iş arkadaşlarınız arasında hayranlık uyandırıyorsunuz.

  Para Durumu : Bugünlerde ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Sosyal yaşamınıza eskisine göre daha az para ayırmanız gerekecek. Sevgilinizin sizinle ekonomik anlamda bir paylaşıma girmesini biraz rahatsız edici buluyorsunuz.

  Dikkat : Sağlık konularındaki bazı ertelemeler sonradan üzüntü yaratabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Terazi Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Teraziler bugün, aşina olduğunuz çevrenizin sınırları dışına çıktığınızda kendinizi hem iletişim hem de rahat bir şekilde ifade etmenin hazzını duyabilirsiniz. Bazı olumlu gelişmeler size enerji ve canlılık kazandırabilir. İçinizden geldiği gibi, özgür bir şekilde ilginizi çeken konularda gerek internet üzerinden gerekse tanışacağınız insanlarla birebir kontak kurarak bilginizi paylaşmaktan zevk alabilirsiniz. Hatta sizi çok daha iyi tanımaları için, kimsenin bilmediği özelliklerinizi uygun bir dille ifade edebilirsiniz. Elinizde olmadan gelişen ve sizi tedirgin eden duygusal hayatınızla alakalı konuları bugün düşünmekten yana değilsiniz. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Terazi Burcu günlük yorumlarımızın sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Çok kolay unutup aynı acelecilik içinde yeni bir ilişkiye yöneldiğiniz düşünülüyor. Bu imaj şansınızı bağlayabilir. Bu arada, kolayca unuturken, hala unutulmamış olmanız da çok mümkün.

  İş Yaşamı : Bugünlerde yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz.

  Para Durumu : Daha işlevsel ihtiyaçlarınızı daha ön sıralara almalısınız. Çoktandır düşünü kurduğunuz bir şeyi almayı düşünüyorsunuz. Ama önemsediğiniz biri sizi bundan caydıracak.

  Dikkat : Bir gelişmeyle ilgili düşünceleriniz son anda değişecek. Ama gelişmeyi yönlendiremeyeceksiniz.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Akrep Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Akrepler bugün, dalgalanan duygularınız ve dramatik haliniz dikkat çekebilir. Duygusal olarak kendinizi dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Dingin bir zevk arayışı hakim olabilir, aşk ilişkinizdeki huysuzluk ve hercailik görülebilir. Büyük bir sevilme arzusu ile beraber bunun kontrolünü elinizde tutma isteğiniz de yoğun olacaktır. Spekülasyon konularına bugün dikkat etmenizde fayda var. Çocukları olan akrepler, onlarla daha yakından ilgilenme isteğinde olabilirler. Bugün ruhunuzu ve duygularınızı ifade ederken kimi zaman oldukça abartılı konuşabilir kimi zaman da, içgüdüsel olarak oyuncu ve şakacı davranabilirsiniz. Gün içinde, içgüdüsel istekleriniz sizi farklı arayışlar içine sürükleyebilir. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Sevgilinizin görüşmesini istemediğiniz kişisel ilişkilerini askıya alması mümkün görünmüyor. Çok yakında bu tarzınız beklemediğiniz tepkilere neden olabilir. Onun adeta bütün yaşamını belirlemek ister gibi davranıyorsunuz.

  İş Yaşamı : Dayanışmacı özelliklerinizle kendinize yapay sorunlar üretebiliyorsunuz. İşyerinizde yakın bir dostunuzla çalışmanın zorluklarını yaşayacaksınız. Onun hatalarını düzeltmekten artık vazgeçmelisiniz.


  Para Durumu : Elinize geçecek bir para, sizi iş konularında yeniden şekillendirebilir. Zaman, zaman ihtiyaçlarınızdan kısıp zevkinize ayırabiliyorsunuz. Zevklerinizi temel ihtiyaçlarınız gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
  Dikkat : Bu günler içinde, yakın ilişkilerde dikkat gerekiyor. Henüz fark edemediğiniz, sizi istismara yönelmiş biri var.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Yay Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yaylar bugün, özel ilişkiniz, evliliğinizle alakalı tüm paylaşımlarınızda olayları kendi düşünceleriniz çerçevesi içinde değerlendirmekten yanasınızdır. Aslında normalde daha geniş düşünürken, enerjilerin etkinliği ister istemez karşılıklı zıtlaşmalardan hoşlanmanıza yol açabilir. Amacınız bağlantı kurmak, çekişmek ve bu çekişme ile yaşadığınız ilişkinin kalitesini belirlemektir. Hakikaten bazen insan durup dururken böyle bir etki altında fikirleri karşısındakiyle aynı olsa bile, sırf heyecan olsun diye durduk yerde problem çıkarabilir. Bugün böyle bir yaklaşım tarzını siz veya birlikte olduğunuz kişi yapmaya çalışabilir. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.


  12 Mayıs 2014 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlaklar bugünkü enerjiler altında, tempolu ve hızlı çalışma, hızlı düşünüp karar verme ve verdiğiniz kararla çelişmemeniz son derece önemlidir. Çünkü sizin kendi bildiklerinizi insanlara anlatmaya çalışırken en ufak bir duraksamanız, karşınızdaki insanın, konu hakkında bilginizin yeterli olmadığını düşünmesine yol açabilir. Oysaki bir oğlak emin olmadığı konularda pek konuşmaz fakat günün akışkanlığı içinde böyle ufak tefek olsa da, dalgınlıklar veya unutkanlıklar görülebilir. Çünkü öyle bir durumdasınız ki, kafanızın içinde hem iş hem de genel hayatın sorunları bulunmakta. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.

  İş Yaşamı : Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.

  Para Durumu : Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.

  Dikkat : Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Kova Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Kovalar, haberleşme ve yolculuk konularının, sosyal etkinliklerin ve kendinizi ifade gücünüzün yüksek olduğu bugün, özellikle çevrenizle olan bağlantınız yoğundur. Bu yoğunlukta ilişkinizle ilgili konularda duygularınızı analiz edebilme gücünüz yükselebilir. Birlikte olduğunuz kişiyi merak edebilir eğer aranızda sorun varsa şu anki durumunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Yalnız benim özellikle ilişki konusunda size önerim, karar vermeden önce herşeyi gözden geçirmenizdir. Olayları kendi haklılığınız yönünde ele alışınız pek sağlıklı olmayacaktır. Genelde bugünkü enerjiler Kovalar için özgürlük açısından gayet olumludur, fakat bu olumluluk bazen fikirlerin oldukça hızlı bir şekilde ve düşünmeden ifade edilmesine neden olabilir. Onun için dikkatli olmayı elden bırakmamanız gerekir. Ayrıca bugün, kendinizden küçüklerle iletişiminiz açısından da olumlu etkiler mevcuttur. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Gönlünüzde ki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.

  İş Yaşamı : Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

  Para Durumu : Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.

  Dikkat : Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014 Pazartesi Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Balıklar, bugün, aileniz, iç dünyanız, eviniz, işinizle alakalı konularda oldukça yoğun bir koşuşturma içinde olabilirsiniz. Bazı insanlarla aranızda görüş ayrılıkları ve uyuşmazlık görülebilir. Fakat genel olarak mantıklı bir iletişim söz konusu olduğundan hangi durumda olursanız olun duygularınızı belli bir netlikte ele almanız ve düzenlemeniz mutlaka şarttır. Bu sizi olabilecek yanılgılardan koruyabilir. Ayrıca bir Balık her zaman sezgilerine güvenmelidir. Çünkü ona doğuştan verilen bu güç, birçok zararlı durumdan çabucak kurtulmasını sağlayabilir. Gün içindeki enerjiler sizi bazı konularda ikilemde bırakabilir. Hani ne siyah ne beyaz demeye gönlümüz razı olmaz ya, işte anlatmak istediğim de aynı budur. Hiçbirşey için tam bir netlik yok gibidir. 12 Mayıs 2014 Pazartesi gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  Aşk Yaşamı : Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.

  İş Yaşamı : İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.

  Para Durumu : Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.

  Dikkat : Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.


   
12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız. Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz? Boğa 20...
 2. 12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız...
 3. 12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 12 Mayıs Perşembe 2011 günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük...
 4. 5 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  5 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  5 mayıs günük burç yorumu, günlük burç yorumları, 5 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 5 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 5 Mayıs 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Kişisel çatışmalar içinde olabilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, huzursuz ve çelişkili yönlerinizi ortaya...
 5. 26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 mayıs pazartesi günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir pazartesi günü diliyor ve 26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 26 Mayıs 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Bugün duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler...

Sayfayı Paylaş